جاستین دوینو / How-To Geek

Withings، شرکتی که به محصولات هوشمند سلامتی و تناسب اندام خود معروف است، در CES 2023 از فناوری جدیدی رونمایی کرد: یک آزمایشگاه تجزیه و تحلیل ادرار مینیاتوری با نام “U-Scan” که به توالت شما متصل می شود.

آنچه بدن شما به عنوان مواد زائد دفع می‌کند، اغلب کاملاً آشکار است، و به همین دلیل است که تجزیه و تحلیل ادرار برای تعداد بی‌شماری از شرایط پزشکی برای تشخیص استفاده می‌شود. Withings در تلاش است تا از این منبع استفاده کند تا افراد را قادر سازد تا بدون نیاز به مراجعه به پزشک تصمیمات آگاهانه تری در مورد سلامت خود بگیرند.

در حال حاضر دو کارتریج مجزا وجود دارد که می توانید با U-Scan استفاده کنید. یکی به نام U-Scan Nutri Balance، مواردی مانند وزن مخصوص (معیار هیدراتاسیون)، pH، غلظت ویتامین C و سطوح کتون را تجزیه و تحلیل می کند. دیگری، U-Scan Cycle Sync، برای ردیابی قاعدگی طراحی شده است. علاوه بر وزن مخصوص و pH، U-Scan Cycle Sync قادر به نظارت بر هورمون های شما است. انتظار می‌رود هر کارتریج چندین ماه بدون نیاز به تعویض دوام بیاورد و این واقعیت که کارتریج‌ها قابل تعویض هستند، فضایی را برای اعمال بیشتر در U-Scan در آینده باز می‌کند.

سپس U-Scan داده‌هایی را که در مورد نشانگرهای زیستی در ادرار شما جمع‌آوری می‌کند از طریق بلوتوث یا Wi-Fi به تلفن هوشمند شما منتقل می‌کند و در آنجا تجزیه و تحلیل می‌شود. برنامه Health Mate مرتبط می‌تواند بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده، توصیه‌های فردی درباره سطوح هیدراتاسیون، رژیم غذایی، چرخه قاعدگی و عادات ورزشی شما ارائه دهد.

Withings U-Scan در انتظار تایید قانونی در ایالات متحده است، اما قرار است در اواسط سال 2023 در اروپا عرضه شود.

U-Scan جایگزینی برای تجزیه و تحلیل دقیق آزمایشگاهی انجام شده در یک مرکز پزشکی نیست، اما نظارت منظم می تواند برای ایجاد یک خط پایه برای مقایسه یا تشخیص زودهنگام یک مشکل در حال ظهور مفید باشد. حداقل، تصور می‌شود که هیدراتاسیون کافی با خطر کمتر ابتلا به بیماری‌های مزمن مرتبط است، و مطمئناً هیچ ضرری در یادآوری دوستانه برای نوشیدن آب بیشتر وجود ندارد.

سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *