هانا استرایکر / نقد و بررسی گیک

این هفته T-Mobile حرکت بعدی “Un-carrier” خود را اعلام کرد – یک ابتکار جدید به نام “آزادی تلفن”، که انعطاف پذیری و انتخاب بیشتری را در دستگاه های تلفن همراه به مشتریان ارائه می دهد. محور اصلی Freedom تلفن، طرح‌های جدید «Go5G» است که هر دو سال یک بار فروش دستگاه‌های جدید را تضمین می‌کند.

این شرکت Go5G را به‌عنوان اولین طرح صنعت معرفی می‌کند که با مشتریان جدید و فعلی به طور یکسان رفتار می‌کند، زمانی که قراردادهای آنها یک سال در میان «آماده ارتقا» می‌شود. T-Mobile همچنین پیشنهاد می کند تلفن های قفل شده قدیمی مشتریان را پرداخت کند و در صورت تغییر از اپراتور دیگر به T-Mobile به آنها تلفن های کاملاً جدید بدهد. به علاوه، این شرکت برای مشتریانی که از خدمات دیگری مانند AT&T و Verizon وارد می‌شوند، «ضمانت بازگشت» ارائه می‌کند.

طرح های جدید T-Mobile مشتریانی است که قراردادهای سه ساله خود را به عنوان تنها گزینه های تامین مالی آنها بسته اند. این شرکت می‌خواهد صنعت را به یک مدل دو ساله بازگرداند، زیرا اغلب مردم گوشی‌های خود را ارتقا می‌دهند. مدیر عامل مایک سیورت اشاره می کند که AT&T و Verizon قراردادهای دستگاه را از دو به سه سال افزایش داده اند در حالی که قیمت های خود را در سال گذشته افزایش داده اند.

نکات برجسته برنامه های Go5G شامل داده های نقطه اتصال بیشتر – 5OGG – هر ماه است که می توانید در همه دستگاه های خود استفاده کنید. علاوه بر این، مشتریانی که به مکزیک و کانادا سفر می کنند، در هنگام بازدید از این کشورها، 15 گیگابایت داده پرسرعت دریافت خواهند کرد. و در نهایت، زمانی که برای پرداخت خودکار ثبت نام می کنید، می توانید در مقایسه با برنامه های AT&T و Verizon در سال حدود 120 دلار پس انداز کنید.

برنامه های Go5G در کنار پیشنهادات فعلی Magenta این شرکت وجود خواهد داشت. T-Mobile از Go5G Plus به عنوان نسخه “سوپرشارژ” Magenta MAX استفاده می کند. طرح های جدید در 23 آوریل در دسترس خواهند بود.

منبع: تی موبایل

سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *