هانا استرایکر / How-To Geek

نمایشگرهای هوشمند عالی هستند. هنگامی که روی میز قرار می گیرند، اطلاعاتی مانند زمان، آب و هوا یا برخی از تصاویر قدیمی را در یک نگاه به شما ارائه می دهند. اکنون، اپل آیفون شما را به یکی تبدیل می کند.

آپدیت جدید iOS 17 اپل که قرار است اواخر امسال عرضه شود، گزینه جدیدی به نام StandBy را اضافه می کند. هنگامی که آن را از طریق MagSafe شارژ می‌کنید و آن را در یک داک قرار می‌دهید، گوشی شما را به یک نمایشگر هوشمند تبدیل می‌کند. یک ساعت با اندازه کامل، ویجت های قابل مشاهده، عکس های قدیمی، اعلان های بزرگتر، سیری و کنترل های موسیقی را به شما نشان می دهد.

سیب

StandBy راهی است برای اطلاع از اتفاقاتی که روی تلفن شما می افتد، به گونه ای که بزرگ به نظر برسد تا بتوانید از دور به آن نگاه کنید. اساسا یک نمایشگر هوشمند بدون نام. اپل یک اکوسیستم خانه هوشمند گسترده دارد و در واقع برخی از سخت افزارهای خانه هوشمند را خودش می سازد، از جمله محدوده هوم پاد، اما هنوز یک نمایشگر هوشمند واقعی تولید نکرده است. اگرچه این جایگزینی عملی برای یکی نیست، زیرا این گوشی شماست و باید به محض اتمام شارژ آن را بردارید، اما نشان می‌دهد که یک صفحه نمایش هوشمند بالقوه ساخت اپل چگونه می‌تواند باشد.

اگر می‌خواهید این را بررسی کنید، مطمئن شوید که به‌روزرسانی iOS 17 را در اواخر امسال دنبال کنید.

منبع: اپل


سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *