گوگل ممکن است یک رقیب خرید جدید در دست داشته باشد. Shopify در حال آزمایش یک ویژگی جدید در برنامه خود است که به مشتریان امکان می دهد در بین تمام بازرگانان روی پلت فرم جستجو کنند.

چگونه کار می کند. کادر جستجوی جدید «جستجوی هر چیزی» به شما امکان می‌دهد اقلامی را که قبلاً خریداری کرده‌اند، تاجرانی که با عبارت جستجو مطابقت دارند و محصولات فروخته‌شده توسط هر تاجر Shopify را جستجو کنید.

با تشکر از گلن گیب برای اشاره به این موضوع در توییتر.

بازار جدید Shopify. به نظر می رسد که Shopify دیدگاه خود را در مورد تبدیل شدن یا نشدن به یک بازار تغییر داده است. در سال 2021، هارلی فینکلشتاین، رئیس Shopify گفت که برنامه‌ای برای تبدیل شدن به یک بازار ندارد. اما با تست جستجوی جدید آنها، در واقع در حال تبدیل شدن به یک بازار هستند.

این آزمایش برای تعداد محدودی از کاربران در حال اجراست. ما هیچ صحبتی در مورد اینکه چه کسی به ویژگی جستجو دسترسی خواهد داشت، مدت زمان اجرای آن یا اینکه آیا در سطح جهانی منتشر خواهد شد، نداریم. Madeline Stone در Business Insider می‌گوید: «کارمندان فعلی و سابق Shopify گفتند مشخص نیست که آیا این شرکت هرگز آن را برای مخاطبان گسترده‌تری عرضه خواهد کرد، زیرا بحث‌های داخلی در مورد اینکه آیا این ویژگی به تجار آسیب می‌زند یا خیر ادامه دارد.

چرا ما اهمیت می دهیم. ویژگی جدید جستجوی جهانی می‌تواند به این معنا باشد که تاجران Shopify باید شروع به پرداخت هزینه کنند تا در نتایج جستجو ظاهر شوند یا شروع به برنامه‌ریزی استراتژی SEO خود کنند. علاوه بر این، کاربران و خریداران برنامه فقط نتایج را از فروشگاه‌های موجود در برنامه مشاهده می‌کنند که می‌تواند گزینه‌های نشان‌داده‌شده برای محصولات خاص را محدود کند. این ممکن است مشکلی نباشد، زیرا بیش از 4 میلیون فروشگاه بر روی پلتفرم ساخته شده است. همچنین ممکن است فروشندگان را ترغیب کند تا فروشگاه های خود را از سایر پلتفرم های تجارت الکترونیک منتقل کنند.


جدید در زمین موتورهای جستجو

تولید محتوا توسط محتوا مارکتینگ

نیکول فارلی

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *