جاستین دوینو / How-To Geek

Samsung Pass مدیر رمز عبور این شرکت برای دستگاه های تلفن همراه است، اما برخلاف سایر بهترین مدیران رمز عبور، واقعاً چند پلتفرمی نیست. این در نهایت به لطف یک برنامه جدید ویندوز در حال تغییر است.

سامسونگ به‌تازگی Samsung Pass را برای رایانه‌های شخصی واجد شرایط ویندوز 10 و ویندوز 11 منتشر کرده است، درست در زمان انتشار مجموعه جدید Galaxy Book 3. برای پشتیبانی از Samsung Pass، رایانه شخصی شما باید یک سری الزامات امنیتی از جمله پشتیبانی از TPM 2.0 و پشتیبانی از Windows Hello را برآورده کند. رایانه‌های شخصی ممکن است چارچوب امن Knox سامسونگ را نداشته باشند، اما این شرکت می‌خواهد تا حد امکان در مورد امنیت رایانه شخصی سخت‌گیرانه عمل کند.

فروشگاه سامسونگ / مایکروسافت

نسخه دسکتاپ Samsung Pass تقریباً فقط به عنوان مدیر رمز عبور کار می کند. اگر گذرواژه‌ای در تلفن سامسونگ خود دارید، می‌توانید آن‌ها را با رایانه شخصی خود همگام کنید و از Windows Hello برای ورود به مکان‌ها استفاده کنید. نسخه موبایلی Samsung Pass همچنان دارای ویژگی های کامل تر است زیرا به شما امکان می دهد کلیدهای ماشین و سایر کلیدهای NFC را ذخیره کنید، کارهایی که منطقاً نمی توانید با رایانه شخصی انجام دهید، اما اگر می خواهید از رمزهای عبور خود بدون استفاده از مدیر رمز عبور جداگانه استفاده کنید. این کار را انجام می دهد

این برنامه در حال حاضر در فروشگاه مایکروسافت در دسترس است، بنابراین هر زمان که فرصت پیدا کردید حتما آن را بررسی کنید.

منبع: SamMobile


سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *