Merchant Center بعد جایگزین Merchant Center, محتوا مارکتینگ


خداحافظ مرکز تجاری، سلام مرکز تجاری بعدی.

امروز در Google Marketing Live، گوگل رسما از نسخه جدید و ساده شده Merchant Center به نام Merchant Center Next رونمایی کرد.

بیشتر از ظاهر و احساس Merchant Center Next تغییر خواهد کرد. به عنوان مثال، محصولات را می توان به طور خودکار از وب سایت یک تاجر پر کرد.

Merchant Center Next Product List 800x600.png, محتوا مارکتینگ

چرا ما اهمیت می دهیم. این تغییر جدید باید سردرد افراد فنی کمتری را که با فیدها دست و پنجه نرم می‌کنند، برطرف کند و در عین حال بینش‌های بهتری را برای آن خرده‌فروشان تشنه داده به ارمغان بیاورد. Insights در برگه Performance امیدوارکننده به نظر می‌رسد، به‌ویژه برای کسانی که رفع خطاهای محصول را در اولویت قرار می‌دهند.

Merchant Center بعدی در مقابل Merchant Center. Merchant Center یک فرآیند دستی است که شامل تنظیم فید محصول به همراه همه محصولات مورد نیاز، قیمت گذاری، تصاویر، توضیحات و موارد دیگر است.

Merchant Center Next همه این موارد را از وب سایت شما تشخیص می دهد و آن را به طور خودکار وارد می کند. با این حال، یک خبر خوب وجود دارد: بازرگانان می توانند محصولات مذکور را ویرایش کنند یا این ویژگی را به طور کامل خاموش کنند.

به گفته گوگل، در حالی که این تجربه به عنوان “یک تجربه ساده” نامیده می شود، “ویژگی های Merchant Center که خرده فروشان بزرگتر آن را می شناسند و دوست دارند نیز به جایی نمی رسد.”

گوگل متعهد است که نسخه جدید را با سرعتی مسئولانه عرضه کند که کاربران بتوانند انتظار برابری ویژگی‌ها را داشته باشند که انتظاراتشان را برآورده کند.

Merchant Center Next Performance Tab 800x600.png, محتوا مارکتینگ

بینش بهتر یک تغییر مهم در رابط کاربری خواهد بود. یک نمای کارآمد، گزارش های بینش را مستقیماً به داخل می آورد کارایی برگه

به نظر می‌رسد این حاوی داده‌های بیشتری با برگه‌های جدید نشان‌داده شده است که شامل:

  • بررسی اجمالی
  • محصولات (قبلاً وجود داشته است)
  • دید رقابتی
  • قیمت گذاری
  • تقاضا
  • ذخیره در جستجو و Maps
  • نتایج وب سایت غیر محصولی

به گفته Google، Merchant Center Next به همه آن بازرگانانی که دارای مکان‌های آنلاین و آجری هستند، همه محصولات را در یک نما نشان می‌دهد تا به مدیریت موجودی محصولات آنلاین و فروشگاهی در یک مقصد کمک کند.

همچنین بینش های جدیدی در مورد مزایای رفع خطاهای محصول در Merchant Center Next نمایش داده می شود.

وقتی Merchant Center Next جایگزین Merchant Center می‌شود. برنامه این است که عرضه در سال 2024 تکمیل شود. وقتی Merchant Center Next برای آنها آماده شد به بازرگانان اطلاع داده می شود.

بسیاری از کاربران جدید قبلاً Merchant Center Next را دیده‌اند که برای آنها عرضه شده است. کسب و کارهای کوچکتر در ماه های آینده ارتقا خواهند یافت.

نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و لزوماً سرزمین موتور جستجو نیست. نویسندگان کارکنان در اینجا فهرست شده اند.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *