با LEGO 2022 Ford GT به پیست مسابقه اتاق نشیمن خود بروید.

لگو

گاراژ LEGO Technic با ساخت خیره‌کننده دیگری بازگشته است و فورد GT جدید 2022 در قالب لگو است. با در نظر گرفتن قیمت واقعی چیزی حدود 500000 دلار، این یک سوپراسپرت است که ممکن است بتوانید از پس خرید آن برآیید.

در حالی که ما تابستان گذشته LEGO Ferarri Daytona و چند سال پیش LEGO Technic Ferarri 488 GTE را دوست داشتیم، این فورد GT جدید از LEGO هنوز یکی از موارد مورد علاقه ما است. این یک مدل در مقیاس 1:12 با پیستون های متحرک در موتور EcoBoost V6 و سیستم تعلیق مستقل عقب قابل تنظیم است.

فورد GT مانند اکثر خودروهای لگو که به زیبایی ساخته شده‌اند، دارای کاپوت و درهای باز می‌شوند، چراغ‌های جلو متحرک، فرمان جلو و یک اسپویلر فعال. این کیت شامل 1466 قطعه است که به قیمت 120 دلار به فروش می رسد و در ماه مارس در دسترس خواهد بود.

در مورد اندازه، لگو فورد GT جدید 15 اینچ طول و 6 اینچ عرض دارد. به علاوه، به عنوان یک ابرخودروی کم حاشیه، تنها حدود 3.5 اینچ ارتفاع دارد. این کاملاً به پیچیدگی برخی از ساخت‌های لگو نیست، اما با توجه به تعداد آجرهای لگو، همچنان یک پروژه سرگرم‌کننده خواهد بود.

حالت تهاجمی و صدا خفه کن عقب مطمئناً در این کیت LEGO عالی به نظر می رسد. به یاد داشته باشید که اگرچه 119 دلار برای یک اسباب‌بازی بسیار گران است، مدل‌های مشابه سوپراسپرت LEGO می‌توانند بیش از 300 دلار قیمت داشته باشند که آن را به گزینه‌ای عالی برای طرفداران تبدیل می‌کند.

لگو فورد GT جدید در تاریخ 1 مارس از لینک زیر در دسترس خواهد بود.

سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *