emodpk/Shutterstock.com

حدود 17 سال پیش، ایکس باکس 360 به همراه کنترلر نمادین خود به اتاق‌های نشیمن و زیرزمین در همه جا سرازیر شد. اکنون، سازنده محبوب لوازم جانبی بازی و لوازم جانبی یکپارچهسازی با سیستمعامل Hyperkin در حال بازسازی این کنترلر برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی مدرن است.

من شما را نمی دانم، اما کنترلر Xbox 360 یکی از موارد مورد علاقه من است. درست همان بالا با ابزار مضحک N64. استفاده از همان کنترلر در رایانه های شخصی مدرن به نظر خوب می رسد و به زودی می توانید این کار را انجام دهید.

فقط هایپرکین اعلام کرد کنترلر زنون آینده آن، که طراحی 17 ​​ساله را با ویژگی های مدرن بازمی گرداند. ما در مورد جک هدفون 3.5 میلی متری، کابل USB-C قابل جدا شدن و دکمه های منو، مشاهده و اشتراک گذاری دستگاه های جدیدتر صحبت می کنیم.

Hyperkin این نام را به عنوان بازگشتی به نام رمز اصلی مایکروسافت برای Xbox 360، Xenon انتخاب کرد، که منطقی است. به گفته این شرکت، این یک بازسازی با مجوز رسمی است و در چهار رنگ عرضه خواهد شد. می توانید رنگ سفید کلاسیک را انتخاب کنید یا سیاه، قرمز یا صورتی را انتخاب کنید.

متأسفانه، ما هیچ جزئیات قیمت یا تاریخ انتشار برای به اشتراک گذاشتن نداریم. ما کنترلرهای مشابهی مانند Hyperkin Duke را با قیمت حدود 70 دلار دیده‌ایم، بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم.

از طریق The Verge

سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *