گوگل به تازگی آزمایش یک برنامه بتای تبلیغاتی جدید را برای ناشران شروع کرده است تا به بازیکنان خود تبلیغات طولانی مدت و قابل پخش ارائه دهند.

چگونه کار می کند. همانطور که توسط WebmasterWorld.com توضیح داده شده است، «برنامه بتای Rewarded Ad Gate به شما فرصتی می دهد تا درگیرترین کاربران خود را کسب درآمد کنید. اگر کاربر مرتباً از سایت شما بازدید می کند، راهی برای جمع آوری درآمد اضافی از تبلیغات خواهید داشت.»

1. دروازه آگهی پاداش داده شده برای بازدیدکنندگان در نمای صفحه پنجم هر ماه نمایش داده می شود.
2. اگر بازدیدکننده انتخاب کند که یک تبلیغ کوتاه را مشاهده کند، یک تبلیغ ویدیویی یا تصویری به مدت 30 ثانیه یا کمتر پخش می شود.
3. پس از تکمیل آگهی پیام تشکر نمایان می شود و بازدید کننده به سایت شما دسترسی پیدا می کند.
4. اگر کاربر انتخاب کند که یک آگهی کوتاه را مشاهده نکند، تا زمانی که بازدیدهای صفحه او در ماه بعد بازنشانی نشود یا اینکه آگهی را انتخاب کند، نمی تواند به سایت دسترسی پیدا کند.

عمیق تر حفاری کنید. هیچ اطلاعاتی از Google در مورد آزمایش جدید وجود ندارد، اما می توانید پست را از WebmasterWorld.com بخوانید اینجا.

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر یک ناشر هستید، ویژگی جدید می تواند گزینه دیگری برای کسب درآمد بیشتر از محتوای خود باشد. ما این مقاله را با اطلاعات بیشتر به محض در دسترس قرار گرفتن به روز خواهیم کرد.


جدید در زمین موتورهای جستجو

تولید محتوا توسط محتوا مارکتینگ

نیکول فارلی

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *