گوگل دو مورد از اسناد کمکی مرتبط با سئو خود را چند ترفند ایجاد کرده است. تغییرات شامل مشخص کردن این است که عناصر عنوان و پیوند برای دنبال کردن فید RSS در Google Discover مهم‌ترین هستند و Google عناصر img را حتی در عناصر دیگر، مانند عنصر تصویر، تجزیه می‌کند.

Google یک خط جدید به اسناد Get On Discover در زیر اضافه کرد دستورالعمل های خوراک برای ویژگی دنبال کردن در Google Discover. گوگل نوشت:

«مهمترین محتوا برای ویژگی Follow، فید شماست <title> عنصر و هر مورد شما <link> عناصر. اطمینان حاصل کنید که فید شما شامل این عناصر است.”

واضح است که اگر به عملکرد خوب در آن اهمیت می دهید قابلیت دنبال کردن در کروم، شما باید شامل <title> عنصر و <link> عناصر موجود در فید RSS شما

به روز رسانی بهترین شیوه های سئوی تصویر گوگل

گوگل نیز به روز رسانی کرد سند بهترین شیوه سئو تصویر برای روشن کردن اینکه گوگل عناصر را حتی زمانی که در عناصر دیگر (مانند عناصر ) محصور شده‌اند، هنگام فهرست‌بندی تصاویر تجزیه می‌کند.

این سند قبلاً می گفت: “Google HTML صفحات شما را برای فهرست کردن تصاویر تجزیه می کند، اما تصاویر CSS را ایندکس نمی کند.” اکنون می‌خواند:

«استفاده از نشانه‌گذاری معنایی HTML به خزنده‌ها کمک می‌کند تا تصاویر را پیدا کرده و پردازش کنند. گوگل عناصر HTML را (حتی زمانی که در عناصر دیگر مانند عناصر محصور شده اند) در صفحات شما تجزیه می کند تا تصاویر را فهرست کند، اما تصاویر CSS را ایندکس نمی کند.”

چرا ما اهمیت می دهیم

اگر می‌خواهید در مورد ویژگی Follow در Google Chrome که توسط Google Discover ارائه می‌شود، اهرم بیشتری داشته باشید، یا به دنبال عملکرد بهتر با سئوی تصویر خود هستید، مطمئن شوید که اسناد به‌روز شده‌ای را که Google ارائه کرده است بخوانید. مهمتر از آن، اگر تغییری در سایت خود ایجاد کردید، حتما آزمایش کنید تا ببینید آیا تأثیر مثبت یا منفی بر عملکرد جستجوی شما دارد یا خیر.


جدید در زمین موتورهای جستجو

تولید محتوا توسط محتوا مارکتینگ

بری شوارتز

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *