با اشتراک LTE، Dash Cam Live به شما این امکان را می دهد که سواری خود را بررسی کنید.

گارمین

دوربین‌های Dash برای اثبات مقصر تصادفات به بیمه شما عالی هستند، اما Garmin Dash Cam Live جدید که در CES 2023 معرفی شد می‌خواهد حتی زمانی که ماشین شما حرکت نمی‌کند به شما کمک کند.

Dash Cam Live جدید Garmin یک دوربین مجهز به LTE است که فیدهای پخش زنده، عکس ها و فضای ذخیره سازی ابری را ارائه می دهد، که اساساً آن را به یک دوربین امنیتی برای ماشین شما تبدیل می کند. و در حالی که ما دوربین‌های داشبورد با تشخیص حرکت را دیده‌ایم که می‌توانند نفوذ احتمالی را ضبط کنند، اتصال همیشه به اینترنت به این معنی است که چیزهای بیشتری برای ارائه دارد.

هر آنچه از دوربین داشبورد انتظار دارید، مانند ضبط 1440p با میدان دید وسیع 140 درجه، حافظه داخلی برای ذخیره کلیپ ها، و “شفافیت HDR” گارمین، که فیلمبرداری فیلم را در طول روز در نور خورشید بهبود می بخشد، ارائه می شود. ، و در شب

فیلم ذخیره می شود و در کارت MicroSD داخلی 16 گیگابایتی ثبت می شود یا به مدت 24 ساعت (یا بیشتر، بسته به اشتراک شما) در برنامه تلفن Garmin Drive قابل دسترسی است. به این ترتیب، از هر جایی به ویدیو دسترسی خواهید داشت. به علاوه، وقتی در کوچه‌ای سایه‌دار پارک می‌کنید یا شب‌ها نگران دزدان هستید، Garmin Dash Cam Live شما را تحت پوشش قرار می‌دهد.

با اشتراک LTE فعال، قابلیت ضبط همیشه روشن، فضای ذخیره‌سازی ابری و موارد دیگر را خواهید داشت. برنامه تلفن Garmin Drive به شما این امکان را می دهد که به فید زنده دوربین ضربه بزنید و به آن دسترسی داشته باشید، عکس بگیرید، یا حتی مکان وسیله نقلیه خود را ردیابی و بررسی کنید.

اتصال LTE همیشه روشن می‌تواند به صاحبان خودرو در مورد هشدارهای فعالیت مشکوک، رخنه‌ها یا تصادف در پارکینگ هشدار دهد. این یک پیام متنی به همراه روش های مختلف هشدار دیگر به تلفن شما ارسال می کند. همچنین دارای دستورات صوتی هندزفری، از جمله شروع و توقف ضبط ویدیو، گرفتن عکس و غیره است.

Dash Cam Live گارمین اکنون با قیمت 399 دلار در ایالات متحده در دسترس است، اما این فقط برای دوربین است. برای همه مزایای اضافی، باید بیش از 10 تا 19.99 دلار در ماه برای برنامه های LTE آن هزینه کنید. علاقه مندان می توانند همین امروز از لینک زیر یکی را تهیه کنند.

سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *