Cloudflare یک شریک فناوری ویژه VIP وردپرس نامگذاری کرد, محتوا مارکتینگ


ما هیجان زده هستیم که امنیت ابری پیشرو Cloudflare را به پیشنهادات شریک خود اضافه کنیم.

وردپرس VIP ایمن ترین، مقیاس پذیرترین و با کارایی بالا را برای اجرای برنامه های وردپرس ارائه می دهد. Cloudflare به طور مداوم به عنوان یک رهبر در امنیت ابر رتبه بندی می شود. اگر بتوانید این دو راه حل را در یک بسته عالی جفت کنید چه؟

حالا می توانید. ما مفتخریم که از Cloudflare به عنوان یک شریک فناوری ویژه جدید استقبال می کنیم! Cloudflare به فهرست در حال گسترش شرکای ما می‌پیوندد که راه‌حل‌های اجرای عالی برای وردپرس را در مقیاس ثابت کرده است.

«با این همکاری، مشتریان VIP وردپرس می‌توانند به‌سرعت و با اطمینان، وب‌سایت‌ها و برنامه‌های خود را با تخصص امنیتی Cloudflare و اطلاعات تهدیدات پیشرفته ایمن کنند. این ادغام از پیش ساخته شده نیازی به پیکربندی دستی یا نصب ندارد، و آن را برای همه کاربران VIP وردپرس ساده و قابل دسترس می کند. ما هیجان زده هستیم که با وردپرس VIP همکاری کنیم تا از برنامه های کاربردی مهم تجاری مشتریان با شبکه جهانی خود محافظت کنیم.

جان گراهام-کامینگ، مدیر ارشد فناوری Cloudflare

با این همکاری، مشتریان VIP وردپرس به مجموعه ای از بهترین ویژگی های امنیتی در کلاس Cloudflare دسترسی دارند. اینها قابلیت های داخلی پلتفرم VIP وردپرس را با ارائه موارد زیر افزایش می دهند:

  • یک لایه امنیتی اضافی
  • قابلیت پیکربندی در لبه
  • پشتیبانی از توپولوژی های شبکه بیشتر
  • حفاظت از تهدید توسط شبکه جهانی Cloudflare تقویت شده است

برنامه Cloudflare Enterprise برای وردپرس VIP همچنین شامل عملکرد Reverse Proxy، فایروال برنامه وب قابل تنظیم (WAF)، کاهش شفاف DDoS و پشتیبانی از Premium Success است.

تیم VIP وردپرس با همکاری Cloudflare و مشتریان ما پشتیبانی یکپارچه سازی را ارائه می دهد. هر دو شرکت برای ارائه پشتیبانی یکپارچه از پلتفرم های ما از زمان استقرار تا عملیات روزانه شریک خواهند شد.

برای سازمان‌هایی که می‌خواهند راه‌حل یکپارچه را پیاده‌سازی کنند، همه اجزا را می‌توان از طریق وردپرس VIP خریداری کرد. مشتریان VIP موجود وردپرس باید با RM یا TAM خود تماس بگیرند تا یاد بگیرند که چگونه Cloudflare را به محیط خود اضافه کنند. مشتریان جدید می توانند برای دریافت نسخه ی نمایشی از پیشنهاد مشترک با وردپرس VIP تماس بگیرند.

درباره همکاری Cloudflare با WordPress VIP بیشتر بدانید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *