اگر هنوز در لیست انتظار برای Bing جدید هستید، نباید خیلی بیشتر طول بکشد. مایکروسافت یوسف مهدی، نایب رئیس شرکت و مدیر ارشد بازاریابی مصرف کننده، در توییتر پست کرد که طی دو هفته آینده آن را برای “میلیون ها نفر” منتشر خواهند کرد.

اگر شما جزو افراد خوش شانسی هستید که دسترسی پیدا کرده‌اند، ممکن است متوجه شوید که زمان مساوی را برای ارائه اعلان‌های دلخواه، ارزیابی مهارت آن، و تلاش برای ایجاد یک نقص، همانطور که برای جستجوی واقعی اطلاعات مربوطه انجام می‌دهید، اختصاص می‌دهید. .

یا شاید این فقط من هستم.

در طول هفته گذشته، شاهد بودیم که Bing به من کمک کرد تا بهترین کافی‌شاپ‌ها را در سیاتل پیدا کنم و یک برنامه سفر بسیار خوب را برای یک آخر هفته 3 روزه در نیویورک به من ارائه دهد.

اما در جستجوی تصادفی دیگری برای بهترین رستوران‌های منطقه من، از نشان دادن بیش از 10 رستورانی که قبلاً ارائه کرده بود، خودداری کرد، حتی وقتی به آن گفتم که به آن‌ها علاقه‌ای ندارم. در نهایت مجبور شدم به Google Maps برگردم.

سیدنی، خارج از ریل

سیدنی (شاخص هوش مصنوعی بینگ ChatGPT) که متهم به داشتن یک “شخصیت جنگجو” است، هیچ ضربه ای نمی کشد. پاسخ‌های هوش مصنوعی مایکروسافت از تا حدودی مفید تا کاملاً نژادپرستانه متفاوت است.

بیایید نگاهی به نحوه برخورد «سیدنی» بیندازیم.

از “تلاش برای هک کردن” خوشحال نیستم.

یا مقاله Ars Technica.

مقابله با آلزایمر.

و روشنایی گاز (زیرا ظاهراً سال 2022 است).

و چه کسی می تواند Tay، یک مایکروسافت را فراموش کند ربات توییتر از سال 2016

چرا ما اهمیت می دهیم. ما می دانیم که هوش مصنوعی هنوز کامل نیست. و اگرچه ما چندین نمونه از این که چگونه کمی عجیب بوده است، ارائه کرده ایم، اما همچنین پیشگامانه، سریع، و بهتر است بگوییم بهتر از بارد است.

همچنین سریع رعد و برق را فهرست‌بندی می‌کند، می‌تواند اطلاعات را از رسانه‌های اجتماعی جمع‌آوری کند، و این پتانسیل را دارد که سهم بازار قابل‌توجهی را از گوگل بگیرد – که راه‌اندازی هوش مصنوعی آن زمان زیادی را پشت سر گذاشت و میلیون‌ها دلار برای شرکت هزینه داشت.

محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *