بینگ چت یکپارچه سازی با ابزار Image Creator خود اضافه کرده است که می توانید از بینگ چت بخواهید برای شما تصاویر ایجاد کند و این کار را انجام خواهد داد. یوسف مهدی، معاون رئیس شرکت و مدیر ارشد بازاریابی مصرف کننده در مایکروسافت، گفت: «خلق تصویر بینگ، داستان‌های بصری جدید مبتنی بر هوش مصنوعی و کارت‌های دانش به‌روز» در حال عرضه به پیش‌نمایش جدید Bing و Edge است.

به نظر می رسد. در اینجا یک اسکرین شات از نحوه کار این است:

Bing Ai Chat Image Creator 800x450

چگونه کار می کند. می‌توانید به سادگی تصویری را که می‌خواهید «Bing Image Creator» ایجاد کند، با کلمات وارد چت بینگ کنید یا می‌توانید از بینگ چت بخواهید تا تصاویری را بر اساس محتوای بصری دیگر ایجاد کند. مایکروسافت گفت که این توسط نسخه پیشرفته مدل DALL∙E از OpenAI طراحی شده است.

پیش‌نمایش Bing Image Creator در مایکروسافت اج نیز در دسترس خواهد بود و آن را به اولین و تنها مرورگر با تولیدکننده تصویر یکپارچه مبتنی بر هوش مصنوعی تبدیل می‌کند. برای استفاده از Bing Image Creator در Edge، کافی است روی نماد Bing Image Creator در نوار کناری کلیک کنید تا تصویر خود را ایجاد کنید یا از چت Bing در Edge فراخوانی کنید.

برای این کار باید در چت بینگ در حالت «خلاق» باشید، اما وقتی آن را امتحان کردم، بینگ به من گفت: «متاسفم، اما نمی‌توانم تصویری از 3 روبات که کنار رایانه‌های رومیزی نشسته‌اند ایجاد کنم. جعبه گفتگو از تصاویر پشتیبانی نمی کند.

تصاویر چت بینگ 800x374 کار نمی کنند

این ممکن است هنوز در حال اجرا باشد، بنابراین زمان بیشتری به آن می‌دهم و به تلاش ادامه می‌دهم. بینگ نوشت: «خلق تصویر بینگ که در چت بینگ ادغام شده است، از امروز برای کاربران پیش‌نمایش بینگ روی دسک‌تاپ و موبایل عرضه می‌شود. برای کسانی که در پیش‌نمایش جدید Bing نیستند، تجربه پیش‌نمایش Image Creator اکنون در دسترس است bing.com/create برای کاربران Bing در سراسر جهان به زبان انگلیسی. ما به مرور زمان پشتیبانی زبان بیشتری را اضافه خواهیم کرد.”

در Edge موجود است. این همچنین در نوار کناری Edge موجود است، با کلیک بر روی نماد Bing Image Creator در نوار کناری برای ایجاد تصویر یا فراخوانی از چت Bing در Edge.

BingImageCreator Edge 16x9 EN US 2048x1186 1 800x463

داستان ها و کارت های دانش. همچنین با این خبر، مایکروسافت بینگ تغییراتی را در داستان های بصری و کارت های دانش اعلام کرد:

  • Stories یک خلاصه تصویری مبتنی بر هوش مصنوعی است که می‌توانید روی آن کلیک کنید تا درباره موضوعی که جستجو می‌کنید بیشتر بدانید. داستان‌ها راه جذاب‌تری برای جستجو و تعامل با محتوا، ارائه تصاویر و ویدیوهای کوتاه برای مصرف آسان‌تر فراهم می‌کنند.
  • کارت دانش 2.0 یک تجربه الهام گرفته از اینفوگرافیک مبتنی بر هوش مصنوعی است که حقایق سرگرم کننده و اطلاعات کلیدی را در یک نگاه ارائه می دهد. به‌روزرسانی شده است تا محتوای تعاملی و پویا مانند نمودارها، نمودارها، جدول‌های زمانی، داستان‌های بصری و موارد دیگر را شامل شود.

چرا ما اهمیت می دهیم. MidJourney و سایر ابزارهای هوش مصنوعی، مانند مدل DALL∙E از OpenAI، ابزارهای عالی و شگفت انگیزی برای ایجاد تصاویر هستند. اکنون که در بینگ چت ادغام شده است، استفاده از این مدل‌های هوش مصنوعی ایجاد تصویر را کمی آسان‌تر می‌کند.

این پیشرفت‌ها برای تماشا و بازی بسیار سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز هستند.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *