گستاخی

Audacity احتمالا یکی از بهترین ابزارهای رایگان برای ویرایش صدا است. با آخرین نسخه آن، نسخه 3.3، با چندین افزودن حتی بهتر می‌شود – مهمتر از آن، گنجاندن فیلترهای زنده و بی‌درنگ بیشتر.

افکت‌های بی‌درنگ با Audacity 3.2 معرفی شدند، و اساساً افکت‌هایی هستند که می‌توانید در حین حرکت به سرعت روی صدای خود اعمال و حذف کنید. به همین سادگی است که آن را اضافه کنید، یا اگر واقعاً صدای آن را دوست ندارید، آن را حذف کنید. این برخلاف افکت‌های معمولی است، جایی که باید آن‌ها را اضافه کنید و هر تغییر کوچکی را که می‌خواهید به آن‌ها گوش دهید ارائه کنید – جلوه‌های بلادرنگ این فرآیند را بسیار راحت‌تر می‌کنند. افکت‌های بلادرنگ نیز غیرمخرب هستند، بنابراین می‌توانید در هر زمان به صدای اصلی برگردید.

اکنون، طیف وسیعی از جلوه‌های جدید با این مدالیته جدید بلادرنگ سازگار است. اینها عبارتند از Bass & Treble، Distortion، Phaser، Reverb و Wahwah. همچنین یک افکت جدید به نام Shelf Filter وجود دارد که High-pass، Low-pass و Notch را تحسین می کند و با رفتن به EQ & Filters می توانید از پنل Effects به آن دسترسی پیدا کنید.

همچنین یک خط‌کش دسی‌بل خطی جدید و همچنین یک داک نوار ابزار پایینی کمی بهینه‌سازی شده وجود دارد. اگر از کاربران Audacity هستید، توصیه می کنیم برای مشاهده تمام تغییرات کوچک و ترفندهایی که به این نسخه اضافه شده است، تغییرات کامل را مرور کنید. اثرات بلادرنگ به تنهایی احتمالاً این نسخه را ارزش ارتقا می‌دهد.

منبع: Audacity (GitHub)
از طریق: OMG! لینوکس


سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *