Amazon Prime ممکن است برنامه های تلفن همراه ارزان یا رایگان ارائه دهد – Geek را بررسی کنید, محتوا مارکتینگ


Corbin Davenport / Review Geek

آمازون پرایم این روزها بسیار گران است، اما مزایای زیادی در کنار حمل و نقل سریع دارد. با این حال، اگر آخرین گزارش از بلومبرگ دقیق هستند، به زودی می تواند یک طرح تلفن همراه رایگان یا با تخفیف زیاد را به مشترکین ارائه دهد.

گزارش‌های جدید ادعا می‌کنند آمازون در حال مذاکره با چندین شرکت مخابراتی تلفن همراه برای ارائه خدمات تلفن همراه به مشترکین است. اگر چنین است، برای کسانی که از عضویت Prime لذت می برند، یک امتیاز دیگر برای اضافه کردن به لیست خواهد بود.

منابع ادعا می‌کنند که آمازون به دنبال راهی برای ارائه برنامه‌های تلفنی با تخفیف بالا است که با قیمت حدود 10 دلار در ماه برای همه تماس‌ها، پیامک‌ها و داده‌های شما دریافت می‌کند. مهمتر از آن، حتی می‌تواند کاملاً رایگان باشد، که احتمالاً باعث می‌شود تعداد زیادی از کاربران شماره تلفن همراه خود را انتقال داده و به Prime تغییر دهند.

ما می شنویم که آمازون در حال مذاکره با گزینه های بالقوه با AT&T، Verizon، T-Mobile، Dish و دیگران است، اما در بیانیه ای به TechCrunchآمازون چنین ادعاهایی را رد کرد. علاوه بر این، اکثر شرکت های حمل و نقل به طور کامل هرگونه مذاکره ای را نیز رد کرده اند.

در فوریه گذشته، آمازون اشتراک سالانه Prime خود را از 119 دلار به 139 دلار در سال افزایش داد که بدون افزودن ارزش اضافی، نسبتاً گران است. شرکتی که طرح‌های تلفن همراه مقرون‌به‌صرفه را ادغام می‌کند، می‌تواند راهی عالی برای جذب مشتریان بیشتر به اشتراک ماندن یا بازگشت، به‌ویژه پس از آن افزایش قیمت باشد.

در پایان، این گزارش می‌گوید که مذاکرات چندین ماه است که ادامه دارد، اما این بدان معنا نیست که به این زودی‌ها اتفاق می‌افتد. چه کسی می داند، شاید در نهایت به پروژه کویپر، سرویس اینترنت خانگی ماهواره ای آمازون گره بخورد. در هر صورت، باید منتظر بمانیم و ببینیم.

از طریق TechCrunch

سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *