9 بهترین نرم افزار مدیریت گردش کار برای کار سریعتر در سال 2022


آیا می خواهید بیشتر از ضرب الاجل های خود را رعایت کنید؟ برای سازماندهی و ساده‌سازی تمام بخش‌های متحرک و وظایف پروژه‌ها و کمپین‌های بازاریابی خود به کمک نیاز دارید؟ آیا می خواهید تمام تیم خود را در همان صفحه نگه دارید تا کارایی را بهبود ببخشید؟

بهترین نرم افزار مدیریت گردش کار می تواند به شما در انجام همه اینها و خیلی بیشتر کمک کند. اما با این همه پلتفرم برای انتخاب، چگونه می توانید تصمیم بگیرید که از کدام یک استفاده کنید؟

ما بررسی را برای شما انجام داده‌ایم و این فهرست از بهترین ابزارهای مدیریت گردش کار را برای سال 2022 جمع‌آوری کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم جستجوی خود را محدود کنید. پس فقط به خواندن ادامه دهید!

PS آیا شما یک مدیر بازاریابی هستید که دوست دارید در مورد آخرین روندها و استراتژی های بازاریابی دیجیتال به روز باشید؟ ما اینطور فکر می کردیم. برای دریافت ایمیل‌های خودی مدیر بازاریابی رایگان ما ثبت‌نام کنید تا نکات مدیریت پروژه و استراتژی بیشتری را از کارشناسان برنده جایزه ما دریافت کنید!

ایمیل های خودی مدیر بازاریابی ما را از دست ندهید!

پیوستن 200000 بازاریابان هوشمند و داغ‌ترین اخبار و اطلاعات بازاریابی ماه را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید!

ایمیل خود را در زیر وارد کنید:

(نگران نباشید، ما هرگز اطلاعات شما را به اشتراک نخواهیم گذاشت!)

نرم افزار مدیریت گردش کار چیست؟

نرم افزار مدیریت گردش کار سیستم یا پلتفرمی است که به شما کمک می کند تا کارها و پروژه های مختلف را به موقع و کارآمد سازماندهی و انجام دهید.

بسیاری از پلتفرم‌ها شما را قادر می‌سازند تا از فرآیندها و پروژه‌های خود دیدی چشمگیر داشته باشید، با اعضای تیم ارتباط برقرار کنید و وظایفی را محول کنید، و کارهای تکراری را برای بهره‌وری بهتر ساده کنید.

بهترین ابزارهای مدیریت گردش کار چه کمکی به شما می کنند؟

بهترین سیستم های مدیریت گردش کار می توانند برای بهره وری تیم شما معجزه کنند. و با نرم افزار مناسب، حتی می توانید فرآیندهای خود را ساده و بهبود بخشید تا درآمد بیشتری کسب کنید.

این پلتفرم ها همچنین می توانند به شما اجازه دهند:

 • پروژه ها را با ضرب الاجل برنامه ریزی کنید
 • مشاهده و سازماندهی تمام وظایفی که برای تکمیل یک پروژه نیاز دارید
 • فرآیندهای فروش و بازاریابی را سازماندهی و ساده کنید
 • وظایفی را به اعضای تیم خود اختصاص دهید
 • با تیم خود ارتباط برقرار کنید
 • پیشرفت پروژه ها و وظایف خود را پیگیری کنید
 • بودجه و هزینه ها را پیگیری کنید
 • نتایج فرآیندهای فروش و استراتژی های بازاریابی خود را پیگیری و تجزیه و تحلیل کنید
 • گردش کار، کمپین ها و فرآیندهای خود را برای کارایی و نتایج بهتر بهبود دهید

9 بهترین گزینه نرم افزار مدیریت گردش کار برای سال 2022

در اینجا 9 مورد از بهترین گزینه های نرم افزار مدیریت گردش کار برای سال 2022 آورده شده است:

 1. MarketingCloudFX
 2. مخلص کلام
 3. کلیک آپ
 4. دوشنبه
 5. کار گروهی
 6. رایک کنید
 7. تیم گانت
 8. صفحه هوشمند
 9. ترلو

بیایید به هر یک با جزئیات بیشتر شیرجه بزنیم!

1. MarketingCloudFX


قیمت: مشاهده طرح های قیمت گذاری

MarketingCloudFX یک پلتفرم تسریع درآمد سرتاسری است که کسب‌وکارها در سراسر جهان به آن اعتماد دارند تا گردش‌های کاری بازاریابی دیجیتال خود را برای حداکثر بهره‌وری و درآمد بهبود بخشند.

با استفاده از MarketingCloudFX برای ساده‌سازی کارهای تکراری بازاریابی و فروش مانند ورود دستی داده‌ها و ارسال ایمیل با ویژگی‌های اتوماسیون قدرتمند، در زمان ارزشمند خود و تیمتان صرفه‌جویی کنید.

همچنین می‌توانید از MarketingCloudFX برای ایجاد جریان‌های کاری مدیریت و پرورش سرنخ استفاده کنید تا به تیم خود کمک کنید تا تعداد بیشتری از سرنخ‌های شما را به مشتریان خوشحال تبدیل کند.

به علاوه، می‌توانید نتایج همه کمپین‌ها، استراتژی‌ها و فرآیندهای خود را در یک مکان ردیابی کنید تا بتوانید ببینید چه چیزی کار می‌کند و عملکرد خود را برای نتایج بهتر در آینده بهبود بخشید.

2. خلاصه

صفحه اصلی خلاصه

قیمت: 16 دلار برای هر کاربر در ماه (10 صندلی برای مشتریان بنیاد MarketingCloudFX گنجانده شده است)

اگر به دنبال یکی از بهترین سیستم‌های مدیریت گردش کار هستید که به شما در مدیریت و ساده‌سازی فرآیندهای فروش کمک می‌کند، به جز Nutshell نگاه نکنید.

Nutshell یک پلتفرم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) است که به شما کمک می کند روند فروش خود را برای بستن معاملات بیشتر بهبود بخشید.

می‌توانید از Nutshell برای همکاری با اعضای تیم در معاملات مهم، اختصاص سرنخ‌ها به نمایندگان فروش خاص، ارسال ایمیل‌های خودکار به مشتریان احتمالی و موارد دیگر استفاده کنید.

3. ClickUp

صفحه اصلی کلیک آپ

قیمت: 5 تا 19 دلار برای هر عضو در ماه (طرح رایگان موجود است)

بعدی در لیست ما از بهترین نرم افزار مدیریت پروژه گردش کار، ClickUp است.

ClickUp یک مجموعه مدیریت پروژه است که تمام کارهای شما را در یک مکان برای دسترسی آسان نگه می دارد، از جمله وظایف، اسناد، اهداف، ارتباطات تیمی و موارد دیگر.

می‌توانید از ClickUp برای سازماندهی گردش‌های کاری شرکتتان در Spaces برای تیم‌ها، پوشه‌ها برای پروژه‌ها و فهرست‌ها برای وظایف و وظایف فرعی استفاده کنید. و ClickUp به شما این امکان را می دهد که به راحتی تمام پروژه ها و وظایف شرکت خود را در یک نمای سلسله مراتبی مشاهده کنید.

4. دوشنبه

صفحه اصلی دوشنبه

قیمت: 8 تا 16 دلار برای هر صندلی در ماه (طرح رایگان موجود است)

دوشنبه یکی دیگر از نرم افزارهای عالی مدیریت پروژه گردش کار است که راه های متعددی را برای مشاهده فرآیندها و وظایف خود از جمله نمودارهای گانت، تقویم ها و تابلوهای کانبان در اختیار شما قرار می دهد.

با دوشنبه، شما همچنین می توانید داشبورد پروژه های فردی را تنظیم کنید، بودجه و هزینه های خود را پیگیری کنید، اسناد را با تیم خود به اشتراک بگذارید، و گزارش فعالیت های بهره وری تیم خود را مشاهده کنید.

5. کار تیمی

صفحه اصلی کار تیمی

قیمت: 10 تا 18 دلار برای هر کاربر در ماه (طرح رایگان موجود است)

بعدی در لیست ما از بهترین سیستم های مدیریت گردش کار، Teamwork است.

گردش کارها و پروژه ها را با نقاط عطف، ضرب الاجل ها و وظایف با کار تیمی ایجاد کنید. برای سازماندهی و مشاهده آسان، می توانید به کار خود به عنوان نمودار گانت یا تابلوی کانبان نیز دسترسی داشته باشید.

کار تیمی همچنین به شما این امکان را می دهد که وظایفی را به یک فرد، چندین عضو تیم یا کل تیم یا بخش اختصاص دهید.

6. بپیچید

صفحه اصلی Wrike

قیمت: 10 تا 25 دلار برای هر کاربر در ماه (طرح رایگان موجود است)

اگر به دنبال ابزاری برای مدیریت گردش کار می‌گردید که به شما امکان می‌دهد لیست کارهای سفارشی و گردش کار ایجاد کنید، Wrike شما را تحت پوشش قرار می‌دهد.

با Wrike، می توانید داشبورد پروژه، گردش کار و لیست کارهای خود را سفارشی کنید تا با نیازهای خاص خود هماهنگ شوند.

همچنین می‌توانید از ویژگی‌های اتوماسیون مفید استفاده کنید که به شما امکان می‌دهد به‌طور خودکار وظایفی را ایجاد کرده و به اعضای تیم اختصاص دهید.

7. TeamGantt

صفحه اصلی TeamGantt

قیمت: 19 تا 99 دلار در ماه برای هر مدیر (طرح رایگان موجود است)

TeamGantt یک برنامه نرم افزاری مدیریت پروژه گردش کار است که حول (حدس زدید) نمودارهای گانت متمرکز شده است.

از نمای نمونه کارها TeamGantt استفاده کنید تا تمام پروژه‌ها و جریان‌های کاری فعلی خود را با هم مشاهده کنید.

همچنین می توانید از TeamGantt برای مقایسه پیشرفت واقعی وظایف خود با جدول زمانی برنامه ریزی شده اولیه خود استفاده کنید و برای هر پروژه یا گردش کار زیر گروه ها و وظایف فرعی ایجاد کنید.

8. صفحه هوشمند

صفحه اصلی صفحه هوشمند

قیمت: 7 تا 25 دلار برای هر کاربر در ماه

به دنبال یک پلت فرم مدیریت گردش کار هستید که ویژگی های اتوماسیون گردش کار را ارائه می دهد؟ به Smartsheet سلام کنید.

Smartsheet یک پلتفرم مبتنی بر ابر است که چندین گزینه مشاهده را برای مدیریت گردش کار و وظایف خود از جمله نمودارها در اختیار شما قرار می دهد.

همچنین می‌توانید از Smartsheet برای آپلود خودکار اطلاعات از فرم‌ها در برگه‌های خود، خودکارسازی یادآورهای گردش کار برای اعضای تیم خود و دسترسی به ویژگی‌های گزارش بین پروژه‌ها برای تجزیه و تحلیل نتیجه و بهره‌وری گردش‌های کاری خود استفاده کنید.

9. Trello

صفحه اصلی Trello

قیمت: 5 تا 17.50 دلار برای هر کاربر در ماه (طرح رایگان موجود است)

Trello یکی از محبوب ترین سیستم های مدیریت گردش کار است. با Trello می‌توانید برای پروژه‌ها، فرآیندها یا گردش‌های کاری خاص تابلوهایی ایجاد کنید.

همچنین می‌توانید فهرست‌هایی را در پروژه یا گردش کار خود و همچنین کارت‌ها و وظایف فردی ایجاد کنید که می‌توانید به اعضای تیم اختصاص دهید.

به علاوه، می توانید چک لیستی از وظایفی که تیم شما برای پروژه ها یا فرآیندهای خاص باید انجام دهد ایجاد کنید.

جستجوی خود را برای بهترین نرم افزار مدیریت گردش کار با MarketingCloudFX پایان دهید

MarketingCloudFX یک راه حل تسریع درآمد همه در یک است که به شما کمک می کند تا وظایف بازاریابی دیجیتال را به راحتی ساده کنید و به رشد تجارت کمک کنید.

از کمک به شما در خودکارسازی کارهای تکراری گرفته تا بهبود فرآیندهای خود برای نتایج بهتر تا ردیابی هر جنبه از استراتژی های بازاریابی شما، MarketingCloudFX همه این کارها را انجام می دهد.

با ما به صورت آنلاین تماس بگیرید یا با ما تماس بگیرید 888-601-5359 برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه MarketingCloudFX می تواند به کسب و کار شما کمک کند تا کارایی را افزایش دهد و درآمد بیشتری کسب کند.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *