, 9 بهترین بازی اپل واچ, محتوا مارکتینگ


آیا می‌دانستید که اپل واچ شما می‌تواند شما را سرگرم و آگاه کند؟ در اینجا برخی از بهترین بازی‌های اپل واچ که امروز می‌توانید بازی کنید، آورده شده است.

هیچ تخمینی نیست که بگوییم گوشی های هوشمند بازی را برای همیشه تغییر داده اند. قبلاً می‌توانستید بازی‌های ویدیویی را روی کنسول‌ها، رایانه‌ها یا دستگاه‌های دستی اختصاصی انجام دهید. اکنون می توانید چند بازی شگفت انگیز را مستقیماً بر روی تلفن خود انجام دهید. اما آیا می‌دانستید که می‌توانید برخی از بازی‌های واقعاً فوق‌العاده را روی مچ دست خود بازی کنید؟

اگرچه ممکن است به نظر دستگاه ایده‌آلی برای بازی نباشد، اما اگر بازی‌های مناسبی را به آن اضافه کنید، می‌تواند سرگرمی‌های زیادی را ارائه دهد.

در اینجا برخی از بهترین بازی‌های اپل واچ را که می‌توانید امروز ببینید، آورده شده است.

, 9 بهترین بازی اپل واچ, محتوا مارکتینگ

اگر به دنبال بهترین قیمت برای پول خود هستید، 20 Watch Games احتمالاً همین است.

با 99 سنت، 20 بازی، از جمله نسخه‌های کلاسیک مانند Minesweeper، سودوکو، Pong و نسخه کلاسیک تلفن همراه اصلی، Snake، دریافت می‌کنید.

, 9 بهترین بازی اپل واچ, محتوا مارکتینگ

کیفیت کمی قابل قبول است (املای “موفقیت” در بازی ATM واقعاً چیزی است که قابل مشاهده است) اما برخی از بازی های واقعاً اعتیاد آور وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. با گزینه های بسیار زیاد، احتمالاً بارها و بارها به 20 Watch Games باز خواهید گشت.

دانلود 20 بازی تماشا (رایگان)

, 9 بهترین بازی اپل واچ, محتوا مارکتینگ

مقدار کمی از املاک موجود در صفحه اپل واچ به این معنی است که اکثر بازی ها قوانین نسبتاً ساده ای دارند. قوانین! این مفهوم را می گیرد و با آن اجرا می کند. شما صفحه‌ای با چهار کارت دارید و تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی آنها به ترتیب صحیح ضربه بزنید و از قاعده‌ای مانند «اول بالاترین» پیروی کنید.

با این حال، پس از هر چرخش صحیح یک قانون جدید اضافه می شود که بر قانون قبلی اولویت دارد. برای پاک کردن هر تخته باید از همه قوانین پیروی کنید، و به زودی فهرستی طولانی از قوانینی خواهید داشت که عاجزانه در تلاش برای یادآوری آنها هستید. این یک بازی بسیار اعتیاد آور دیگر است که در آن متوجه خواهید شد که «فقط یک بار دیگر تلاش کنید».

قوانین دانلود! (2.99 دلار)

, 9 بهترین بازی اپل واچ, محتوا مارکتینگ

اگر از طرفداران کتاب های ماجراجویی خود را انتخاب کنید، لایف لاین را دوست خواهید داشت. پیامی از یک فضانورد مارون دریافت می‌کنید و می‌توانید نحوه ادامه مکالمه را با ضربه زدن روی یکی از پاسخ‌های پیشنهادی انتخاب کنید. هرچه بیشتر با هم ارتباط برقرار کنید، راز بیشتری کشف می شود. تیلور برای مدتی آفلاین خواهد شد و قبل از اینکه بتوانید به بازی ادامه دهید، باید منتظر بمانید تا او دوباره با او تماس بگیرد.

شما می توانید با اپل واچ یا آیفون خود بازی کنید، اما قطعاً این بازی مناسب اپل واچ است. شما می توانید به داخل و خارج شوید، و تعامل با پاسخ ها یک ضربه ساده است. اگر عاشق Lifeline هستید، خبر خوب این است که وقتی کارتان تمام شد، می‌توانید Lifeline 2 و مجموعه‌ای از دنباله‌های دیگر را بازی کنید.

دانلود Lifeline (2.99 دلار)

, 9 بهترین بازی اپل واچ, محتوا مارکتینگ

اگر از سبک داستانی تعاملی Lifeline لذت می برید، Komrad یکی دیگر از بازی های اپل واچ است که باید آن را ببینید.

پیامی ناشناس دریافت می کنید مبنی بر اینکه هک شده اید. تنها راه برای پاک کردن نام خود استفاده از یک سیستم کامپیوتری قدیمی برای یافتن کدهای مرموز است که می توانید برای پاک کردن نام خود مبادله کنید. همانطور که با هوش مصنوعی کامپیوتر ارتباط برقرار می کنید، به آرامی لایه های رمز و راز را جدا می کنید. درست مانند Lifeline، شما با انتخاب یکی از پاسخ‌های پیشنهادی تعامل می‌کنید و انتخاب‌های شما بر روند پیشرفت بازی تأثیر می‌گذارد.

مانند Lifeline، بازی گاهی اوقات برای دوره های قابل توجهی متوقف می شود و قبل از ادامه، باید منتظر پیام بعدی باشید.

دانلود Komrad (0.99 دلار)

, 9 بهترین بازی اپل واچ, محتوا مارکتینگ

اگر به دنبال راهی برای کشتن زمان هستید، نمی توانید با یک بازی یا دوازده بازی Solitaire اشتباه کنید. خبر خوب این است که می توانید بازی را مستقیماً از Apple Watch خود انجام دهید.

بازی این کلاسیک تک نفره به طرز شگفت انگیزی در چنین صفحه نمایش کوچکی آسان است. ضربه زدن روی هر کارت قابل پخش به طور خودکار آن را به مکان مناسب منتقل می کند. برای مثال ضربه زدن روی یک آس، آن را در ردیف بالا قرار می دهد. اگر اشتباهی انجام دادید، می‌توانید یک حرکت را لغو کنید و حتی می‌توانید رکوردی از بردهای فعلی و طولانی‌ترین رگه‌های برد خود را ببینید.

دانلود بازی Solitaire The Game (رایگان)

, 9 بهترین بازی اپل واچ, محتوا مارکتینگ

ایجاد بازی های عالی برای اپل واچ به دلیل حداقل صفحه نمایش و کمبود سخت افزار فیزیکی یک چالش است. با این حال، یکی از کنترل‌های فیزیکی که اپل واچ شما دارد، تاج دیجیتالی است و Pocket Bandit از آن و لرزش اپل واچ شما به خوبی استفاده می‌کند.

ماموریت شما شکستن گاوصندوق ها است و از تاج دیجیتالی برای چرخاندن لیوان استفاده می کنید. وقتی به عدد صحیح نزدیک می شوید، ساعت شما می لرزد. برای باز کردن قفل گاوصندوق باید چندین اعداد را بشکنید و با موانع دیگری مانند جابجایی سیم‌های سفری روبرو خواهید شد که اگر نمی‌خواهید پلیس به شما ضربه بزند، باید از آنها اجتناب کنید.

Pocket Bandit یکی دیگر از بازی های ساده اما بسیار اعتیاد آور است که صرفاً برای اپل واچ طراحی شده است.

دانلود Pocket Bandit (0.99 دلار)

, 9 بهترین بازی اپل واچ, محتوا مارکتینگ

اپل واچ یکی از بهترین پوشیدنی های تناسب اندام موجود است. با این حال، یکی از چیزهایی که در آن عالی نیست، ایجاد انگیزه برای تمرین است. مگر اینکه در وسط یک رگه واقعا طولانی باشید، بستن حلقه های خود انگیزه بزرگی نیست. اینجاست که Pocket Plants وارد می شود.

هدف اصلی بازی جمع آوری و پرورش گیاهان است. با انجام این کار، می توانید گیاهان را برای ایجاد گیاهان جدید ترکیب کنید. این کار انرژی می‌گیرد و شما می‌توانید در حین رشد از گیاهانتان انرژی برداشت کنید، اما همچنین می‌توانید با تکمیل مراحل ضبط شده با آیفون، اپل واچ یا حتی Fitbit، آن را دریافت کنید. هنگامی که تعدادی از مراحل را کامل می کنید، می توانید آنها را به انرژی یا پاداش های دیگر تبدیل کنید.

بیشتر بازی با گوشی شما انجام می‌شود، اما حتی بدون تلفنتان، می‌توانید قدم بزنید و تمام مراحل اپل واچ را وقتی به خانه می‌رسید به انرژی برای گیاهانتان تبدیل کنید.

دانلود Pocket Plants (رایگان با خرید درون برنامه ای)

, 9 بهترین بازی اپل واچ, محتوا مارکتینگ

اگر عاشق یک شب چیزهای بی اهمیت هستید، Trivia Crack ممکن است بهترین بازی اپل واچ برای شما باشد.

نه تنها می توانید از میان طیف گسترده ای از موضوعات که همه چیز را از تاریخ گرفته تا موسیقی کانتری را پوشش می دهد، انتخاب کنید، بلکه حتی می توانید سؤالات خود را ایجاد کنید. برای استفاده از ویژگی‌های پیچیده‌تر به آیفون خود نیاز دارید، اما اگر فقط می‌خواهید دانش چیزهای بی اهمیت خود را آزمایش کنید، می‌توانید مستقیماً از Apple Watch خود بازی کنید.

برای شروع یک بازی جدید و انتخاب حریف، روی صفحه ضربه بزنید و نگه دارید، یا انتخاب کنید که با یک بازیکن تصادفی جفت شوید. چرخ را بچرخانید و امیدوار باشید که مهارت های چیزهای بی اهمیت شما به حدی برسد!

دانلود Trivia Crack (رایگان با خریدهای درون برنامه ای)

, 9 بهترین بازی اپل واچ, محتوا مارکتینگ

تعداد زیادی بازی وجود دارد که ادعا می کنند مغز شما را آموزش می دهند. Elevate ممکن است فقط یکی از مواردی باشد که در واقع به وعده خود عمل می کند.

این برنامه برای بهبود تمرکز، سرعت پردازش، حافظه، مهارت‌های ریاضی، توانایی صحبت کردن و موارد دیگر از طریق طیف وسیعی از بازی‌های آموزشی سرگرم‌کننده مغز طراحی شده است. می توانید عملکرد خود را دنبال کنید و ببینید که چگونه با افراد دیگر مقایسه می کنید یا حتی تمرین سفارشی خود را ایجاد کنید.

برای دریافت تمام ویژگی‌های Elevate، باید در آیفون خود بازی کنید، اما می‌توانید مجموعه‌ای از بازی‌ها را مستقیماً در اپل واچ خود بازی کنید. اینها شامل بازی های املا، ریاضی و واژگان است. اگر می خواهید از ساعت خود برای هوشمندتر شدن استفاده کنید، Elevate را امتحان کنید.

دانلود Elevate (رایگان با خریدهای درون برنامه ای)

با اپل واچ خود کارهای بیشتری انجام دهید

امیدواریم بازی مورد علاقه بعدی خود را در این لیست از بهترین بازی های اپل واچ پیدا کرده باشید. اگر بازی‌های اپل واچ مورد علاقه دیگری دارید که فکر می‌کنید مردم باید درباره آن بدانند، در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

بازی تنها یکی از راه‌هایی است که می‌توانید از اپل واچ بیشتر بهره ببرید. آیا می دانستید که می توانید از اپل واچ خود برای باز کردن قفل آیفون خود حتی زمانی که ماسک زده اید استفاده کنید؟ یا اینکه می توانید این کار را برعکس انجام دهید و از آیفون خود برای باز کردن قفل اپل واچ خود استفاده کنید؟

حتی می توانید از Apple Watch خود برای باز کردن قفل مک خود بدون نیاز به وارد کردن رمز عبور استفاده کنید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *