7-Ways-That-AI-Can-Bring-Better-User-Experiences-on-WordPress-Header


(آخرین به روز رسانی در: 21 فوریه 2023)

اگر شما هم مانند اکثر کاربران وردپرس هستید، همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود سایت خود و کاربرپسندتر کردن آن هستید. از محتوایی که تولید می کنید، تصاویری که برای یک مقاله انتخاب می کنید، تا انتشار و به اشتراک گذاری آن محتوا در رسانه های اجتماعی.

در زمان ما، امکانات و نرم افزارهای عالی برای ارتقاء وب سایت وردپرس شما از طرق مختلف وجود دارد. هوش مصنوعی به آرامی حضور خود را در وردپرس نیز احساس می کند. بنابراین، هوش مصنوعی در حال حاضر چه کاری می تواند برای تجربیات کاربران وردپرس انجام دهد، و چه اتفاقی می تواند در آینده قابل پیش بینی بیفتد؟

در این پست وبلاگ، ما به 7 روش می پردازیم که هوش مصنوعی می تواند تجربه کاربر در وردپرس را بهبود بخشد، از مدیریت محتوا گرفته تا فشرده سازی تصویر و حتی توصیه های SEO! بنابراین اگر آماده هستید که سایت خود را به سطح بعدی ببرید، ادامه مطلب را بخوانید!

7 روشی که هوش مصنوعی تجربیات کاربری بهتری را در سایت های وردپرس به ارمغان می آورد

در دنیای وردپرس، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین هنوز در حال برداشتن اولین قدم‌های خود هستند. با این حال، ما در حال حاضر می توانیم پیشرفت قابل توجهی را مشاهده کنیم که می توانید آن را در وب سایت خود اعمال کنید.

1. محتوای وب سایت را برای جستجوی صوتی بهبود دهید

جستجوی صوتی به سرعت در حال افزایش است زیرا افراد بیشتری از تلفن یا رایانه خود برای درخواست اطلاعات استفاده می کنند. دستیارهای مجازی مانند سیری، الکسا، گوگل و کورتانا می‌توانند اطلاعاتی را از وب‌سایت‌ها، نتایج جستجوی Google یا سایر اطلاعات مفید در مورد مشکلات رایج، اشتباهات املایی یا گرامری، بررسی حقایق و بسیاری موارد دیگر ارائه دهند.

7 روشی که هوش مصنوعی می تواند تجربیات کاربر بهتری را در وردپرس داخلی 03 به ارمغان آورد.

محتوای وردپرس را می توان برای جستجوی صوتی با استفاده از اصول سئو بهینه کرد تا به محتوای شما در صفحات نتایج موتور جستجو برجسته شود.

هنگام نوشتن محتوای خود، می توانید مطمئن شوید که این بهینه سازی ها را دارید:

  • کلمات کلیدی را پیدا کنید که در مکالمات روزمره استفاده می کنید. تصور کنید که مردم از جستجوی صوتی استفاده می کنند، بنابراین آنها مانند صحبت کردن با یک دوست در مورد جستجوهای خود هستند.
  • مطمئن شوید که سایت شما برای موبایل مناسب است. اگر به هر دلیلی عملکرد سایت شما با مشکل مواجه شود، در نتایج جستجو رتبه پایین تری خواهید داشت.
  • یک بخش پرسش‌های متداول اضافه کنید تا بتوانید از سؤالاتی مشابه آنچه افراد جستجو می‌کنند استفاده کنید.

آنچه مهمتر است این است که در برخی موارد، محتوای شما ممکن است یک تجارت محلی را تبلیغ کند. در این مورد، برخی از استراتژی‌های سئوی محلی باید اعمال شوند تا آن اطلاعات کسب‌وکار در موتورهای جستجو ظاهر شوند.

ما در حال بهینه‌سازی سایت‌هایمان با استفاده از بهترین شیوه‌های رایج SEO هستیم، و Google سخت تلاش کرده است تا موتور جستجوی آن‌ها را با استفاده از فناوری و الگوریتم‌های پیشرفته هوش مصنوعی آسان‌تر کند. آخرین پروژه آنها Multitask Unified Model یا به اختصار MUM نام دارد، به روز رسانی به نحوه تفسیر یا درک ورودی کاربر توسط موتور جستجو توسط AI.

باید دید که چگونه هوش مصنوعی می تواند با اشاره به جزئیات برای کمک به جستجوی صوتی یا هدایت کاربران به نتایج دقیق تر در SERP، تجربیات کاربری بهتری را در وردپرس ارائه دهد.

2. هوش مصنوعی در فشرده سازی تصویر

پلاگین ها و پلتفرم های مجهز به هوش مصنوعی می توانند به طور خودکار تصاویر سایت وردپرس شما را فشرده کنند. این به بهبود سرعت بارگذاری صفحه و تجربه کاربر کمک می کند زیرا سایت شما بسیار سبک تر از قبل است.

7 روشی که هوش مصنوعی می تواند تجربه های بهتری را برای کاربر به ارمغان آورد در وردپرس داخلی 04

مطمئناً، قبل از اینکه حتی آن را در سایت وردپرس خود آپلود کنید، می توانید فشرده سازی خود را بر روی رایانه خود انجام دهید. اما میزان فشرده سازی بستگی به نوع تصویر دارد. تبدیل دسته ای آنها در زمان صرفه جویی می کند، اما فقط برای برخی از تصاویر شما ایده آل خواهد بود – بنابراین آنچه شما نیاز دارید افزونه ای است که بتواند نوع تصویر را درک کند تا بتواند تا آنجا که ممکن است انطباق داده و اطلاعات را حفظ کند.

یکی از افزونه های وردپرس که ادعا می کند دقیقا همین کار را می کند SpeedSize Image & Video AI-Optimizer است. اگرچه این پلتفرم بسیار جدید است و به طور عمومی آزمایش نشده است، اما این پلتفرم ادعا می کند که می تواند رسانه شما را تا 99٪ کاهش دهد و در عین حال بیشتر کیفیت خود را حفظ کند. از “فناوری علوم اعصاب” استفاده می کند که اساسا به هوش مصنوعی و یک الگوریتم زیربنایی اشاره می کند که می تواند موضوع را در عکس ها یا فیلم های شما درک کند. قیمت آن بالاست و از 500 دلار در ماه شروع می شود، اما به دلیل مزایای آن، ممکن است برای برخی انتخاب خوبی باشد.

اکنون برای افرادی که چیزی متفاوت می خواهند، گزینه های زیادی برای بهینه سازی و فشرده سازی تصاویر شما با استفاده از تکنیک های هوش مصنوعی وجود دارد که نتایج فوق العاده ای ایجاد می کند. برخی از پلتفرم های قابل توجه به شرح زیر است:

3. مدیریت محتوای مبتنی بر هوش مصنوعی

مدیریت محتوا یافتن قطعات جذاب برای نوشتن است. این فرآیند چیزهای زیادی را در بر می گیرد، مانند تحقیق در مورد موضوعات و نوشتن آنها با کلمات کلیدی مرتبط.

7 روشی که هوش مصنوعی می تواند تجربیات کاربر بهتری را در وردپرس داخلی 02 به ارمغان بیاورد.

افزونه‌های مبتنی بر هوش مصنوعی مانند WP Robot می‌توانند مدیریت محتوای وب‌سایت وردپرس شما را خودکار کنند. این می تواند به حفظ تازگی و مرتبط بودن محتوای شما برای کاربران کمک کند، اگرچه باید گفت که ممکن است لازم باشد قبل از انتشار وبلاگ ها کمی تلاش کنید تا آنها را ویرایش کنید.

شرکتی به نام Vestorly امکان مدیریت محتوا را با استفاده از هوش مصنوعی فراهم می کند. این به نظارت و نظارت بر محتوا برای موضوعاتی که انتخاب می‌کنید کمک می‌کند، که سپس در چندین پلتفرم مانند وردپرس توزیع می‌شود.

سایر ابزارهای مدیریت محتوای مبتنی بر هوش مصنوعی مطمئناً پیگیری می شوند، اما چند ابزار دیگر نیز در این دسته قرار می گیرند. به عنوان مثال، Jasper.ai یکی دیگر از ابزارهای جالب مبتنی بر هوش مصنوعی است که می تواند محتوای سایت وردپرس شما را نظارت، سرپرستی و نوشتن کند. از سوی دیگر، ربات WP، محتوای را از منابع متعدد، از جمله فیدهای RSS، در داشبورد وردپرس شما مدیریت می کند!

4. پیوند داخلی و برچسب گذاری تصویر را خودکار کنید

برچسب گذاری تصویر یک کار بسیار مهم است که برخی از صاحبان وب سایت هنگام ارسال محتوای وردپرس از آن غافل می شوند. این فرآیند به Google Images کمک می کند تا تشخیص دهد که تصاویر در مورد چیست و چگونه باید در سیستم نمایه سازی خود رتبه بندی شوند.

یک پلاگین فروشگاهی تک مرحله ای ClassifAI است. این افزونه مبتنی بر هوش مصنوعی به کاربران وردپرس اجازه می دهد تا تصاویر آپلود شده توسط سازندگان محتوا را به صورت خودکار برچسب گذاری کنند، اما می تواند کارهای بیشتری انجام دهد.

از ترکیبی از تکنیک‌های یادگیری ماشین و هوش مصنوعی برای شناسایی، مرتب‌سازی و سازمان‌دهی تصاویر در دسته‌های مرتبط استفاده می‌کند. ClassifAI یک پروژه رایگان و منبع باز است، به این معنی که می توانید اطلاعات زیادی را در صفحه GitHub آنها پیدا کنید.

پیوند داخلی نیز برای سئو بسیار مهم است زیرا می تواند به موتورهای جستجو کمک کند ساختار سایت شما را بهتر درک کنند. پلاگین های مبتنی بر هوش مصنوعی مانند Link Whisper می توانند به شما کمک کنند تا صفحات مناسب را در سایت وردپرس خود به طور خودکار پیوند دهید. این افزونه نه تنها فرآیند پیوند را خودکار می کند، بلکه تجزیه و تحلیل هایی را نیز ارائه می دهد که بازدیدکنندگان در واقع از پیوندهای داخلی استفاده می کنند.

7 روشی که هوش مصنوعی می تواند تجربیات کاربر بهتری را در وردپرس داخلی 05 به ارمغان بیاورد.

5. ربات های چت هوش مصنوعی را ادغام کنید

ادغام فناوری چت بات هوش مصنوعی در وردپرس علم موشکی نیست. با هزاران افزونه موجود، مانند ChatBot (WPBot سابق) و Chatbot با IBM Watson، چت ربات‌های مکالمه هوش مصنوعی کاملاً خودکار که می‌توانید تقریباً بدون دردسر در سایت خود ادغام کنید.

این افزونه ها به شما امکان می دهند مکالمات قدرتمند مبتنی بر هوش مصنوعی با بازدیدکنندگان واقعی وب سایت خود ایجاد کنید. شما می توانید کاربران را به صفحه سمت راست هدایت کنید یا هر بازدیدکننده را خودتان مدیریت کنید.

چت‌بات‌ها فوراً به درخواست‌های کاربر پاسخ می‌دهند که برای کارهای ساده، می‌تواند راهی عملی برای تخلیه تیم خدمات مشتری شما باشد.

6. احراز هویت کاربر را خودکار کنید

برای جلوگیری از ورود غیرمجاز کاربران در سایت وردپرسی خود، همیشه می توانید URL آن را تغییر دهید! اما حتی اگر کسی صفحه تغییر مسیر داده شده شما را ردیابی کند، امنیت کمی ایجاد می کند.

پلاگین های مجهز به هوش مصنوعی مانند Auth0 می توانند احراز هویت کاربر را در سایت وردپرس شما خودکار کنند. این می تواند با کمک یک برنامه تشخیص ربات، تجربه ورود امن و بدون درز را برای کاربران شما فراهم کند.

در سال 2022، شرکت سازنده آن، Okta، پرده برداری کرد که Auth0 Bot Detection حملات ربات ها را به وب سایت ها تا 79 درصد کاهش می دهد، اکثر درخواست های ربات به وب سایت ها را مسدود می کند، و همچنین روی وردپرس کار می کند. این یکی از زمینه های جدی است که هوش مصنوعی می تواند وب سایت ها را از چشمان کنجکاو ایمن تر نگه دارد.

7 روشی که هوش مصنوعی می‌تواند تجربیات کاربر بهتری را در وردپرس داخلی 06 به ارمغان آورد.

7. امنیت وردپرس را خودکار کنید و نظرات اسپم را کاهش دهید

یکی دیگر از زمینه هایی که در آن هوش مصنوعی در آینده نزدیک پیشرفت خواهد کرد، امنیت برای تمام وب سایت های وردپرسی است.

ما قبلاً می‌توانیم از افزونه‌هایی مانند Quttera Web Malware Scanner لذت ببریم، که می‌تواند وب‌سایت شما را برای کدهای مخرب، درهای پشتی، ویروس‌ها و سایر تهدیدهایی که می‌تواند به وب‌سایت وردپرس شما آسیب جدی وارد کند، اسکن کند.

این ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی، تکنیک‌های یادگیری ماشین را با روش‌های اکتشافی برای شناسایی فعالیت‌های مخرب در سایت‌های وردپرس، مانند تزریق SQL و سایر آسیب‌پذیری‌ها، ترکیب می‌کنند.

این یک مثال عالی از این است که چگونه می توان از هوش مصنوعی برای افزایش امنیت وردپرس استفاده کرد. همچنین به کاهش نظرات اسپم کمک می کند و در زمان حذف دستی آنها صرفه جویی می کند.

همچنین می‌توانیم از افزونه‌هایی مانند Akismet لذت ببریم که از ترکیبی از الگوریتم‌های یادگیری برای شناسایی و حذف محتوای مخرب یا نظرات سایت‌های وردپرس استفاده می‌کند. این ابزار در واقع بر روی هر وب سایت جدید وردپرس از قبل نصب شده است، و مهم است که آن را فعال کرده و به حساب Akismet خود متصل کنید.

خلاصه: هوش مصنوعی به وردپرس کمک می کند، اما باید از نظر اخلاقی استفاده شود

7 روشی که هوش مصنوعی می تواند تجربیات کاربر بهتری را در وردپرس داخلی 07 به ارمغان بیاورد.

بر کسی پوشیده نیست که می توان از هوش مصنوعی برای ایجاد تجربیات کاربری بهتر در وردپرس استفاده کرد. از بهینه سازی خودکار تصویر گرفته تا مدیریت محتوا، این پیاده سازی های فناوری هوش مصنوعی به زودی رایج تر می شوند. یک افزونه وردپرس مبتنی بر هوش مصنوعی مانند Akismet در حال حاضر در میان ما وجود دارد و ما مطمئن هستیم که بسیاری از آنها را دنبال خواهند کرد. بسیاری از افزونه های وردپرس مانند آنهایی که در این پست وبلاگ به اشتراک گذاشته شده اند، کار کردن با آنها آسان است زیرا به طور یکپارچه در وب سایت شما ادغام شده اند و مدیریت آنها راحت تر از پلتفرم های جداگانه است.

در حالی که یک متصدی محتوا می‌تواند به شما یک موضوع را شروع کند، به شما کمک کند بر موانع نویسنده غلبه کنید یا در مورد محتوای مرتبط برای بازدیدکنندگان تحقیق کنید، افزونه‌های هوش مصنوعی وردپرس هنوز برای ایجاد نتایج عالی و ایجاد یک وب‌سایت موفق به تعامل با کاربر زیادی نیاز دارند.

بهینه‌سازی موتورهای جستجو بخش دیگری است که به نظارت دقیق بر ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی نیاز دارد تا اطمینان حاصل شود که به مخاطبان هدف خود می‌رسید، اهداف تعامل کاربر خود را برآورده می‌کنید و تجربه کاربری عالی ارائه می‌کنید.

نگرانی دیگری که برخی افراد دارند این است که برخی از ابزارهای هوش مصنوعی تا چه حد می توانند جانبدارانه باشند، به ویژه در مورد تولید محتوا مانند متن یا صدا. ویدیوهای Deepfake نمونه دیگری از استفاده غیراخلاقی از هوش مصنوعی یا صرفاً برای سرگرمی است.

استفاده منصفانه از هوش مصنوعی در آینده نزدیک به پیشرفت خود ادامه خواهد داد و در بسیاری از حوزه ها مانند تولید محتوا برای وردپرس کمک خواهد کرد. وردپرس حتی ممکن است برخی از این ویژگی‌ها را در CMS خود بگنجاند – به خصوص وقتی صحبت از تولید محتوا می‌شود، مانند تصاویر برجسته، ابرداده، متن‌های جایگزین تصویر یا حتی جملات کامل تا به شما کمک کند پروژه را سریع‌تر انجام دهید.

ما امیدواریم که این پست وبلاگ کمی در مورد دنیای هوش مصنوعی و خدماتی که در طبیعت به وجود آمده اند روشن کند! اگر از این پست لذت بردید، برای خواندن مطالب بیشتر به صفحه وبلاگ محتوامارکتینگ ما سر بزنید!

سایت محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *