Best business voicemail transcription services


آیا به دنبال سرویسی برای رونویسی پست های صوتی خود هستید؟

رونویسی پست صوتی به تبدیل پست‌های صوتی به متن کمک می‌کند، بنابراین می‌توانید بعداً آنها را در تلفن یا رایانه خود بخوانید. این باعث صرفه جویی در زمان می شود، زیرا نیازی به گوش دادن به موارد ضبط شده و مشاهده سریع پیام به صورت متنی ندارید.

در این مقاله، بهترین خدمات رونویسی پست صوتی تجاری را به شما نشان خواهیم داد.

چرا از سرویس رونویسی پست صوتی تجاری استفاده کنیم؟

رونویسی پست صوتی به معنای تبدیل پیام های صوتی شما به فرمت متنی است. با این حال، رونویسی دستی هر پست صوتی یک کار وقت گیر است. در عوض، می‌توانید از سرویس رونویسی پست صوتی تجاری استفاده کنید.

نرم افزارهای زیادی وجود دارد که به طور خودکار گفتار پست صوتی را به متن تبدیل می کند. رونوشت ها را می توان از طریق ایمیل یا متن برای شما ارسال کرد.

این کار به خصوص زمانی که نمی توانید به پیام های صوتی گوش دهید راحت تر است. می توانید به جای گوش دادن به صدای ضبط شده، پیام را در هر جایی به سرعت بخوانید.

همچنین به ساده سازی فرآیند پشتیبانی مشتری شما کمک می کند. کارکنان پشتیبانی شما می‌توانند پیام‌های صوتی یک کاربر را جستجو کنند و به پیام‌های قبلی نگاه کنند، بنابراین می‌توانند تجربه بهتری برای مشتری ارائه دهند. همچنین می‌توانید پست‌های صوتی خود را ثبت کنید و آنها را به نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) متصل کنید.

همانطور که گفته شد، بیایید به بهترین خدمات رونویسی پست صوتی تجاری نگاه کنیم.

1. بعد

کد کوپن Nextiva به طور خودکار اعمال شده است

Nextiva بهترین سرویس تلفن مجازی در بازار است که ویژگی های قدرتمندی از جمله رونویسی پست صوتی را ارائه می دهد. استفاده و راه اندازی سیستم تلفن ابری آسان است.

چندین کانال ارتباطی را زیر یک سقف می آورد. برای مثال، می‌توانید از یک مکان تماس‌های ویدیویی HD، ارسال پیام‌های متنی، چت زنده، پیام‌های صوتی، تماس‌های تلفنی و موارد دیگر برقرار کنید.

Nextiva یک گزینه پست صوتی به ایمیل و متن را ارائه می دهد که در آن می توانید پست های صوتی را در صندوق ورودی خود دریافت کنید. این به شما این امکان را می دهد که به سرعت به مشتریان پاسخ دهید، حتی زمانی که تماس ها از دست رفته است. پس از فعال شدن این ویژگی، به طور خودکار پست صوتی را رونویسی می کند.

علاوه بر این، ویژگی‌های دیگری مانند ضبط تماس، تماس‌ها و پیام‌های متنی نامحدود در آمریکای شمالی، شماره‌های رایگان، چت تیمی، مهماندار خودکار، انتقال و ارسال تماس و موارد دیگر را نیز دریافت می‌کنید.

آنها همچنین برنامه‌های تلفن تجاری برای تلفن‌های هوشمند iOS و Android دارند، بنابراین به شما امکان می‌دهد با مشتریان در هر نقطه از جهان در ارتباط باشید.

در WPBeginner، ما از Nextiva برای تمام نیازهای تلفن تجاری خود استفاده می کنیم. ما از طرفداران بزرگ پلتفرم آنها و ویژگی هایی که ارائه می دهد هستیم.

قیمت گذاری: برای استفاده از ویژگی‌های رونویسی پست صوتی به برنامه Nextiva Enterprise نیاز دارید که برای هر کاربر در ماه 32.95 دلار هزینه دارد.

2. RingCentral

RingCentral

RingCentral یکی دیگر از خدمات برتر رونویسی پست صوتی تجاری است. خدمات تلفن VoIP تجاری آنها ویژگی های قدرتمند زیادی را ارائه می دهد و یک راه حل عالی برای تیم های راه دور است.

با ویژگی پست صوتی برای کسب و کار، می توانید نحوه دریافت پست صوتی را انتخاب کنید. به عنوان مثال، می‌توانید از حساب آنلاین RingCentral، برنامه دسکتاپ، دستگاه تلفن همراه، ایمیل و تلفن رومیزی به پیام‌های صوتی دسترسی داشته باشید.

RingCentral گزینه ای برای ارسال پست صوتی به آدرس ایمیل شما ارائه می دهد. یک پیوست صوتی و رونویسی دریافت خواهید کرد، بنابراین می توانید به سرعت پیام را بدون گوش دادن به پست صوتی اسکن کنید.

به غیر از آن، RingCentral ویژگی‌هایی مانند تماس‌های ویدئو کنفرانس، تماس نامحدود در ایالات متحده و کانادا، ویژگی‌های صوتی به متن، شماره‌های رایگان و سایر ویژگی‌های رسیدگی به تماس را ارائه می‌دهد.

قیمت گذاری: ویژگی پیام صوتی به متن در طرح Essentials موجود است و برای هر کاربر در ماه ۱۹.۹۹ دلار هزینه دارد.

3. تشنگی

اوما

Ooma یک سرویس تلفن VoIP محبوب برای مشاغل در هر اندازه است. دارای ویژگی هایی از جمله رونویسی پست صوتی و گزینه های پست صوتی به ایمیل است.

می‌توانید پست‌های صوتی خود را طوری پیکربندی کنید که وقتی در برنامه Ooma Office شما باقی می‌مانند، به‌طور خودکار به آدرس ایمیل ارسال شوند. صدای ضبط شده را به عنوان پیوست و متن رونویسی شده در متن ایمیل دریافت خواهید کرد.

استفاده از Ooma نیز آسان است و خارج از جعبه کار می کند. شما ویژگی های بیشتری مانند پذیرش مجازی، نگه داشتن موسیقی، شماره گیری داخلی، کنفرانس ویدیویی، شماره تلفن 1-800، مرکز تماس و موارد دیگر را دریافت می کنید. همچنین اپلیکیشن‌های دسکتاپ و موبایل وجود دارد، بنابراین می‌توانید از هر کجای دنیا تماس بگیرید و پیام‌های صوتی دریافت کنید.

قیمت گذاری: قیمت Ooma از 19.95 دلار در ماه برای هر کاربر شروع می شود. با این حال، ویژگی رونویسی پست صوتی در برنامه های قیمت گذاری Ooma Office Pro و Pro Plus موجود است.

4. مرکز تماس FreshDesk

FreshDesk

مرکز تماس FreshDesk سرویس بعدی رونویسی پست صوتی تجاری در لیست ما است. قبلاً به عنوان Freshcaller شناخته می شد و یک ارائه دهنده تلفن مجازی تجاری کاربر پسند است.

مرکز تماس FreshDesk یک ویژگی رونویسی پست صوتی با هوش مصنوعی ارائه می دهد. موتور هوش مصنوعی آن که فردی هوش مصنوعی نام دارد، به طور خودکار پیام های صوتی را رونویسی می کند.

شما به راحتی می توانید از سیستم تلفن FreshDesk به رونویسی ها دسترسی داشته باشید و معیارهای کلیدی مانند زمان صف و زمان تلفن گویا را مشاهده کنید. همچنین به شما امکان می‌دهد رونویسی پست صوتی را برای شماره‌های تلفن انتخابی فعال کنید و پیام تبریک پست صوتی را تنظیم کنید.

سایر ویژگی های ارائه شده توسط FreshDesk Contact Center عبارتند از گزینه انتظار تماس، شماره تلفن همراه، برنامه های تلفن همراه، خطوط مشترک، مسیریابی تماس ها به پست صوتی، مسدود کردن تماس های هرزنامه، ضبط تماس و موارد دیگر.

قیمت گذاری: برای استفاده از ویژگی رونویسی پست صوتی در مرکز تماس FreshDesk به برنامه رشد یا بالاتر نیاز دارید. این برای هر نماینده 15 دلار در ماه هزینه دارد (صورتحساب سالانه). همچنین یک نسخه رایگان از نرم افزاری که برای شروع استفاده می کنید وجود دارد، اما شامل رونوشت پست صوتی نمی شود.

5. ملخ

ملخ

Grasshopper یکی از بهترین خدمات تلفن تجاری است و برای مشاغل کوچک و استارت آپ ها مناسب است. این سرویس یک ویژگی رونویسی پست صوتی را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد رونوشت ها را در صندوق ورودی ایمیل خود دریافت کنید.

راه‌اندازی آن بسیار آسان است و می‌توانید آدرس‌های ایمیل را در جایی که می‌خواهید پیام‌های فوروارد شده ارسال شوند، اضافه کنید. سپس با استفاده از برنامه دسکتاپ Grasshopper یا برنامه های تلفن همراه، می توانید پیام های پست صوتی را بخوانید.

جدا از رونویسی پست صوتی، Grasshopper پر از ویژگی های قوی است. به عنوان مثال، شما از مدیریت تماس، انتقال تماس، برنامه‌های افزودنی، انتقال تماس، تماس VoIP، فکس مجازی، گزارش‌گیری و موارد دیگر بهره می‌برید.

قیمت گذاری: برنامه های قیمت گذاری Grasshopper از 28 دلار در ماه شروع می شود (صورتحساب سالانه) و همه برنامه ها شامل ویژگی پست صوتی هستند. توجه داشته باشید که فقط در ایالات متحده و کانادا موجود است.

6. Google Voice

صدای گوگل

Google Voice یکی دیگر از خدمات رونویسی پست صوتی تجاری است که می توانید برای وب سایت وردپرس خود استفاده کنید. این بخشی از Google Workspace است و به راحتی با ابزارهای دیگری مانند Google Meet و Calendar ادغام می شود.

این سرویس از هوش مصنوعی گوگل برای تبدیل خودکار پیام های صوتی به متن استفاده می کند. هوش مصنوعی قدرتمند است و کلمات پیچیده را به متنی خوانا تبدیل می کند.

علاوه بر این، استفاده از آن بسیار آسان است و تماس رایگان با ایالات متحده و کانادا، مسدود کردن تماس‌های هرزنامه، پیام‌های متنی نامحدود در ایالات متحده، انتقال تماس، برنامه‌های تلفن همراه و موارد دیگر را ارائه می‌دهد.

قیمت گذاری: قیمت Google Voice از 10 دلار برای هر کاربر در ماه شروع می شود و شامل یک ویژگی رونویسی پست صوتی است.

7. Phone.com

Phone.com

Phone.com یک سرویس تلفن مجازی مبتنی بر ابر محبوب است که ویژگی پست صوتی را ارائه می دهد. می‌توانید از حساب آنلاین خود به پیام‌های صوتی گوش دهید و یک ویژگی پست صوتی به ایمیل را تنظیم کنید.

Phone.com به طور خودکار پست های صوتی شما را رونویسی می کند و آنها را به عنوان ایمیل یا پیام های متنی برای شما ارسال می کند. به این ترتیب، می توانید پیام را به جای گوش دادن به یادداشت صوتی بخوانید یا رونویسی را برای سایر اعضای تیم ارسال کنید.

با Phone.com، از دیگر ویژگی های قدرتمند نیز لذت می برید. این یک راه حل کامل تلفن مجازی است و انتقال تماس، انتقال تماس، تجزیه و تحلیل، انتقال شماره، کنفرانس های صوتی، فکس از تلفن، پیام های متنی و موارد دیگر را ارائه می دهد.

قیمت گذاری: ویژگی رونویسی پست صوتی در طرح کاربران پلاس یا بالاتر گنجانده شده است و قیمت آن از 15.99 دلار برای هر کاربر در ماه شروع می شود.

بهترین سرویس رونویسی پست صوتی تجاری کدام است؟

به نظر متخصص ما، بهترین سرویس رونویسی پست صوتی تجاری Nextiva است و پس از بررسی دقیق تصمیم گرفتیم از آن برای تجارت خود استفاده کنیم.

Nextiva کاربر پسند است و ویژگی های زیادی را ارائه می دهد تا به شما کمک کند با مشتریان و اعضای تیم خود از هر کجا ارتباط برقرار کنید. شما به راحتی می توانید رونوشت های پست صوتی را در ایمیل خود دریافت کنید، تماس ها را مدیریت کنید، جلسات مجازی را برگزار کنید، گردش کار ایجاد کنید و موارد دیگر.

به علاوه، Nextiva دارای برنامه های دسکتاپ و تلفن همراه است، بنابراین شما همیشه در حال حرکت متصل هستید. همچنین به راحتی چندین کانال ارتباطی را در یک پلتفرم ادغام می کند.

اگر به دنبال راه حل های دیگری هستید، ما RingCentral و Ooma را به عنوان جایگزین Nextiva برای رونویسی پست صوتی توصیه می کنیم.

امیدواریم این مقاله به شما در انتخاب بهترین سرویس رونویسی پست صوتی تجاری کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید مقایسه ما از بهترین خدمات بازاریابی ایمیلی و بهترین نرم افزار چت زنده برای مشاغل کوچک را مشاهده کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفاً در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدیویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک

سایت محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *