ویژگی چاپگر عکس

عکس های دیجیتال عالی هستند، اما هیچ چیز مانند یک عکس فیزیکی واقعی نیست. در این راهنما درباره برخی از بهترین چاپگرهای عکس برای آیفون بیشتر بدانید.

می گویند بهترین دوربین همان دوربینی است که همراه خود دارید. برای بسیاری از ما، ما یک دوربین با کیفیت بالا در گوشی های هوشمند خود داریم. مشکل اینجاست که عکس‌های زیبایی که می‌گیریم به ندرت دیده می‌شوند و در تلفن‌های ما یا در ابر پنهان می‌مانند.

اگر می خواهید تصاویر خود را به دنیای واقعی بیاورید، چاپگر عکس آیفون قابل حمل ممکن است همان چیزی باشد که شما نیاز دارید. این چاپگرها می توانند عکس های شما را در عرض چند ثانیه به چاپ های خیره کننده تبدیل کنند. چاپگرهای عکس اغلب به اندازه کافی کوچک هستند که می توانید آن را با خود ببرید تا بتوانید تصاویر خود را در هر کجا که هستید چاپ کنید.

بیایید نگاهی به برخی از بهترین چاپگرهای عکس برای آیفون در زیر بیاندازیم.

1. چاپگر عکس Lifeprint

چاپگر عکس Lifeprint

(اعتبار تصویر: Lifeprint)

اگر از طرفداران هری پاتر هستید، دوست دارید استفاده عالی از قابلیت‌های واقعیت افزوده را ببینید، یا فقط می‌خواهید تصاویر باکیفیت را از آیفون خود با یک کلیک چاپ کنید، چاپگر عکس Lifeprint آیا شما را پوشش داده است

USP آن این است که با استفاده از این برنامه، می توانید تصویر کوچکی از یک کلیپ ویدیویی را که در تلفن خود ضبط کرده اید چاپ کنید. هنگامی که آن عکس را از طریق برنامه Lifeprint مشاهده می کنید، می بینید که عکسی که در دست دارید با ویدیوی جاسازی شده زنده می شود. این یک ترفند هوشمندانه است و راهی عالی برای نمایش ویدیوهایتان و همچنین عکس‌هایتان به دنیای واقعی.

اگر ترجیح می‌دهید عکس‌هایتان ثابت بمانند، چاپگر عکس Lifeprint چاپ‌های باکیفیت را نیز تنها با یک ضربه بر روی گوشی شما چاپ می‌کند. نسخه هایی وجود دارند که می توانند عکس های 2×3 یا 3×4.5 اینچی را چاپ کنند و چاپگر از کاغذ عکس Zink استفاده می کند، بنابراین نیازی به خرید جوهر نیست. چاپ ها همچنین دارای پشتی چسبنده هستند، بنابراین آنها را در هر کجا که می خواهید قرار دهید.

قیمت Amazon.com در 05/03/2023 به‌روزرسانی شد – ممکن است با استفاده از پیوندهای خود برای خرید کمیسیون دریافت کنیم: اطلاعات بیشتر

2. چاپگر تلفن هوشمند Fujifilm Instax Mini Link

لینک Fujifilm Instax Mini

(اعتبار تصویر: فوجی فیلم)

را چاپگر تلفن هوشمند Fujifilm Instax Mini Link مطابق با نام خود است؛ آنقدر کوچک است که در جیب شما جای می گیرد. پرینت هایی که تولید می کند نیز کوچک هستند و تنها 1.8×2.4 اینچ منتشر می شوند.

این چاپگر از فیلم Instax استفاده می کند که به جوهر اضافی نیاز ندارد و شما می توانید این کاغذ را در طیف وسیعی از رنگ ها و سبک های مختلف خریداری کنید. پرینت ها حس یکپارچهسازی با سیستمعامل خوبی دارند، با حاشیه سفید که ظاهر کلاسیک پولاروید را به آنها می دهد.

این چاپگر همچنین دارای حسگر حرکت است، بنابراین می توانید از چاپگر برای کنترل دوربین گوشی هوشمند خود استفاده کنید. به عنوان مثال، می توانید با چرخاندن چاپگر به چپ یا راست، بزرگنمایی و کوچکنمایی کنید. همچنین می‌توانید یک کپی دوم از همان عکس را فقط با وارونه کردن چاپگر چاپ کنید.

آخرین نسخه چاپگر دارای ویژگی خوبی است که به شما امکان می دهد هنگام عکس گرفتن در برنامه از نور خود چاپگر برای کشیدن هوا استفاده کنید.

فروش

چاپگر تلفن هوشمند Fujifilm Instax Mini Link 2 - Clay White

چاپگر تلفن هوشمند Fujifilm Instax Mini Link 2 – Clay White

  • جمع و جور و سبک وزن. به صورت بی سیم از طریق بلوتوث به گوشی هوشمند شما متصل می شود
  • فقط برای استفاده با فیلم فوری INSTAX MINI (فروش جداگانه) – چاپ عکس های 2 اینچ در 3 اینچ
  • قاب ها، فیلترها، طرح ها و برچسب ها را قبل از چاپ اضافه کنید. چاپ عکس از فیلم ها

قیمت Amazon.com در 05/03/2023 به‌روزرسانی شد – ممکن است با استفاده از پیوندهای خود برای خرید کمیسیون دریافت کنیم: اطلاعات بیشتر

3. چاپگر عکس Liene

چاپگر عکس Liene

(اعتبار تصویر: Liene)

اگر به دنبال چاپ بیشتر عکس‌های سنتی هستید، چاپگر عکس Liene می تواند یک انتخاب عالی باشد چاپ‌های کلاسیک 4×6 اینچی را تولید می‌کند که بزرگ‌ترین چاپ‌های موجود در این لیست هستند. عکس های بزرگتر به ناچار به این معنی است که این چاپگری نیست که بتوانید آن را در جیب خود جای دهید. با این حال، هنوز آنقدر کوچک است که بتوان با خود بیرون آورد.

چاپ‌ها به جای فناوری بدون جوهر از تصعید رنگ استفاده می‌کنند، بنابراین باید از کارتریج‌های جوهر و کاغذ عکس سنتی با این چاپگر استفاده کنید. خبر خوب این است که هزینه هر چاپ مشابه بسیاری از چاپگرهای دیگر در این لیست است و کیفیت چاپ عالی است.

این جذاب ترین چاپگر نیز نیست، اما اگر می خواهید پرینت های 4×6 با کیفیت بالا داشته باشید، چاپگر عکس Liene دقیقاً می تواند آن را به شما ارائه دهد.

قیمت Amazon.com در 05/03/2023 به‌روزرسانی شد – ممکن است با استفاده از پیوندهای خود برای خرید کمیسیون دریافت کنیم: اطلاعات بیشتر

4. HP Sprocket Photo Printer

چاپگر HP Sprocket

(اعتبار تصویر: HP)

را چرخ دنده اچ پی خانواده در طول سالها رشد کرده است، با صفی که می تواند اکثر نیازها را برآورده کند. Sprocket اصلی یک چاپگر Zink است که چاپ های 2×3 اینچی را روی کاغذ عکس خود چسب تولید می کند تا بتوانید تصاویر را در هر کجا که می خواهید بچسبانید. چاپ های کوچک با اندازه کوچک چاپگر مطابقت دارند که عرض آن کمی بیش از 3 اینچ و طول آن کمتر از 5 اینچ است.

اگر به دنبال چاپ های بزرگتر هستید، چاپگرهای بزرگتری وجود دارند که چاپ های 3×4 اینچی را تولید می کنند، یا HP Sprocket Studio Plus می تواند عکس های 4×6 اینچی را چاپ کند. برخلاف سایر چاپگرهای سری Sprocket، HP Sprocket Studio Plus به جای فناوری Zink از کارتریج های تصعید رنگ استفاده می کند.

برنامه Sprocket همچنین دارای چند ویژگی خوب است، مانند استیکرهای سفارشی، ایجاد کلاژ، و گزینه ای برای تقسیم یک عکس به 9 قسمت، به طوری که می توانید با قرار دادن 9 تصویر چاپ شده در کنار هم، تصویر بزرگتری ایجاد کنید.

قیمت Amazon.com در 05/03/2023 به‌روزرسانی شد – ممکن است با استفاده از پیوندهای خود برای خرید کمیسیون دریافت کنیم: اطلاعات بیشتر

5. نعناع پولاروید

چاپگر Polaroid Mint

(اعتبار تصویر: پولاروید)

شما نمی توانید مقاله ای در مورد چاپ عکس فوری داشته باشید، بدون اینکه چاپگری از شرکتی که عکس های فوری را روی نقشه قرار می دهد، داشته باشید. را نعناع پولاروید یک چاپگر کوچک آیفون عالی است که با عرض تنها سه اینچ، طول 4.5 اینچ و کمتر از 6 اونس، فوق العاده قابل حمل است. روی کاغذ چسبناک Zink چاپ های 2×3 اینچی ایجاد می کند. می توانید در کمتر از یک دقیقه یک عکس را از آیفون خود چاپ کنید.

این چاپگر در هنگام استفاده از عمر باتری مناسبی برخوردار است، اما در حالت آماده به کار به سرعت از بین می‌رود، بنابراین انتظار نداشته باشید که با هر شارژی که در آن باقی مانده است، آن را از کشو بیرون بیاورید. برنامه همراه اجازه می دهد تا شامل ویژگی های مفید ویرایش عکس و همچنین فیلترها، استیکرها و حاشیه ها باشد تا عکس های شما را جذاب تر کند.

نعناع پولاروید یک طراحی نسبتاً بی‌هیچ‌و‌انگیز است، اما در انتخاب رنگ‌های بد بو که واقعاً آن را جذاب می‌کند، عرضه می‌شود.

قیمت Amazon.com در 05/03/2023 به‌روزرسانی شد – ممکن است با استفاده از پیوندهای خود برای خرید کمیسیون دریافت کنیم: اطلاعات بیشتر

6. Canon Selphy Square QX10

Canon Selphy Square QX10

(اعتبار تصویر: Canon)

به لطف اینستاگرام، چهارگوش بودن آن بسیار مهم است. اگر تعداد زیادی عکس دارید که با اینستاگرام گرفته شده اند، پس Canon Selphy Square QX10 ممکن است همان چیزی باشد که شما نیاز دارید همانطور که ممکن است از نام انتظار داشته باشید، تصاویر مربعی با ابعاد 2.7 در 2.7 اینچ را روی کاغذ کمی بزرگتر چاپ می کند و ظاهری کلاسیک پولاروید با حاشیه بزرگ پایینی ایجاد می کند که می توانید از آن برای اضافه کردن زیرنویس خود استفاده کنید.

چاپگر از تصعید رنگ استفاده می کند، بنابراین باید هم کاغذ و هم جوهر برای این چاپگر خریداری کنید. با این حال، کانن ترکیبات کاغذ و جوهر را به فروش می‌رساند، بنابراین شما دقیقاً مقدار مناسبی از جوهر و کاغذ برای تعداد چاپ‌هایی که می‌خواهید تولید کنید، داشته باشید.

فناوری تصعید رنگ، چاپ‌هایی با کیفیت بالا تولید می‌کند که کانن می‌گوید تا 100 سال دوام خواهند داشت، اگرچه ممکن است شما آن‌ها را به این ادعا متعهد نباشید. این همچنین کوچکترین چاپگر رنگ زیر در این لیست است که چاپ عالی را در بسته بندی کوچک ارائه می دهد.

چاپگر عکس قابل حمل Canon SELPHY Square QX10، اتصال Wi-Fi، شارژ USB، چاپ سابلیمیشن رنگ، طول عمر چاپ ۱۰۰ ساله، کاغذ عکس مربعی، مدل INTL برنامه طرح بندی عکس SELPHY (صورتی)

چاپگر عکس قابل حمل Canon SELPHY Square QX10، اتصال Wi-Fi، شارژ USB، چاپ سابلیمیشن رنگ، طول عمر چاپ ۱۰۰ ساله، کاغذ عکس مربعی، مدل INTL برنامه طرح بندی عکس SELPHY (صورتی)

  • تصاویر با کیفیت غنی، پر جنب و جوش و بایگانی – خاطرات خود را به عنوان چاپ های با کیفیت و پر از رنگ و جزئیات برای…
  • هر زمان و هر کجا که هستید آماده باشید – به لطف اتصال Wi-Fi از SELPHY SQUARE QX10 در هر مکانی استفاده کنید و آماده باشید تا…
  • چاپ‌های 2.7 x 2.7 اینچی از یک کاغذ کاملاً جدید ایجاد کنید – SELPHY SQUARE QX10 بزرگ‌تر و بهتر 68 میلی‌متر در 68 میلی‌متر (2.7 اینچ…

قیمت Amazon.com در 05/03/2023 به‌روزرسانی شد – ممکن است با استفاده از پیوندهای خود برای خرید کمیسیون دریافت کنیم: اطلاعات بیشتر

عکس های آیفون خود را به سطح بعدی ببرید

اینها فقط مجموعه ای از بهترین چاپگرهای عکس برای آیفون هستند. اگر آماده هستید که تصاویر خود را از آیفون خود به دنیای واقعی منتقل کنید، چاپگر عکس آیفون راهی عالی برای انجام این کار است.

چاپ عکس های عالی نیاز به عکس های عالی دارد. چند نکته مفید وجود دارد که به شما کمک می کند با دوربین آیفون خود عکس های بهتری بگیرید. اگر فضای ذخیره سازی گوشی شما پر از تمام تصاویر شما است، می توانید نحوه فشرده سازی عکس ها را در آیفون خود یاد بگیرید. و اگر می‌خواهید واقعاً عکس‌های خود را پاپ کنید، می‌توانید پس‌زمینه تصویر را در آیفون خود محو کنید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *