6-Best-Practices-to-Ensure-Security-When-Working-from-Home-Header


(آخرین به روز رسانی در: 5 ژانویه 2023)

اکنون بسیاری از کسب و کارها در هر اندازه به کارمندان خود اجازه می دهند تا از خانه هایشان راحت کار کنند و همین امر باعث می شود که حملات امنیت سایبری به یک مسئله اصلی برای بسیاری از کارفرمایان تبدیل شود. این آمار نیاز به افزایش امنیت آنلاین برای دورکارها را ثابت می کند. یک نظرسنجی اخیر نشان داد که کسب‌وکارهای بریتانیا 374 میلیون پوند در نقض امنیت سایبری در سال 2021 از دست داده‌اند که عمدتاً به کارمندان دورکاری مرتبط بود.

اجازه ندهید سازمان شما به آمار بعدی بپیوندد. با شش روش برتر برای اطمینان از امنیت هنگام کار از خانه آشنا شوید.

1. نقاط پایانی را با VOIP مدیریت کنید

با Voice over Internet Protocol (VoIP) به راحتی نقاط پایانی شرکت خود را مدیریت کنید. VoIP چیست؟ این یک فناوری نوآورانه است که سیگنال های صوتی را به جای استفاده از تلفن ثابت از طریق اینترنت منتقل می کند.

این دستگاه مشابه فناوری تلفن آنالوگ کار می کند، اما لازم نیست نگران سیم های قطع شده در طول تماس باشید. این سرویس بی سیم سیگنال های صوتی آنالوگ را به بسته های داده دیجیتالی تبدیل می کند که از طریق یک شبکه گسترده منتقل می شوند (WAN) یا شبکه محلی (LAN). سپس در زمان واقعی برای گیرنده رمزگشایی می شود.

به لطف فناوری WebRTC و پروتکل حمل و نقل امن در زمان واقعی، این یک جایگزین امن برای شبکه های تلفن سنتی است. اگر به این فکر می کنید که این برای کسب و کارتان چه معنایی دارد، ممکن است بدانید که هر تماسی رمزگذاری شده و احراز هویت شده است.

همچنین، تضمین می کند که تماس توسط شخص صحیح بدون دخالت دیگران پاسخ داده شود. علاوه بر این، ادمین‌ها کنترل کاملی بر هر گونه داده حساس خواهند داشت، مگر اینکه آن‌ها را پاک کنید.

2. حفاظت از داده ها با یک راه حل ذخیره سازی متمرکز

از دست دادن یک فایل مهم بدترین کابوس یک کارمند است، به خصوص که ممکن است یک سیستم پشتیبان قابل اعتماد در محل خود نداشته باشند. با این حال، یک راه حل مبتنی بر سرور یا ابر با پشتیبان گیری خودکار این نگرانی را از بین می برد و در عین حال از داده های حیاتی یک شرکت محافظت می کند.

یک راه حل ذخیره سازی متمرکز فایل ها، داده ها و پایگاه داده های مهم تجاری را در یک مکان ابر یا سرور ذخیره می کند. این یک شرکت را قادر می‌سازد تا در صورت به خطر افتادن، گم شدن یا از بین رفتن اسناد حساس، به یک نسخه پشتیبان از اسناد حساس مراجعه کند.

علاوه بر این، یک راه حل ذخیره سازی متمرکز توسط یک فایروال محافظت می شود تا فایل ها، داده ها و اسرار تجاری را ایمن و ایمن نگه دارد. این یک جایگزین بسیار امن‌تر برای ذخیره‌سازی فایل‌ها به صورت محلی است که می‌تواند به راحتی توسط یک هکر به آن‌ها دسترسی پیدا کند، دزدیده شود یا از بین برود.

6-بهترین-روش-برای-تضمین-امنیت-هنگام-کار-از-خانه-درون-03

3. یک خط مشی امنیت خانه ایجاد کنید

یک خط مشی سختگیرانه برای امنیت خانه به کارکنان راه دور شما قوانین مشخص و مشخصی را برای پیروی هر روز ارائه می دهد. این از داده‌ها، شبکه و حساب‌های شرکت شما محافظت می‌کند و از عواقب ناشی از نقض جدی امنیت سایبری جلوگیری می‌کند.

به عنوان مثال، اکثر کارمندان از راه دور ممکن است دو بار به دور شدن از رایانه یا لپ تاپ خود در خانه، کتابخانه عمومی یا کافی شاپ فکر نکنند. با این حال، دستگاه‌های باز و بدون مراقبت می‌توانند خطر نقض اطلاعات شرکت شما را افزایش دهند. فرقی نمی کند که تیم شما روی یک الگوی پیشنهادی مشاوره کار می کند یا یک قرارداد مشتری. آنها هرگز نباید داده ها را در محل کار، خانه یا در ملاء عام آسیب پذیر بگذارند.

با اطمینان از اینکه هر دستگاه شرکت دارای قفل خودکار است، متجاوزان را دور نگه دارید. اهمیت فعال کردن آن را در خط مشی امنیت خانه خود بیان کنید. یک بازه زمانی برای قفل کردن رایانه‌ها، لپ‌تاپ‌ها یا دستگاه‌های تلفن همراه انتخاب کنید که برای کارکنان راحت و برای شرکت امن باشد. به عنوان مثال، قفل خودکار را پس از پنج دقیقه برای لپ‌تاپ و 30 تا 60 ثانیه برای دستگاه تلفن همراه معرفی کنید.

قرار دادن فرآیندهای امنیتی خود به صورت مکتوب، احتمال پیروی کامل کارکنان از دستورالعمل های شرکت را افزایش می دهد. به علاوه، اهمیت رعایت امنیت سایبری هنگام کار از خانه را ثابت خواهد کرد. به طور منظم این خط‌مشی را بررسی و به‌روزرسانی کنید تا مطمئن شوید که با فناوری‌ها، فرآیندها و تهدیدات امنیت سایبری در حال تحول مطابقت دارد.

البته، عادت‌های بد می‌توانند در طول زمان ایجاد شوند، و این مسئولیت مدیریت است که اطمینان حاصل کند که یک کارمند از تمام قوانین در یک خط‌مشی پیروی می‌کند. یک بازی آزمایشی تیم خود را در مورد آگاهی و رعایت امنیت سایبری انجام دهید تا مطمئن شوید که آنها هرگز اشتباه نمی کنند. همچنین، از اقدام علیه کارمندی که عمداً اطلاعات یا امنیت شبکه شرکت شما را به خطر می اندازد، دریغ نکنید.

4. دانش امنیت سایبری تیم خود را بهبود بخشید

هر چه کارکنان شما درک بیشتری از جرایم سایبری داشته باشند، احتمال بیشتری دارد که از سیاست امنیت سایبری شرکت شما در خانه پیروی کنند. با وجود درک بیشتر سازمان‌ها از خطرات هک، 20 درصد از کسب‌وکارها آموزش امنیت سایبری را معرفی نکرده‌اند.

پیشگیری بهتر از درمان امنیت سایبری است. کسب و کار شما باید به کارکنان در مورد امنیت آنلاین آموزش دهد، اگر آنها از خانه یا در دفتر کار می کنند. شما باید اطلاعاتی در مورد خطرات احتمالی، اقدامات پیشگیرانه، و اهمیت رمزهای عبور قوی، رمزگذاری داده ها، پشتیبان گیری و غیره ارائه دهید.

6-بهترین-روش-برای-تضمین-امنیت-هنگام-کار-از-خانه-درون-04

5. به طور منظم نرم افزار و وب سایت ها را به روز کنید

هکرها خوشحال هستند که از هر گونه آسیب پذیری برای دسترسی به داده ها، وب سایت ها، حساب ها یا شبکه یک شرکت سوء استفاده می کنند. نرم افزارها و سایت های قدیمی می توانند احتمال تبدیل شدن کسب و کار شما به هدف جرایم سایبری را افزایش دهند.

با تشویق کارمندان خود به به روز رسانی همه برنامه های کاربردی نرم افزاری نصب شده برای اعمال هر گونه وصله امنیتی، هکرها را دور نگه دارید. همچنین، آنها باید به طور دوره ای آخرین نسخه های نرم افزار را بررسی کنند تا برنامه ها را به روز نگه دارند.

6. جلوگیری از جرایم سایبری با احراز هویت دو مرحله ای

از آنجایی که کارمندان نمی توانند هنگام کار از خانه به یک شبکه تجاری امن وابسته باشند، به روش های جایگزین امنیت سایبری وابسته خواهند بود. احراز هویت دو مرحله ای یک راه حل ضروری است زیرا کارکنان باید به منابع مختلف فناوری اطلاعات دسترسی داشته باشند.

اگر با احراز هویت دو مرحله ای آشنایی ندارید، این یک روش احراز هویت است که کاربر را ملزم به ارائه دو مدرک شناسایی مانند رمز عبور و پین می کند. این می تواند خطر ابتلا به بدافزار یا ایمیل فیشینگ را کاهش دهد، زیرا یک هکر با رمز عبور ممکن است بدون مدرک دوم نتواند به سیستم دسترسی پیدا کند.

احراز هویت دو مرحله‌ای را در تمام دستگاه‌های شرکت، وب‌سایت‌ها و حساب‌های آنلاین معرفی کنید تا مطمئن شوید که یک مجرم سایبری به داده‌ها یا سیستم‌های حیاتی کسب و کار شما دسترسی ندارد.

6-بهترین-روش-برای-تضمین-امنیت-هنگام-کار-از-خانه-درون-02

نتیجه

کار از خانه مزایای بسیاری را برای کارمندان فراهم می کند. به عنوان مثال، می تواند ردپای کربن یک تیم را کاهش دهد، روحیه کارکنان را بهبود بخشد و هزینه های عملیاتی را کاهش دهد. با این حال، کار از راه دور می تواند خطرات امنیت سایبری شرکت شما را افزایش دهد، بنابراین باید توصیه های بالا را برای محافظت از داده ها، شهرت و امور مالی آن دنبال کنید.

با انجام این کار، شما و تیمتان از این که تماس تلفنی سه طرفه، مدارک کاری و جزئیات ورود به سیستم هر روز امن و مطمئن هستند، خیالتان راحت باشد. سپس می توانید روی افزایش شهرت و سودآوری برند تمرکز کنید.

بیوگرافی:

تنها کمالی – مجری شراکت، انگلستان، Dialpad انگلستان

Tanhaz Kamaly یکی از مدیران مشارکت در Dialpad است، یک پلت فرم مدرن ارتباطات تجاری میزبان ابر که مکالمات را به بهترین فرصت ها، هم برای مشاغل و هم برای مشتریان، به ویژه با شماره های رایگان بریتانیا تبدیل می کند. او به خوبی متبحر و مشتاق است که به شرکت‌ها کمک کند تا در زمینه‌های دائماً در حال تغییر، در هر مکان و هر زمان کار کنند. Tanhaz برای دامنه هایی مانند Zentao و Not Going to Uni نوشته است. پروفایل لینکدین او را بررسی کنید.

سایت محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *