1671597356 6 بهترین برنامه برای شخصی سازی ویندوز 11, محتوا مارکتینگ


همه از رابط کاربری جدید ویندوز 11 راضی نیستند. اگر می خواهید چیزها را تغییر دهید، این بهترین برنامه ها را برای شخصی سازی ویندوز 11 در رایانه شخصی خود امتحان کنید.

مایکروسافت ویندوز 11 را با یک رابط کاربری جدید با گوشه های گرد و رنگ های زنده عرضه کرد اما تغییراتی در سیستم ایجاد کرد که همه از آن استقبال نمی کنند.

به عنوان مثال، یکی از شکایات اصلی قرار دادن دکمه Start است، اما خوشبختانه می توانید آن را به سمت چپ برگردانید. با این حال، بسیاری از کاربران از ظاهر جدید ویندوز 11 راضی نیستند و می خواهند آن را شخصی سازی کنند.

برای کمک به شما، در اینجا نگاهی به بهترین برنامه ها برای شخصی سازی ویندوز 11 می اندازیم.

1. Stardock Start11

در حالی که نیاز به حداقل سرمایه گذاری دارد، Start11 از Stardock مسلما بهترین برنامه برای شخصی سازی ویندوز 11 است. Stardock سابقه طولانی در ارائه ابزارهای سفارشی سازی درجه یک برای ویندوز دارد.

علاوه بر سفارشی کردن منوی استارت و نوار وظیفه در ویندوز 11، Start11 Stardock دارای قابلیت شخصی سازی دکمه ها و پوشه های آشنای ویندوز و غیرفعال کردن جستجو در نوار وظیفه است. و اگر گزینه‌های Start11 را با سفارشی‌سازی نمادهای سیستم خود ترکیب کنید، می‌توانید ظاهر و احساسی برای ویندوز 11 به دست آورید که واقعاً منحصر به فرد است.

6 بهترین برنامه برای شخصی سازی ویندوز 11, محتوا مارکتینگ

Start11 یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه را به شما ارائه می دهد و هزینه آن 5.99 دلار برای یک رایانه یا 14.99 دلار برای پنج رایانه شخصی است. Stardock ابزارهای سفارشی سازی دیگری مانند Fences، WindowBlinds11، Fences و غیره را ارائه می دهد.

2. RoundedTB

اگر سفارشی کردن نوار وظیفه در ویندوز 11 با تنظیمات بومی آن کافی نیست، وقت آن است که راه حل های دیگری را جستجو کنید. RoundedTB از طریق فروشگاه مایکروسافت به شما امکان می دهد نوار وظیفه ویندوز 11 را سفارشی کنید. می‌توانید گوشه‌های نوار وظیفه را گرد کنید، آن‌ها را به بخش‌هایی تقسیم کنید و حاشیه‌هایی را به نوار وظیفه اضافه کنید.

کار جالب دیگری که این برنامه می تواند انجام دهد این است که نوار وظیفه ویندوز 11 مانند یک داک شناور عمل کند. اگر می خواهید تنظیمات سفارشی را به نوار وظیفه اضافه کنید، برنامه رایگان انتخاب خوبی است. همچنین امکان تنظیمات دقیق در حاشیه و شعاع نوار وظیفه را فراهم می کند.

1671597354 686 6 بهترین برنامه برای شخصی سازی ویندوز 11, محتوا مارکتینگ

3. منوی زمینه کلاسیک ویندوز 11

منوی زمینه در ویندوز 11 نسبتا آزار دهنده است. وقتی روی موردی کلیک راست می‌کنید، دیگر منوی زمینه‌ای را که در نسخه‌های قبلی ویندوز به آن عادت کرده‌اید، نمی‌بینید.

در عوض، منوی جدیدی با گوشه‌های گرد و گزینه‌های کمتر مشاهده می‌کنید.

1671597354 70 6 بهترین برنامه برای شخصی سازی ویندوز 11, محتوا مارکتینگ

برای یافتن گزینه هایی که به آنها عادت کرده اید؛ باید روی آن کلیک کنید نمایش گزینه های بیشتر در پایین سپس منوی زمینه کلاسیکی را که در ویندوز 10 و قبل از آن استفاده کرده اید، دریافت می کنید. همچنین، گوشه های گرد ندارد، اما نکته اصلی این است که دارای گزینه های کلاسیک مانند است فرستادن به.

1671597354 329 6 بهترین برنامه برای شخصی سازی ویندوز 11, محتوا مارکتینگ

اگر کاربر پیشرفته ای هستید که راحت رجیستری را هک می کنید، می توانید منوی زمینه کلاسیک را در ویندوز 11 بازگردانید.

با این حال، اگر ترجیح می دهید از یک برنامه شخص ثالث استفاده کنید، منوی زمینه کلاسیک ویندوز 11 را بررسی کنید. این کار را برای شما انجام می دهد، و شما به سرعت کارها را در سیستم عامل جدید انجام خواهید داد.

4. برنامه فایل ها

Windows 11 File Explorer یک طرح بازنگری شده دریافت کرد و ممکن است برخی از کاربران آن را دور از ایده آل بدانند. اما برنامه Files (یک برنامه UWP در فروشگاه مایکروسافت) جایگزین File Explorer می شود.

این یک مدیر فایل قدرتمند است که دارای برگه‌هایی برای انجام چند کار، برچسب‌هایی برای برچسب‌گذاری، طرح‌بندی ستون، طرح‌بندی دو صفحه، تشخیص درایو ابری، پیش‌نمایش فایل‌ها، تم‌های سفارشی و موارد دیگر است.

علاوه بر این، با صفحه نمایش لمسی یا ماوس و صفحه کلید کار می کند. این شهودی تر از پیش فرض سیستم است و می توان آن را به صورت رایگان دانلود کرد.

بهترین برنامه های شخصی سازی برای ویندوز 11 (معرفی 6 مورد), محتوا مارکتینگ

5. تصویر زمینه زنده

اگر از طرفداران تغییر والپیپر دسکتاپ خود در ویندوز هستید، Lively Wallpaper انتخاب خوبی برای کاربران ویندوز 11 است. در حالی که برخی از تصاویر پس زمینه جالب در ویندوز 11 گنجانده شده است، ممکن است بیشتر بخواهید.

برنامه Lively Wallpaper در فروشگاه مایکروسافت رایگان است. این به شما امکان می دهد کارهای بسیار بیشتری نسبت به تنظیم تصاویر پس زمینه مختلف انجام دهید. می توانید فایل های GIF، ویدیوها و صفحات وب را به عنوان پس زمینه خود تنظیم کنید. پس از افزودن کاغذدیواری مورد نظرتان، می‌تواند روشنایی، سرعت، زوم، رنگ همپوشانی و موارد دیگر را تغییر دهد.

بهترین برنامه های شخصی سازی برای ویندوز 11 (معرفی 6 مورد), محتوا مارکتینگ

6. BeWidgets

مایکروسافت ابزارک‌ها را به‌عنوان بخشی از ویندوز 11 معرفی می‌کند، اما آنها نمی‌توانند با چیزی که با BeWidgets دریافت می‌کنید مقایسه شوند. می توانید آن را به صورت رایگان از فروشگاه مایکروسافت دانلود کنید و از آن برای ایجاد ویجت های قابل تنظیم استفاده کنید. علاوه بر این، می توانید ویجت های قابل تنظیم و شخصی سازی شده را روی دسکتاپ خود قرار دهید.

می توانید انواع مختلفی از اطلاعات مانند آب و هوای محلی، زمان، سهام، رمزنگاری و میانبرهای برنامه را با BeWidgets اضافه کنید. همچنین لازم به ذکر است که اگر نسخه های مایکروسافت ویجت ها را نمی خواهید، می توانید آنها را از دید پنهان کنید.

1671597355 274 6 بهترین برنامه برای شخصی سازی ویندوز 11, محتوا مارکتینگ

استفاده از بهترین برنامه ها برای شخصی سازی ویندوز 11

چه بخواهید عملکرد بیشتری داشته باشید و چه بخواهید مقداری پیزا به دسکتاپ خود اضافه کنید، استفاده از برنامه های فوق نیازهای شخصی سازی ویندوز 11 شما را برآورده می کند. نکته جالب در مورد برنامه ها این است که همه آنها رایگان هستند – به جز Start11. با این حال، Stardock یک آزمایش 30 روزه رایگان را امکان پذیر می کند، بنابراین می توانید قبل از خرید آن را امتحان کنید.

اگر نمی‌خواهید برای شخصی‌سازی ویندوز 11 به برنامه‌های شخص ثالث اعتماد کنید، می‌توانید از تنظیمات داخلی آن استفاده کنید. به عنوان مثال، می توانید نمادهای سیستم را سفارشی کنید یا منوی Start را سفارشی کنید. اگر از طرفداران آیکون های دسکتاپ ویندوز 11 نیستید، به جای آن به آیکون های قدیمی بروید.

همچنین ممکن است علاقه مند به یادگیری نحوه سفارشی کردن تنظیمات سریع در ویندوز 11 باشید. یکی دیگر از مواردی که ارزش بررسی دارد، نحوه سفارشی کردن صفحه قفل ویندوز 11 است. در حالی که برنامه RoundedTB دارای گزینه هایی برای بهینه سازی نوار وظیفه شما است، می توانید این کار را با تنظیمات سیستم نیز انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر، یاد بگیرید که چگونه نوار وظیفه ویندوز 11 را سفارشی کنید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *