لپ تاپ جستجوی وب 1920x1080 1 800x450

در جستجوی پولی، موثرترین و مقرون به صرفه ترین استراتژی شما باید استفاده از ارزش ویژه برند ارزشمند خود باشد. فضای برند آنلاین شما جایی است که باید بیشترین اطمینان را داشته باشید که ترافیک وب تراکنشی مرتبط با محصولات یا خدمات خود را تضمین کنید.

برند شما دائماً در جستجوی پولی از سوی کسب‌وکارها و مارک‌هایی که ارزش ویژه برند شما را به صورت رایگان بارگذاری می‌کنند، بر اساس شرایط برند شما پیشنهاد می‌دهند و از نام برند و علائم تجاری شما در نسخه تبلیغاتی خود استفاده می‌کنند، مورد حمله قرار می‌گیرد. این خراب‌کننده‌های برند، CPC برند شما را بالا می‌برند و مشتریان را از بین می‌برند.

در این راهنما، Adthena به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید به‌راحتی نقض‌های علامت تجاری را نظارت کرده و در برابر آن اقدام کنید، از شرکا و شرکت‌های وابسته از آدم‌خواری کردن کلیک‌ها جلوگیری کنید و با شرایطی که قبلاً به‌طور ارگانیک برنده شده‌اید، در پول خود صرفه‌جویی کنید. برای دانلود به فروشگاه دیجیتال مارکتینگ مراجعه کنید Crashers برند: 5 مرحله برای بهینه سازی نام تجاری خود در جستجو.


جدید در زمین موتورهای جستجو

تولید محتوا توسط محتوا مارکتینگ

انبار دیجیتال مارکتینگ

انبار دیجیتال مارکتینگ مرکز منبع استراتژی ها و تاکتیک های بازاریابی دیجیتال است. دیجیتال مارکتینگ دیپو که توسط رسانه درب سوم ایجاد شده است دارای یک کتابخانه قوی از مقالات سفید میزبانی شده، کتاب های الکترونیکی، تحقیقات اصلی و وبینارها در زمینه طیف گسترده ای از موضوعات بازاریابی دیجیتال – از تبلیغات، تجزیه و تحلیل، مدیریت داده ها و محتوا، تا بازاریابی ایمیلی، سئو و مدیریت کمپین PPC و موارد دیگر. به ما سر بزنید http://digitalmarketingdepot.com.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *