به نظر می رسد تولید و مدیریت محتوای دیجیتال پیچیده تر از همیشه باشد. در حال حاضر، گردش کار باید کارکنان و منابع راه دور، دفاتر جهانی، و نگرانی‌های امنیتی و حریم خصوصی را در خود جای دهد، بدون اینکه به فشار فزاینده بر محتوا و تیم‌های خلاق برای تولید محتوای بیشتر در زمان کمتر و با منابع کمتر اشاره کنیم.

بنابراین موفق ترین تیم ها در حال حاضر چگونه تولید و گردش کار خود را مدیریت می کنند؟ برای پاسخ به این سوال و یافتن بهترین روش‌ها برای بهبود کارایی، کانتو از نزدیک به 650 متخصص در ایالات متحده و بریتانیا که در تولید، مدیریت و/یا استراتژی محتوا و دارایی‌های خلاقانه در سازمانشان مشارکت داشتند، نظرسنجی کرد.

اهنگ به این وبینار برای یادگیری نتایج نظرسنجی و نگاهی عمیق به استراتژی های محتوا، گردش کار و فناوری هایی که باعث موفقیت این سازمان ها شده است. نکات ارزشمندی را در مورد اینکه چگونه می‌توانید برنامه‌های محتوای خود را در سال 2023 اصلاح کنید و در پنج حوزه برای بهبود جریان کار و استراتژی محتوا، از جمله:

  1. اجرای ممیزی محتوا برای همه محتوای مرتبط و جاری
  2. متمرکز کردن محتوای خود در یک مکان واحد و اعمال ابرداده
  3. ساخت یک پشته فناوری که برای همکاری بهینه شده است
  4. اولویت بندی جریان کاری محتوای خود
  5. تمرکز بر ثبات برند و سرعت ورود به بازار

برنامه ریزی و ایجاد محتوا بسیار سخت تر از گذشته است، با تیم های جدا شده و زنجیره تامین محتوای دیجیتال شکسته. این وبینار را تماشا کنید بنابراین می توانید بهترین برنامه محتوای خود را در سال 2023 برنامه ریزی، ایجاد، مدیریت و ارائه دهید.


جدید در زمین موتورهای جستجو

تولید محتوا توسط محتوا مارکتینگ

کانتو

Canto راه حل های مدیریت دارایی دیجیتال را برای شرکت هایی در هر اندازه و در تمام صنایعی که به ارتباطات بصری متکی هستند ارائه می دهد. Canto که در سال 1990 تأسیس شد، یکی از پیشگامان صنعت مدیریت دارایی دیجیتال است. بیش از 2500 مشتری برای سازماندهی، یافتن و اشتراک‌گذاری تصاویر و ویدیوهایی که کلید کارکرد سریع‌تر و ایجاد برند در اکوسیستم دیجیتال امروزی هستند، به نرم‌افزار Canto تکیه می‌کنند. Canto در سانفرانسیسکو (ایالات متحده آمریکا)، برلین و گیسن (آلمان) با یک شبکه شریک جهانی مستقر است. Canto از نظر سهولت استفاده، تجربه مشتری و پذیرش کاربر در رتبه بالایی قرار دارد.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *