ما مفتخریم که از 40Q به عنوان یک شریک آژانس جدید استقبال می کنیم! آنها اولین آژانس ما در آمریکای جنوبی هستند. آنها متخصص در توسعه وردپرس بزرگ، آموزش عالی و راه اندازی هستند.

40Q به مشتریانی که نیازها و چالش‌های محتوایی در مقیاس بزرگ دارند، از جمله:

  • شرکت هایی با چندین سایت فرعی در سراسر جهان.
  • مؤسسات آموزش عالی به دنبال انتشار پیام و نام تجاری خود در سایت های مختلف هستند.
  • استارتاپ هایی که به وردپرس به عنوان CMS انتخابی خود متکی هستند.

اینها مزایای اصلی کار با 40Q به عنوان آژانس توسعه شما هستند:

  • توسعه حرفه ای: 40Q از ابزارهای توسعه مدرن استفاده می کند و بهترین شیوه های کدنویسی را از فریم ورک هایی مانند Laravel یا React به WordPress اعمال می کند.
  • امنیت و نظارت: تیم 40Q متشکل از کارشناسان devOps که در کنار وردپرس VIP کار می‌کنند، به سایت شما کمک می‌کنند تا براساس تقاضا مقیاس‌پذیر شود و تهدیدات امنیتی را کاهش دهد.
  • عملکرد بالا و سئو دوستانه: 40Q وب‌سایت‌هایی سریع و واکنش‌گرا را ارائه می‌کند که دائماً با مشتریان در حال تکرار هستند تا بهترین نتایج سئوی ارگانیک را به دست آورند.
  • دسترسی: 40Q کمک می‌کند اطمینان حاصل شود که همه مخاطبان به خدمات و سایت‌های شما دسترسی برابر دارند، در حالی که دارایی‌های شما با قوانین دسترس‌پذیری مطابقت دارند.
  • یکپارچه سازی ابزار فروش: 40Q با ادغام فرم های وب سایت شما در CRM دلخواه شما، تولید سرنخ را بهینه می کند.

چه چیزی فلسفه توسعه دیجیتال 40Q را هدایت می کند

در پس هر پیشرفتی در تکامل انسان، یک فرآیند مهندسی وجود داشت. در مورد آن فکر کنید: هر زمان که برای مصرف، یادگیری یا اشتراک گذاری چیزی روی پیوندی کلیک می کنید، ابتدا یک مهندس آن را تجسم می کند.

بهتر و ساده تر کردن زندگی اغلب به مهندسی پیچیده نیاز دارد. اما تناقض اینجاست: پیشرفت واقعی باید آسان و تقریباً نامرئی باشد. این به ویژه امروز صادق است، زمانی که اکوسیستم های دیجیتال عصبی شده اند و می توانند تجارت شما را فراتر از مرزها گسترش دهند.

40Q همه اینها را درک می کند. در واقع، فلسفه “باید به آسانی پذیرفت” در DNA توسعه آنها است. وقتی با 40Q کار می‌کنید، آنها به شما کمک می‌کنند به آنچه برای کسب‌وکارتان اهمیت دارد فکر کنید—و از مهندسی دیجیتال عالی برای ساده‌تر کردن زندگی خود و مشتریانتان استفاده کنید.

“به عنوان عضوی از جامعه وردپرس برای بیش از 10 سال، می دانم که انتخاب شرکای مناسب (هم تیمی ها، مشتریان و فروشندگان) می تواند تفاوت بین موفقیت و شکست را ایجاد کند. با تبدیل شدن به یک شریک VIP وردپرس، ما تصمیم می‌گیریم که نوار را بالا نگه داریم و جستجوی خود را برای برتری تقویت کنیم.

– خوزه دبوشی – بنیانگذار + مدیر عامل

در اینجا درباره شراکت بیشتر بدانید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *