متا به تازگی ابزار جدیدی را برای کمک به سازندگان برای دستیابی به مخاطبان جدید، رشد جوامع خود و کسب درآمد از محتوای خود معرفی کرده است. بیا داخل بپریم

1. به روز رسانی به مجموعه های دیجیتال

سازندگان به زودی توانایی ساخت و فروش کلکسیون های دیجیتالی خود را در اینستاگرام و خارج از آن خواهند داشت. متا درباره سازندگان می‌گوید: «آنها یک جعبه ابزار سرتاسری خواهند داشت – از ایجاد (شروع در بلاک چین Polygon) و نمایش تا فروش. مردم به راحتی می توانند با خرید مجموعه های دیجیتالی خود به طور مستقیم در اینستاگرام از سازندگان مورد علاقه خود حمایت کنند. ما در حال آزمایش این ویژگی های جدید با گروه کوچکی از سازندگان در ایالات متحده هستیم و امیدواریم به زودی در کشورهای بیشتری گسترش پیدا کنیم.

متا همچنین در حال گسترش انواع مجموعه‌های دیجیتالی است که می‌توانید در اینستاگرام به نمایش بگذارید تا شامل ویدیو و اضافه کردن پشتیبانی از بلاک‌چین Solana و کیف پول فانتوم شود.

اطلاعات مجموعه‌های منتخبی که ابرداده‌ها توسط OpenSea غنی‌سازی شده‌اند، مانند نام مجموعه‌ها و توضیحات نیز در اینستاگرام در دسترس خواهند بود.

2. اشتراک در اینستاگرام

متا در حال گسترش دسترسی به اشتراک‌ها در اینستاگرام برای همه سازندگان واجد شرایط در ایالات متحده است، بنابراین سازندگان بیشتری می‌توانند درآمد قابل پیش‌بینی کسب کنند و عمیق‌تر با فالوورهای درگیر خود ارتباط برقرار کنند.

3. ستاره ها و هدایا

برای سازندگانی که قبلاً از Stars استفاده می‌کنند، Meta در حال راه‌اندازی ویژگی‌های اضافی است تا کسب ستاره و تعامل با فرستنده‌های ستاره را آسان‌تر کند. متا در حال آزمایش این ویژگی جدید با تعدادی منتخب از سازندگان در سراسر جهان است.

از راهنمای کمک متا:

  • آوردن Stars Party به Reels. پارتی ستاره‌ها یک چالش انجمن ستاره‌ها است که اگر سازنده به هدف خود برسد، به جشن ختم می‌شود.
  • تست الف مجموعه جدیدی از هدایای مجازی متناسب با محتوای خاص. برای مثال، اگر در حال تماشای یک حلقه توله سگ از خالق حیوان خانگی مورد علاقه خود هستید، می توانید هدیه ای با تم سگ برای آن خالق بفرستید.
  • دادن ابزارهای بیشتری به سازندگان برای تعامل با فرستندگان ستاره‌هامانند افزودن فیلتری در Comments Manager که همه نظرات ستاره‌های سازنده را در یک مکان نمایش می‌دهد. در این سطح، سازندگان قادر خواهند بود به چندین نظر به طور همزمان پاسخ دهند.
  • آوردن ستاره ها به محتوای عمومی غیر ویدئویی مانند عکس ها و پست های متنی.

هدایا در اینستاگرام معرفی شده اند تا سازندگان راه جدیدی برای کسب درآمد از طرفدارانی که حلقه های خود را دوست دارند، داشته باشند. طرفداران می توانند با خرید ستاره ها در اینستاگرام هدایایی را در Reels ارسال کنند.

متا در حال آزمایش این موضوع با گروه کوچکی از سازندگان در ایالات متحده است.


دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


4. حالت حرفه ای برای پروفایل های فیس بوک

حالت حرفه ای مجموعه ای از ابزارها را به سازندگان ارائه می دهد تا از نمایه شخصی خود شروع به رشد یک جامعه جهانی کنند. سازندگان می توانند واجد شرایط کسب درآمد از طریق ستاره ها، تبلیغات در فیس بوک، تبلیغات درون جریانی و Reels Play شوند. آنها همچنین به محتوا و تجزیه و تحلیل مخاطبان، منابع آموزشی و موارد دیگر دسترسی خواهند داشت.

چرا ما اهمیت می دهیم. هم سازندگان باتجربه و جدید یا مشتاق می توانند از این ابزارهای جدید برای دسترسی به جوامع، رشد مخاطبان خود و کسب درآمد از طریق فیس بوک و اینستاگرام استفاده کنند.


جدید در زمین موتورهای جستجو

تولید محتوا توسط محتوا مارکتینگ

نیکول فارلی

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *