3-Ways-to-Optimize-WordPress-with-AI-Header


(آخرین به روز رسانی در: 28 فوریه 2023)

بهینه سازی وب سایت وردپرس باید یکی از اولویت های اصلی صاحبان سایت و مدیران وب باشد زیرا برای موفقیت آن حیاتی است. ما در گذشته در مورد این موضوع بسیار نوشته ایم. به عنوان مثال، ممکن است بهترین ابزارهای اندازه‌گیری و فشرده‌سازی تصویر یا بهترین مضامین وردپرس SEO یا حتی بهترین افزونه‌های SEO برای وردپرس را خوانده باشید.

به دلیل صدها پلاگین مفید موجود در سایت، جستجو در بخش افزونه وردپرس در سایت شما، فرصت های باورنکردنی جدیدی را برای بهینه سازی ارائه می دهد.

همه این مقالات به شما کمک می‌کنند تا اهمیت بهینه‌سازی و رتبه‌بندی وب‌سایت شما در موتورهای جستجو مانند جستجوی گوگل را درک کنید. اگرچه سئو تنها یکی از حوزه‌هایی است که می‌توانید در تلاش‌های بهینه‌سازی خود روی آن تمرکز کنید، اما موارد بسیار زیادی وجود دارد که در این مقاله به آنها خواهیم پرداخت.

خوشبختانه، شما اکنون قدرت هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی را دارید که به شما در انجام این کارها کمک می کند، که در برخی موارد ممکن است بسیار وقت گیر باشد. الگوریتم‌های هوش مصنوعی و یادگیری ماشین به آرامی وارد زندگی ما می‌شوند و ما را قادر می‌سازند در زمان کمتری کارهای بیشتری انجام دهیم و راه‌حل‌های متناسب با نیازهای خود را ارائه دهیم. با این حال، هنگامی که عاقلانه استفاده شوند، می توانند نتایج فوق العاده ای ایجاد کنند.

بهینه‌سازی وردپرس می‌تواند یک فرآیند طولانی باشد، اما می‌توان آن را با کمک هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی بهبود بخشید و در آینده‌ای نزدیک بیشتر از اینها. در این پست وبلاگ، چند روش برای استفاده از هوش مصنوعی و ML برای بهینه سازی سایت وردپرس خود برای موفقیت بیشتر بررسی خواهیم کرد.

افزونه های وردپرس: بهترین دوست پلتفرم

اگر افزونه هایش نبود وردپرس بسیار متفاوت بود. افزونه ها راه مناسبی را برای سفارشی کردن و بهبود ویژگی های وب سایت شما، فراتر از آنچه Automattic، خالق وردپرس، در ابتدا تصور می کرد، ارائه می دهند.

پایگاه داده پلاگین موجود شامل چندین دسته در مورد بهینه سازی SEO، فشرده سازی تصویر، مدیریت وب سایت، افزونه های اسکن بدافزار، ویرایشگرهای پست پیشرفته و صدها ویژگی پیشرفته دیگر است که به طور قابل توجهی به پلت فرم انتشار اضافه می کند.

با افزونه های خاصی مانند WooCommerce یا WooCart، وردپرس می تواند به ابزاری قدرتمند برای هر سرمایه گذاری تجاری تبدیل شود. افزودن عناصر هوش مصنوعی به این ترکیب می‌تواند تجربه یکپارچه‌تری برای مشتری ایجاد کند و پیشرفت‌هایی را در تجارت الکترونیک به ارمغان بیاورد. توضیحات محصول و توصیه‌های مبتنی بر علایق بازدیدکنندگان، قابل توجه‌ترین چیزهایی هستند که می‌توانید با استفاده از ابزارهای خودکار مبتنی بر هوش مصنوعی بهبود دهید.

همچنین می‌توانیم تصور کنیم که چند پیشرفت دیگر به فهرست ضروری‌ترین افزونه‌های وردپرس ما که چندی پیش منتشر کردیم راه پیدا کنند.

چگونه هوش مصنوعی می تواند به کاربران وردپرس کمک کند؟

اما قدرت وردپرس با معرفی افزونه‌های هوش مصنوعی و یادگیری ماشین بیشتر می‌شود. ادغام هوش مصنوعی و ML در وردپرس ویژگی هایی را ایجاد می کند که متناسب با نیازهای کاربر خاص باشد.

در پست قبلی وبلاگ خود، «هوش مصنوعی برای کاربران وردپرس به چه معناست؟»، مناطقی را که می‌توان با افزودن پلاگین‌های مبتنی بر هوش مصنوعی و ابزارهای شخص ثالث در حالی که به‌عنوان یک غواصی عمیق خدمت می‌کند، CMS را بهبود بخشید، بررسی کردیم، و تمام بیت‌های ضروری را فهرست می‌کنیم. هوش مصنوعی و اینکه چگونه می‌تواند ابزارهای جدید و محکمی را در اختیار کاربران قرار دهد تا با آنها کار کنند.

این پست وبلاگ بیشتر بر نمایش گزینه های بهینه سازی فعلی ما از نظر افزونه ها و ابزارهای وردپرس مبتنی بر هوش مصنوعی برای سئو، بهینه سازی محتوا و بهینه سازی تصویر متمرکز است. همه اینها بر موفقیت وب سایت وردپرس شما تأثیر می گذارد، بنابراین برای یادگیری همه جزئیات به خواندن ادامه دهید.

3-راه-بهینه سازی-وردپرس-با-AI-Inner-03

سئو وردپرس با هوش مصنوعی

بهینه سازی سئو برای افزایش دید وب سایت شما و بهبود رتبه بندی جستجوی آن ضروری است. کسب و کارهای کوچک می توانند از سرمایه گذاری در سئوی بهتر وب سایت از طریق افزونه هایی مانند Yoast SEO، SEOPress، و SEOquake، در میان بسیاری دیگر، سود زیادی ببرند. و از آنجایی که گوگل بخش بزرگی از بازار موتورهای جستجو را اشغال می کند، تمرکز بر بهینه سازی سایت وردپرس خود برای گوگل منطقی تر است.

ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی می توانند به تجزیه و تحلیل محتوای وب سایت شما و تولید کلمات کلیدی کمک کنند که می توانند برای بهبود سئو سایت وردپرس شما استفاده شوند. جالب‌تر این است که پلاگین‌ها و پلتفرم‌های مبتنی بر هوش مصنوعی می‌توانند یک طرح سئو کامل را بر اساس کلمات کلیدی شما پیشنهاد کنند.، که نیاز به انجام دستی آن را برطرف می کند.

در یک یادداشت جانبی، همه ما می دانیم که داشتن زمان بارگذاری سریع در سایت های وردپرس چقدر مهم است. سرعت بارگذاری سریع تر به طور قابل توجهی بر نرخ تبدیل و رتبه بندی موتور جستجو تأثیر می گذارد. مطالعات نشان داده است که در هر ثانیه اضافی از زمان بارگذاری، تقریباً 4.5٪ از تبدیل ها را از دست می دهید، که نشان می دهد سرعت وب سایت چقدر حیاتی است.

3-راه-بهینه سازی-وردپرس-با-AI-Inner-02

متأسفانه ما افزونه های جذاب وردپرس هوش مصنوعی زیادی را به صورت آنلاین به جز این دو ندیده ایم.

  • پلتفرم وردپرس 10webs با هوش مصنوعی قول می دهد که به طراحی صفحه شما با هوش مصنوعی در سازنده ای بر اساس المنتور معروف کمک کند. در عین حال، دارای بهینه سازی سرعت صفحه داخلی است که به طور خودکار کار می کند، مانند داشتن یک متخصص سئو اختصاصی در نوک انگشتان شما.
  • WordLift یکی دیگر از افزونه های هیجان انگیز است که از هوش مصنوعی استفاده می کند و به آرامی راه خود را به محبوب ترین افزونه های وردپرس در بازار می کشد. WordLift می تواند محتوای وب سایت شما را بررسی کند، پیوندهای داخلی ایجاد کند و همه ابزارها را برای افزایش ترافیک وب سایت شما فراهم کند. این قابلیتی است که WordLift آن را “نمودار دانش” می نامد. این یک افزونه هوش مصنوعی است که از پردازش زبان طبیعی (NLP) و یادگیری ماشینی برای تجزیه و تحلیل محتوای شما استفاده می‌کند و با علامت‌گذاری «موجودات» مهم مانند موضوعات و کلمات کلیدی کمک می‌کند و همچنین به شما امکان می‌دهد توصیه‌های خودکار و پیوندهای داخلی را به محتوای خود اعمال کنید. WordLift یک افزونه نسبتا قدیمی وردپرس است که با هوش مصنوعی افزوده شده است که ویژگی های آن را به طور گسترده ای افزایش می دهد.

NLP راهی برای سیستم کامپیوتری برای درک متن و پر کردن شکاف بین هوش مصنوعی، هوش انسانی و کامپیوتر است. NLP در حال حاضر توسط بسیاری از شرکت های عمیق در کد خود استفاده می شود، مانند گوگل، مایکروسافت، آمازون، اپل و بسیاری دیگر.

3-راه-بهینه سازی-وردپرس-با-AI-Inner-04

بهینه سازی محتوا با هوش مصنوعی

بهینه سازی محتوا یکی دیگر از مراحل ضروری در بهینه سازی سایت وردپرس شما است. فرآیند تولید محتوا شامل چند مرحله است، مانند تصمیم گیری برای نوشتن بر اساس مخاطبان، انجام تحقیقات کلیدواژه برای موضوع مورد نظر، نوشتن طرح کلی وبلاگ و سپس شروع به نوشتن مقاله.

ابزارهای بهینه‌سازی محتوای مبتنی بر هوش مصنوعی می‌توانند به تجزیه و تحلیل خوانایی محتوای وب‌سایت شما کمک کنند و پیشرفت‌هایی را پیشنهاد کنند که می‌توان آن را جذاب‌تر کرد. اما آنها در اینجا متوقف نمی شوند.

ابزارهایی مانند ChatGPT، Grammarly و حتی یک افزونه ترجمه زبان مبتنی بر Google از هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی یا ترکیبی از هر دو برای انجام کارها استفاده می کنند.

  • ChatGPT می‌تواند با ارائه طرح‌های کلی وبلاگ، نوشتن بخش‌های کامل و ارائه پیشنهادهایی برای خواندن بیشتر و جذاب‌تر کپی شما برای بازدیدکنندگان کمک کند. همچنین دارای ویژگی است که می تواند دستور زبان را تصحیح کند و لحن، احساسات و هدف را تنظیم کند و کپی شما را جذاب تر از همیشه کند.
  • گرامر یکی دیگر از خدمات مبتنی بر هوش مصنوعی است که به شما کمک می کند از اشتباهات گرامری و غلط املایی جلوگیری کنید. این می تواند تقریباً در هر زمینه یا فرمی ادغام شود، به این معنی که در ویرایشگر پست وردپرس شما نیز کار می کند. یکی دیگر از ویژگی‌های ضروری که Grammarly را جالب می‌کند، توانایی جذاب‌تر کردن کپی شما با پیشنهاد تغییرات کلمه است و اینکه چرا الگوریتم آن می‌تواند بررسی کند که کپی شما چگونه ممکن است برای خوانندگان به نظر برسد.
3-راه-بهینه سازی-وردپرس-با-AI-Inner-05

تصحیح خودکار و پیش‌بینی متن در گوشی‌های هوشمند از Typewise با هوش مصنوعی.

هوش مصنوعی در بهینه سازی تصویر

همچنین بهینه سازی تصاویر سایت وردپرس برای بارگذاری سریعتر بسیار مهم است. تصاویر بهینه نشده می توانند رتبه وب سایت شما را در نتایج جستجو به شدت کاهش دهند.

پست قبلی وبلاگ ما بر اهمیت ابزارهای اندازه‌گیری و فشرده‌سازی تصویر، ارائه راه‌حل‌های آنلاین و افزونه‌های وردپرس که می‌توانید از داشبورد خود نصب کنید، تأکید کرد.

خوشبختانه، در آخرین وبلاگ خود، در مورد اینکه چگونه هوش مصنوعی می‌تواند تجربیات کاربر بهتری را در وردپرس به ارمغان بیاورد، چند ابزار فشرده‌سازی تصویر مبتنی بر هوش مصنوعی را برای کاهش اندازه تصویر بدون عوارض جانبی مانند مصنوعات و پیکسل‌سازی پوشش دادیم.

این بدان معناست که ابزارهای بهینه‌سازی تصویر مبتنی بر هوش مصنوعی می‌توانند به خودکارسازی فرآیند فشرده‌سازی تصاویر و کوچک‌تر کردن آن‌ها بدون تأثیر بر کیفیت آنها کمک کنند. یک راه آسان که هوش مصنوعی به آن کمک می کند، تجزیه و تحلیل موضوع تصویر و فشرده سازی عناصر بیشتری در اطراف آن است.

خلاصه آن

هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی آینده توسعه وب از جمله وردپرس را شکل می دهند. با هوش مصنوعی، وردپرس می‌تواند کارآمدتر، ایمن‌تر و جذاب‌تر شود و تجربیات شخصی‌سازی شده را ارائه دهد و مشکلات احتمالی را زودتر شناسایی کند. با خودکار کردن فرآیندهای خاص، هوش مصنوعی و ابزارهای یادگیری ماشینی می‌توانند وردپرس را بهینه کنند و در زمان برای سایر کارهای ضروری صرفه‌جویی کنند.

به عنوان مثال، ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی می توانند سرعت وب سایت و رتبه بندی موتورهای جستجو را از طریق بهینه سازی محتوا و فشرده سازی تصویر بهبود بخشند. آینده هوش مصنوعی در وردپرس روشن است و اگرچه این فناوری هنوز در مراحل ابتدایی خود است، اما فضای کافی برای رشد و بهبود دارد.. استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی می تواند فرآیند توسعه را ساده کند و تجربه کاربری بهتری را برای بازدیدکنندگان از وب سایت های وردپرس فراهم کند.

هوش مصنوعی و یادگیری ماشین نیز می توانند نقش کلیدی در افزایش امنیت وب سایت های وردپرس ایفا کنند. ابزارهای امنیتی مبتنی بر هوش مصنوعی می توانند تهدیدات بالقوه را شناسایی و از آن جلوگیری کنند و پلتفرم وردپرس را برای کاربران ایمن تر کنند. با توانایی خود در تجزیه و تحلیل مقادیر زیادی از داده ها، هوش مصنوعی می تواند به شناسایی الگوها و ناهنجاری هایی در رفتار وب سایت کمک کند که در غیر این صورت تشخیص آنها دشوار است. این سطح از حفاظت برای ایجاد اعتماد با بازدیدکنندگان وب سایت و ایمن سازی اطلاعات آنها ضروری است.

در نتیجه، ادغام هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی با وردپرس این پتانسیل را دارد که روش ساخت و نگهداری وب سایت‌ها را متحول کند.. این مزایا از بهبود عملکرد، امنیت و تجربه کاربر تا ساده‌سازی فرآیند توسعه را شامل می‌شود. آینده اکنون است و کاربران وردپرس باید شروع به کاوش و آزمایش ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی کنند تا پتانسیل خود را به طور کامل درک کنند.

از این وبلاگ لذت بردید؟ در وبلاگ محتوامارکتینگ ما بمانید تا در مورد نکات و ترفندهای جالب برای همه موارد میزبانی وب بیشتر بخوانید!

سایت محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *