3 ابزار ماشین حساب ضروری برای رهبران فناوری


چه نیاز به محاسبه هزینه خرابی یا یک پروژه جدید فناوری اطلاعات داشته باشید، این ماشین‌حساب‌های TechRepublic Premium می‌توانند به شما کمک کنند تا برای هر آنچه در آینده پیش می‌آید آماده شوید.

تصویر: iStock/Chalirmpoj Pimpisarncal

“انتظار بهترین ها را داشته باشید. برای بدترین ها آماده شوید. از آنچه می آید سرمایه گذاری کنید.» زیگ زیگلار، فروشنده فقید، نویسنده و سخنران انگیزشی فوق العاده، نکته ای داشت. هم در تجارت و هم در فناوری، همیشه باید برای هر چیزی که پیش می‌آید آماده باشید – و برای بهره‌برداری از آن، آنچه را که باید انجام دهید.

این به ویژه در مورد بودجه IT شما صادق است. همه چیز در هر لحظه ممکن است تغییر کند. در اوایل سال 2019، هیچ یک از ما برای ماه های آینده آماده نبودیم. هیچ یک از ما نمی دانستیم که یک بیماری همه گیر جهانی می تواند دنیای ما را ویران کند و تجارت ما را تهدید کند. و بسیاری از بخش‌های فناوری اطلاعات از اینکه نیاز فوری به منابع بیشتر در افق است، بی‌اطلاع بودند.

در حالی که بسیاری از سازمان ها به سرعت بودجه خود را کاهش دادند، بودجه فناوری اطلاعات ثابت ماند. در واقع، کارشناسان Deloitte Insights بودجه های ثابت و فزاینده فناوری را در بیشتر سازمان ها در پی کووید-19 مشاهده کردند.

در حالی که این واقعیت ممکن است برای برخی شگفت‌انگیز باشد، اما برای متخصصان هوشمند فناوری اطلاعات، همه‌گیری COVID-19 بر نیاز به زیرساخت‌های فناوری بهبود یافته تأکید کرد. کسب‌وکارها به قابلیت‌های کار از راه دور نیاز داشتند که از همکاری و بهره‌وری محافظت کند. آنها باید تجربیات آنلاینی را به مشتریان خود ارائه می کردند که منعکس کننده تجربه خرید در فروشگاه است. نوآوری دیگر یک انتخاب نبود بلکه یک ضرورت بود.

اکنون، بودجه‌های فناوری اطلاعات برای استفاده از درس‌های سخت آموخته شده با فرا رسیدن این همه‌گیری، افزایش می‌یابد.

چه بخش فناوری اطلاعات شما بودجه خود را افزایش دهد تا فضا را برای نوآوری بیشتر باز کند یا منتظر بماند تا ببیند چه اتفاقی می افتد، یک چیز مطمئن است: شما باید برای هر چیزی و همه چیز آماده باشید. این به معنای نظارت دقیق بر هزینه‌ها و هزینه‌های احتمالی و تدوین برنامه‌ای است که بهترین و بدترین سناریوها را در بر می‌گیرد.

در زیر، سه ماشین حساب TechRepublic Premium را خواهید یافت که می توانند به شما کمک کنند همه چیز را از هزینه های خرابی سیستم گرفته تا استهلاک سخت افزار کامپیوتر محاسبه کنید.

پیشنهاد زمان محدود برای اشتراک های TechRepublic Premium: با استفاده از کد bf22-30، 30 درصد تخفیف برای اشتراک سالانه TechRepublic Premium دریافت کنید. این معامله بزرگ در 7 دسامبر 2022 به پایان می رسد، پس همین حالا اقدام کنید و شروع به دسترسی به صدها خط مشی آماده فناوری اطلاعات و مدیریت، کیت های استخدام، چک لیست ها و موارد دیگر کنید.

ماشین حساب هزینه خرابی سیستم

بر کسی پوشیده نیست که کسب و کارها به سیستم های کامپیوتری وابسته هستند. همه وظایف حیاتی کسب و کار نیاز به اتصال کامپیوتری دارند، خواه صحبت با مشتریان باشد یا انجام سفارشات محصول. هنگامی که سیستم های کامپیوتری کار نمی کنند، کسب و کار متوقف می شود، که می تواند به طور جدی به سود شما آسیب برساند.

چندین سال است که گارتنر گفته است که کسب و کارها به ازای هر دقیقه از کار افتادگی به طور متوسط ​​5600 دلار ضرر می کنند. با این حال، بسته به کسب و کار شما، این تعداد می تواند بسیار بیشتر یا بسیار کمتر باشد.

بهترین راه برای درک هزینه از کار افتادگی سازمان، استفاده از این ماشین حساب TechRepublic Premium است. این طراحی شده است تا به شما کمک کند هزینه خرابی را بر اساس اتکای کسب و کارتان به سیستم های کلیدی خاص ارزیابی کنید.

این ماشین حساب همچنین شامل یک برگه فرضیات است که به شما امکان می دهد ببینید که کدام دسته از مشاغل بیشترین آسیب را از قطع شدن سیستم کلیدی خواهند دید. با استفاده از این ماشین‌حساب، می‌توانید مقدار منابعی را که در صورت وقوع بدترین اتفاق برای بازگشت نیاز دارید، محاسبه کنید.

ماشین حساب هزینه/فایده پروژه فناوری اطلاعات

تحول دیجیتال پرهزینه است. و اگرچه بودجه‌ها در حال افزایش است، سازمان‌ها همچنان باید در پروژه‌های فناوری اطلاعات که با آنها برخورد می‌کنند، گزینشی باشند. یکی از عوامل کلیدی که در تعیین اینکه کدام پروژه‌ها به جلو می‌روند، تحلیل هزینه/فایده است. و متاسفانه این یکی از چالش برانگیزترین کارهای حرفه ای است.

تجزیه و تحلیل موثر نیاز به تخصص در برنامه ریزی و اجرای پروژه های فناوری اطلاعات، تدوین بودجه دقیق و درک چگونگی تغییر هزینه ها و منافع در طول چرخه عمر پروژه دارد. ماشین حساب ما می تواند کمک کند.

این ماشین حساب به شما امکان می دهد هزینه های واقعی مرتبط با پروژه های فنی خود را فهرست و محاسبه کنید. این شامل بخش هایی برای جمع آوری هزینه های سال اول و همچنین هزینه های سال دوم و سوم است. بعلاوه، برگه هایی برای فهرست کردن و تخمین فرصت های صرفه جویی در هزینه و درآمد پروژه ارائه شده است.

هنگامی که همه برگه ها پر شدند، ماشین حساب به طور خودکار هزینه کلی و سود کل پروژه را محاسبه می کند، بنابراین شما می توانید آگاهانه تصمیم بگیرید.

ماشین حساب استهلاک سخت افزار کامپیوتر

هر بخش باید استهلاک را در مورد امور مالی محاسبه کند. این امر به ویژه برای بخش های فناوری اطلاعات که لپ تاپ ها، سرورها، دستگاه های تلفن همراه و موارد دیگر را مدیریت می کنند صادق است.

چرا؟ برای تعیین سود واقعی باید استهلاک را حساب کنید و از مقادیر استهلاک در اظهارنامه مالیاتی خود استفاده کنید. به علاوه، استهلاک به شما کمک می کند تا درک روشنی از زمان مناسب برای خرید تجهیزات جدید داشته باشید.

استهلاک دارایی های خود را چگونه محاسبه می کنید؟ این بستگی به زمان و عوامل دیگر دارد. این ماشین حساب می تواند به شما کمک کند استهلاک استاندارد را با استفاده از روش های مختلف محاسبه کنید، از جمله:

  • 200% موجودی نزولی (DDB)
  • 150% موجودی در حال کاهش
  • خط مستقیم
  • MACRS عمومی (مالیات فدرال)
  • روش جایگزین (مالیات فدرال)
  • بخش 179 کسر (مالیات فدرال)

پیشنهاد زمان محدود برای اشتراک های TechRepublic Premium: با استفاده از کد bf22-30، 30 درصد تخفیف برای اشتراک سالانه TechRepublic Premium دریافت کنید. این معامله بزرگ در 7 دسامبر 2022 به پایان می رسد، پس همین حالا اقدام کنید و شروع به دسترسی به صدها خط مشی آماده فناوری اطلاعات و مدیریت، کیت های استخدام، چک لیست ها و موارد دیگر کنید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *