3 آنتی ویروس قابل حمل برای حمل همیشه در USB


Windows Defender یکی از بهترین آنتی ویروس ها برای ویندوز با سرعت تشخیص بالا است و از آنجایی که در ویندوز ادغام شده است، تعداد منابع مصرفی آن در مقایسه با سایر گزینه ها بسیار کم است. با این حال، بر خلاف سایرین، آنها در یک نسخه قابل حمل در دسترس نیستند، بنابراین اگر در رایانه خود مشکل ویروس داشته باشیم، بهترین راه حل نیست. خوشبختانه در بازار آنتی ویروس های قابل حمل متفاوتی در اختیار داریم که با آن می توانیم تجهیزات خود را تجزیه و تحلیل کنیم و اتفاقاً فایل های مخربی را که ممکن است بر عملکرد و/یا عملکرد رایانه ما.

آنتی ویروس قابل حمل، همانطور که کلمه انگلیسی به خوبی توضیح می دهد، برنامه هایی هستند که مستقیماً روی رسانه ای که در آن قرار دارد بدون نیاز به نصب آن بر روی رایانه اجرا می شوند. اگر می خواهیم برای از بین بردن ویروس یا بدافزاری که روی رایانه شخصی ما افتاده است مجبور به فرمت کردن رایانه شخصی خود نشویم، باید به یکی از این 3 فرصت دهیم. آنتی ویروس قابل حملs، آنتی ویروسی است که می توانیم آن را در یک USB کپی کنیم و در صورت لزوم استفاده از آنها همیشه در دسترس باشد.

Microsoft SafetyScanner

همانطور که در بالا ذکر کردیم، Windows Defender در نسخه قابل حمل موجود نیست، با این حال، مایکروسافت برنامه Microsoft Safety Scanner را در دسترس ما قرار می دهد، برنامه ای که برای هر دو نسخه 32 بیتی و 64 بیتی در دسترس است و برای اجرای آن، ما باید آن را اجرا کنیم. فقط باید برنامه را اجرا کنید Microsoft Safety Scanner برای شناسایی و حذف طراحی شده است انواع بدافزارها در ویندوز

Microsoft Safety Scanner با ویندوز 7 به بعد سازگار است، بنابراین با ویندوز 11 سازگار است. دانلود این اپلیکیشن از طریق این لینک کاملا رایگان است، جایی که باید اپلیکیشنی را که با سیستم عامل ما مطابقت دارد، ۳۲ یا ۶۴ بیت انتخاب کنیم.

Kaspersky TDDSKiller Portable

Kaspersky TDDSKiller یک آنتی ویروس است که با خانواده بدافزارهای روت کیت و بوت کیت مبارزه می کند، محافظتی که اکثر آنتی ویروس های قابل حمل به ما ارائه نمی دهند. در اصل برای شناسایی انواع بدافزارها و حذف آن‌ها، هر دو در دستگاه‌هایی که دارای آن هستند، طراحی شده است حفاظت های قدیمی مانند کسانی که هیچ نوع حفاظتی ندارند. این آشکارساز بدافزار از ویندوز XP به بعد سازگار است و بدون مشکل در ویندوز 11 کار می کند. دانلودهای Kaspersky TDDSKiller از طریق این لینک در دسترس هستند.

مک آفی استینگر قابل حمل

آنتی ویروس جالب دیگری که برای تجزیه و تحلیل رایانه شخصی خود در جستجوی ویروس ها بدون نیاز به نصب هیچ برنامه ای در اختیار داریم، در McAfee Stinger یافت می شود. McAfee Stinger برنامه ای است که تعداد زیادی ویروس و بدافزار را اسکن و حذف می کند. برخلاف سایر برنامه‌های کاربردی، این نسخه قابل حمل McAfee به‌طور دوره‌ای هر هفته به‌روزرسانی می‌شود و اگرچه بهترین گزینه برای محافظت از رایانه ما در برابر هر تهدیدی نیست، اما ابزاری عالی برای تجزیه و تحلیل رایانه‌هایی است که آلوده شده‌اند و فاقد این ویروس هستند. اتصال به اینترنت یا به دلیل عملکرد ویروس یا بدافزاری که رایانه را آلوده کرده است یا اگر رایانه قدیمی است. MacAfee Stinger Portable پشتیبانی می شود با ویندوز XP شروع می شود به بعد و از طریق لینک برای دانلود کاملا رایگان در دسترس است.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *