یک جمله بنویسید و صحنه هایی را خواهید دید که در آن از آن استفاده شده است


امروزه ما امکانات زیادی برای یادگیری زبان داریم. و این است که علاوه بر شرکت در کلاس ها، در اینترنت نیز ابزارهای بی پایانی داریم زمانی که می خواهید هر زبانی را یاد بگیرید می تواند بسیار مفید باشد. یکی از جدیدترین مواردی که در مورد آن صحبت کردیم، Language Reactor بود، افزونه‌ای برای کروم که به ما امکان می‌دهد زیرنویس‌ها را به دو زبان به طور همزمان و بسیاری از عملکردهای دیگر فعال کنیم.

در این مقاله، در ادامه با فرض یادگیری زبان از طریق اینترنت، وب سایت بسیار جالبی را به شما نشان می دهیم که به ما امکان می دهد هر عبارتی را به زبان انگلیسی بنویسید تا چند قطعه از فیلم را به ما نشان دهد که در آن از آن استفاده می شود، به دست آوردن نمونه های زیادی از زمینه ای که می توان در آن عبارت استفاده کرد. این وب سایت Playphrase.me نام دارد.

روشی آسان و سرگرم کننده برای یادگیری زبان

همانطور که در آن مشاهده می شود، کتابخانه آن بیش از 7 میلیون نمونه دارد، که آن را به روشی بسیار سرگرم کننده تبدیل می کند تا ببینیم در چه زمینه ای می توانیم از هر عبارتی استفاده کنیم.

عملکرد آن ساده است، زیرا کافی است به صفحه وب بروید و در کادر جستجو عبارتی را که می خواهیم جستجو کنیم اضافه می کنیم. بلافاصله پس از آن، وب 5 قطعه فیلم را توصیه می کند که در آن عبارتی که ما جستجو کرده ایم استفاده شده است.

به صورت رایگان، وب به ما برای هر عبارت جستجو شده به 5 صحنه فیلم دسترسی خواهد داشت. اگر بخواهیم زمینه خود را گسترش دهیم، می‌توانیم با عضویت در حامی خالق آن، اوگنی پوتاپنکو، از کل کتابخانه آن استفاده کنیم.

این وب سایت به لطف نقشه ای که توسط یک ناوارس ایجاد شده است، اندازه واقعی هر زبان در جهان را به شما نشان می دهد

یکی دیگر از توابع مفید وب امکان تا بتوانید تمام قطعاتی که بیرون می آید را به صورت MP4 دانلود کنید، در صورتی که برای یادگیری ما مفید باشند، یا ما به سادگی می خواهیم آنها را به اشتراک بگذاریم. علاوه بر این، یک دکمه برای ذخیره نمونه ها و دسترسی راحت به آنها نیز داریم. این در همان کادر جستجو یافت می شود، اگرچه برای این کار باید در وب ثبت نام کنید.

Playphrase نیز ارائه می دهد گزینه ای برای پخش قطعات به صورت تصادفیو همچنین یک منوی پیکربندی که در آن می توانیم زبان زیرنویس ها و سایر عملکردها را تغییر دهیم.

وب به خصوص سریع کار می کند، بنابراین ما می توانیم تقریباً بدون انتظار برای هر قطعه جستجو کنیم، روال یادگیری خود را از طریق محتوای چند رسانه ای ساده می کند.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *