گوگل باز کردن Google Bard، پاسخ آن به ChatGPT و دیگر راه حل های چت هوش مصنوعی را برای عموم آغاز کرده است. اکنون راهی برای ثبت نام در لیست انتظار وجود دارد bard.google.com اگر در ایالات متحده یا بریتانیا مستقر هستید.

من ثبت نام کردم، اما توجه داشته باشید که نمی توانید از حساب Google Workspace خود برای ثبت نام استفاده کنید. برای ثبت نام باید از یک حساب شخصی گوگل استفاده کنید.

بارد جستجو نمی کند. به عنوان یادآوری، Google Bard جایگزینی برای جستجو نیست. بارد جدا از جستجو است، بنابراین صحبت در مورد اسکرین شات های جستجو در زمینه بارد دقیق نیست. Bard یک چیز است و سپس ویژگی های مولد هوش مصنوعی در جستجو جدا هستند. چندی پیش جک کراچیک، سرپرست محصول بارد، گفت: Bard یک تجربه مستقل است، نه در جستجو.

به نظر می رسد. در اینجا ویدیویی است که گوگل از بارد در حال انجام به اشتراک گذاشته است:

این هم یک اسکرین شات از Bard از گوگل:

Copy for Social Blog As.width 1000. format Webp 508x600 را فشار دهید

برداشت ها من هنوز به بارد دسترسی ندارم، اگرچه به من گفته شده که باید به زودی دسترسی داشته باشم. تا آن زمان، The Verge بررسی شده Bard و گفت، Bard “مطمئنا سریعتر از هر دو است (اگرچه این ممکن است صرفاً به این دلیل باشد که در حال حاضر کاربران کمتری دارد) و به نظر می رسد که به طور بالقوه قابلیت های گسترده ای مانند سایر سیستم ها دارد. (برای مثال، در آزمایش‌های مختصر ما، همچنین قادر به تولید خطوط کد بود.) اما همچنین فاقد پاورقی‌های برچسب‌گذاری شده واضح Bing است، که گوگل می‌گوید تنها زمانی ظاهر می‌شود که مستقیماً منبعی مانند یک مقاله خبری را نقل می‌کند و به‌طور کلی محدودتر به نظر می‌رسد. پاسخ های آن.”

چرا ما اهمیت می دهیم. اکنون به دیدن Google Bard در طبیعت نزدیکتر شده ایم. نحوه استفاده کاربران از Bard، جایی که Bard ممکن است تلو تلو بخورد و بدرخشد، نحوه ادغام Bard در جستجو در هفته‌ها و ماه‌های آینده جالب خواهد بود. در حال حاضر، برای لیست انتظار ثبت نام کنید و امیدوارم به زودی به آن دسترسی پیدا کنید.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *