گوگل به‌روزرسانی بررسی‌های محصول آوریل 2023 را منتشر می‌کند, محتوا مارکتینگ


گوگل آپدیت بررسی محصول آوریل 2023 را منتشر کرده است. این دومین به‌روزرسانی بررسی محصول در سال 2023 و هفتمین به‌روزرسانی کلی است.

اعلامیه. این به روز رسانی در توییتر اعلام شد:

Google همچنین داشبورد وضعیت جستجوی خود را در ساعت 9:08 PDT با این موارد به‌روزرسانی کرد: «به‌روزرسانی بررسی‌های آوریل 2023 را منتشر کرد که اکنون بررسی‌های مربوط به محصولات، خدمات و چیزها را پوشش می‌دهد. درباره نحوه نوشتن نظرات با کیفیت بالا بیشتر بیاموزید.”

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر وب سایت شما محتوای مروری را منتشر می کند، این به روز رسانی دیگری برای تماشا خواهد بود. رتبه بندی خود را بررسی کنید تا ببینید آیا ترافیک ارگانیک شما بهبود می یابد، کاهش می یابد یا ثابت می ماند.

به روز رسانی بررسی محصول قبلی در اینجا جدول زمانی تمام به‌روزرسانی‌های بررسی محصولات Google آمده است:

در حال توسعه داستان، این داستان به زودی به روز می شود.


جدید در زمین موتورهای جستجو

تولید محتوا توسط محتوا مارکتینگ

Danny Goodwin Search Engine Land Senior Editor 338x338, محتوا مارکتینگ

دنی گودوین از سال 2022 سردبیر موتور جستجو Land & Search Marketing Expo – SMX بوده است. او در سال 2022 به عنوان سردبیر ارشد به Search Engine Land پیوست. او علاوه بر گزارش در مورد آخرین اخبار بازاریابی جستجو، برنامه SME (کارشناس موضوعی) Search Engine Land را نیز مدیریت می کند. او همچنین به برنامه ریزی رویدادهای SMX ایالات متحده کمک می کند. گودوین از سال 2007 در مورد آخرین پیشرفت‌ها و روندها در جستجو و بازاریابی دیجیتال ویرایش و می‌نویسد. او قبلاً سردبیر اجرایی مجله موتور جستجو (2017 تا 2022)، سردبیر Momentology (از 2014-2016) و سردبیر موتور جستجو بود. تماشا کنید (از 2007 تا 2014). او در بسیاری از کنفرانس‌های جستجوی اصلی و رویدادهای مجازی سخنرانی کرده است، و برای تخصصش توسط طیف گسترده‌ای از نشریات و پادکست‌ها منبع داده شده است.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *