اجازه دهید جشن های دیجیتال آغاز شود!

10up، که با استفاده از فناوری‌های منبع باز مانند WordPress و React به «ساخت وب‌سایت‌ها، برنامه‌ها، ابزارهایی برای تولیدکنندگان محتوا»، وب را بهتر می‌کند. شریک سال وردپرس VIP 2022!

10up به عنوان یکی از با سابقه ترین شرکای وردپرس VIP، معماری ها و استراتژی هایی را که به دقت ساخته شده است را درک می کند که باعث موفقیت در پلت فرم وردپرس VIP می شود. و نحوه ارائه نتایج استثنایی برای مشتریان.

10up و وردپرس VIP از قبل از اینکه وردپرس VIP به طور رسمی یک برنامه مشارکتی را ایجاد کند تا ثابت کند که وردپرس می‌تواند بیش از خدمات مشتری برتر و انتظارات کیفیت را برآورده کند، دست به دست هم داده‌اند. تصور موفقیتی که امروزه وردپرس در بازار گران قیمت بدون رهبری و مشارکت وردپرس VIP از آن برخوردار است، دشوار است. با گذشت بیش از یک دهه از این همکاری، من به رسمیت شناختن خود به عنوان شریک سال را به عنوان اعتباری بر دیدگاه پایدار و مشترکمان برای رونق دادن پلتفرم‌های وب باز در شرکت جشن می‌گیرم.”

– جیک گلدمن، رئیس و موسس، 10up

10up مستقر در کانادا، اروپا و ایالات متحده، با غول های Fortune 500، مؤسسات آموزش عالی معتبر، سازمان های غیرانتفاعی، و کسب و کارهای رو به رشد دیجیتال و آجر و ملات همکاری می کند. با تیمی از 280+، آنها طیف وسیعی از خدمات تخصصی از جمله استراتژی دیجیتال، مدیریت پروژه، استراتژی مخاطب و درآمد، طراحی تجربه کاربری و بصری، مهندسی، و مهندسی ابر و سیستم را ارائه می‌دهند.

آنها به خود می بالند که می توانند “بر هر چالشی غلبه کنند و در عین حال خدمات شخصی را به مشتریان ارائه دهند.”

از زمانی که بیش از یک دهه پیش به کلاس افتتاحیه شرکای WordPress VIP ملحق شدیم، از تعهد WordPress VIP به ارزش‌های اصلی 10up قدردانی کردیم: سادگی، مهارت و باز بودن. موفقیت مشترک ما در سال 2022 گواهی بر اهمیت تجارب دیجیتالی طراحی شده در وب امروزی است و ما مشتاق هستیم که این پوشش را در کنار تیم VIP وردپرس در خدمت مشتریان مشترکمان، جدید و قدیم، ادامه دهیم.”

– فیل کرام، SVP Marketing & Growth، 10up

10up: دسترسی کامل به خدمات

10up از ارائه نمونه های پیچیده وردپرس در مقیاس و مدیریت مهاجرت های اساسی پلت فرم گرفته تا تصویرسازی مجدد تجربیات کاربر برای برندهای جهانی و ایجاد ابزارهای نوآورانه، طیف وسیعی از خدمات تخصصی را برای پیشبرد ابتکارات مشتریان ارائه می دهد:

  • استراتژی دیجیتال
  • مدیریت پروژه (چابک و آبشار)
  • استراتژی مخاطب و درآمد: SEO، کپی رایتینگ، استراتژی درآمد تبلیغاتی، بازاریابی دیجیتال، تجزیه و تحلیل و موارد دیگر
  • طراحی تجربه کاربر، طراحی بصری و استراتژی برند
  • مهندسی وب Backend: PHP، Node.js، WordPress، GraphQL، و موارد دیگر
  • مهندسی وب پیشانی: HTML/CSS، جاوا اسکریپت، دسترسی به WCAG، React، Next.js و موارد دیگر
  • مهندسی ابر و سیستم ها: خدمات وب آمازون، میزبانی Azure، تعمیر و نگهداری سیستم، آپاچی، Nginx، MySQL و موارد دیگر

در اینجا درباره 10up بیشتر بدانید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *