چگونه Copilot نحوه استفاده از ابزارهای مورد علاقه شما را تغییر خواهد دادمقاله توسط سایت محتوا مارکتینگ

ناگفته نماند که فناوری هوش مصنوعی به سرعت در حال تغییر روشی است که مردم تقریباً همه چیز را انجام می دهند. جستجو برای اطلاعات، بررسی کد برای خطاها، و ایجاد هنر اصلی فقط شروع است. اکنون، هوش مصنوعی در حال تغییر نحوه استفاده شما از محصولات مورد علاقه مایکروسافت 365 است.

در 16 مارس 2023، مایکروسافت اعلام کرد که در حال توسعه پاسخ خود به چت ربات‌های با عملکرد بالا مانند ChatGPT OpenAI است. Microsoft 365 Copilot. Copilot در حال حاضر با گروه بسیار کوچکی از کاربران آزمایشی در حال توسعه است و به زودی برای سایرین عرضه خواهد شد.

اما همه اینها برای آینده مایکروسافت 365 (و نقش هوش مصنوعی) چه معنایی دارد و کاربران این مجموعه نرم افزاری محبوب در آینده منتظر چه ویژگی های جدیدی هستند؟ بیایید نگاهی دقیق به همه چیزهایی که می خواهید بدانید بیاندازیم.

Microsoft 365 Copilot چیست؟

Copilot یک دستیار هوش مصنوعی درون برنامه ای پیشرفته است که توسط OpenAI ارائه می شود GPT4. این قدرت هوش مصنوعی را با داده های کلیدی کسب و کار ترکیب می کند تا عملکرد اصلی مایکروسافت 365 مانند Word، PowerPoint، Excel، Teams و غیره را ساده کند.

کسانی که برای مدت طولانی کاربر مایکروسافت ورد بوده اند، ممکن است Clippy همیشه معروف را به خاطر بیاورند – گیره کاغذ متحرک کوچکی که در کنار اسناد قرار می گرفت و در صورت نیاز راهنمایی می کرد. Copilot برای خدمت به هدفی مشابه اما در درجه بسیار پیشرفته‌تری طراحی شده است.

بسته به محصول مورد استفاده، Copilot وظایف مختلفی را انجام خواهد داد. به عنوان مثال، در Word می تواند متن را ویرایش کند و پیشنهاد دهد و همچنین متنی را بر اساس درخواست تولید کند. در همین حال، در پاورپوینت، کاربر ممکن است از Copilot برای ترجمه دستورات نوشتاری یا گفتاری به عناصر بصری یا سازمانی برای ارائه استفاده کند.

Copilot همچنین می تواند یادداشت برداری کند، جلسات را رونویسی کند، ایمیل بنویسد و مجموعه ای از وظایف دیگر را مدیریت کند. به طور طبیعی، این یک تغییر بازی برای مایکروسافت و ماهیت اساسی محصول مایکروسافت 365 خواهد بود، به خصوص که فناوری هوش مصنوعی به بخش بزرگ‌تر و بزرگ‌تری از نحوه مدیریت گردش کار افراد تبدیل می‌شود.

چه زمانی Copilot برای همه کاربران فعال می شود؟

گروه آزمایشی کنونی برای Copilot بسیار کوچک است – بیش از بیست نفر یا بیشتر نیست – اما پس از تکمیل آزمایش، عرضه برای سایر کاربران آغاز خواهد شد. در حال حاضر، تاریخ دقیقی وجود ندارد که تا آن زمان برنامه ریزی شده است. با این حال، مایکروسافت اعلام کرد که این اتفاق در ماه های آینده رخ خواهد داد.

همچنین هنوز هیچ خبری در مورد هزینه ها، اطلاعات مجوز یا سایر جزئیات پیوست شده به محصول نهایی Copilot آینده وجود ندارد. با این حال، نمایندگان مایکروسافت به کاربران اطمینان داده اند که اطلاعات به زودی نیز ارائه می شود.

چیزهای دیگری درباره Copilot باید بدانید

مجذوب شده اید و می خواهید در مورد اینکه Copilot چگونه بازی را برای کاربران مایکروسافت 365 در همه جا تغییر می دهد بیشتر بدانید؟ در اینجا خلاصه ای از برخی از چیزهایی است که ما بیش از همه در مورد آنها هیجان زده هستیم (و فکر می کنیم شما نیز خواهید بود).

معرفی زبان طبیعی

اگر در این مرحله حتی اندکی از ChatGPT OpenAI استفاده کرده اید، از قبل می دانید که چقدر بصری است. اگر منصف باشیم، برنامه کامل نیست.

با این حال، به طرز قابل توجهی در پاسخگویی و تعامل به روشی کاملاً انسانی ماهر است، و باعث می‌شود کاربر پسند باشد و به راحتی از آن استفاده کنید – دقیقاً به همین دلیل است که Bing قبلاً آن را در جدیدترین ویژگی چت Bing خود ادغام کرده است.

به عنوان بخشی از محصولات مایکروسافت 365 مانند Word، Copilot انجام کارها را با استفاده از زبان ساده و طبیعی ممکن می‌سازد. فقط آن را در مورد آنچه می خواهید بنویسید و Copilot بقیه موارد را بر عهده خواهد گرفت.

خلاقیت تقویت شده

فناوری هوش مصنوعی مولد محدودیت‌های زیادی دارد، بنابراین قطعاً جایگزین مناسبی برای انسان‌های واقعی نیست. با این حال، آن را سگ به انسان‌های خلاق کمک کنید تا خلاقیت خود را شروع کنند، ایده‌ها، قدرت را از طریق بلوک‌های خلاقانه، و موارد دیگر تقویت کنند.

به عبارت دیگر، به سازندگان مکانی برای شروع در زمانی که به آن نیاز دارند و راهی برای ادامه از طریق وصله‌های ناهموار در صورت نیاز می‌دهد. Copilot می تواند این کار را با تجزیه و تحلیل روندها، سازماندهی داده ها (از جمله جلسات و جلسات طوفان فکری شما، و همیشه کمک به شما در حفظ حرفه ای بودن کارها انجام دهد.

بهره وری بهتر

سال‌هاست که ابزارهای آفیس مایکروسافت استانداردهای طلایی را در نرم‌افزارهای بهره‌وری تعیین می‌کنند و مایکروسافت 365 را به یک ابزار ضروری برای هر کسب‌وکار، تیم، فریلنسر و خلاقی تبدیل می‌کنند.

و Copilot قول داده است که مجموعه ابزارهای مایکروسافت 365 را با ارائه دسترسی بی‌نظیر به حافظه پنهان گسترده اطلاعات، بینش‌ها و داده‌هایی که در حال حاضر وجود دارد مفیدتر کند. اکثریت قریب به اتفاق متخصصان با استفاده از نسخه GitHub نسخه Copilot قبلاً گفته‌اند که به طور کلی آنها را بازده، متمرکزتر و شادتر در کار کرده است.

Copilot همچنین نگاهی دقیق‌تر به نحوه استفاده از ChatGPT و فناوری‌های مشابه در آینده دارد – به عنوان ابزارهای بهره‌وری و دستیارهای مجازی مفید، در مقابل چت‌بات‌های مستقل. این تقریباً تضمین شده است که نحوه استفاده، کار و تفکر همه افراد در همه جا در مورد هوش مصنوعی را تغییر دهد.

آیا می خواهید همچنان با بهترین شیوه های بازاریابی به روز شوید؟ اکیداً به شما پیشنهاد می کنم مشترک شدن در The Beat، خبرنامه تعاملی محتوا مارکتینگ. در آنجا، تمام گرایش‌های مهم در چشم‌انداز بازاریابی دیجیتال را خواهید یافت. آنجا میبینمت!محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *