نحوه غیرفعال کردن پخش خودکار برای ویدیو و صداها در Apple TV


شما باید Apple TV خود را به عنوان یک اقدام عیب یابی یا آماده کردن آن برای فروش یا ارائه مجدد تنظیم کنید. این راهنما توضیح می دهد که چگونه.

اگر در Apple TV خود با مشکلاتی مواجه هستید که مراحل عیب یابی معمولی برطرف نمی شود، یا دستگاه خود را هدیه می دهید یا می فروشید، می توانید Apple TV خود را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید.

نباید با راه اندازی مجدد اپل تی وی اشتباه گرفته شود، فرآیند بازنشانی دستگاه را به حالتی که از جعبه خارج شده بازیابی می کند. اطلاعات ورود، برنامه‌ها و تنظیمات Apple ID را حذف می‌کند. تنظیم مجدد همچنین می تواند مشکلاتی را که در عملکرد آن دارید حل کند.

بنابراین، اگر جعبه Apple TV خود را می فروشید یا می خواهید دوباره با یک راه اندازی جدید شروع کنید، این راهنما به شما نشان می دهد که چگونه Apple TV خود را بازنشانی کنید.

چگونه Apple TV خود را ریست کنید

قبل از اینکه جعبه Apple TV خود را بفروشید یا هدیه دهید، باید برنامه ها، تنظیمات و رمزهای عبور نصب شده را با بازنشانی آن حذف کنید. اگر تمام گزینه‌های دیگر را برای رفع مشکل تمام کرده باشید، این یک مرحله عیب‌یابی «آخرین راه‌حل» است.

به عنوان مثال، از آنجایی که بازنشانی تمام داده‌های ورود به سیستم را حذف می‌کند، پس از تکمیل بازنشانی باید با استفاده از اعتبارنامه Apple ID خود به Apple TV Plus یا Apple Music وارد شوید. همه برنامه های شخص ثالث نیز حذف می شوند.

شما باید Max، Hulu، یا Disney Plus را نصب کرده و وارد آن شوید و دوباره وارد آنها شوید.

برای بازنشانی Apple TV به تنظیمات کارخانه:

  1. Apple TV خود را روشن کنید و از کنترل از راه دور برای انتخاب آن استفاده کنید تنظیمات دکمه از صفحه اصلیApple TV را بازنشانی کنید
  2. به پایین اسکرول کنید و انتخاب کنید سیستم از لیست
  3. زیر نگهداری بخش، را انتخاب کنید بازنشانی کنید گزینه ای از لیستApple TV را بازنشانی کنید
  4. حالا گزینه ریست خود را انتخاب کنید. می توانید استفاده کنید بازنشانی کنید گزینه ای برای بازگرداندن Apple TV به تنظیمات کارخانه و پاک کردن تمام تنظیمات و اطلاعات یا انتخاب کنید تنظیم مجدد و به روز رسانی برای پاک کردن همه چیز و همچنین به روز رسانی آن به آخرین نسخه tvOS.
  5. کلیک کنید بر روی گزینه ریست دکمه ای برای تأیید اینکه می خواهید همه چیز را پاک کنید و Apple TV را به تنظیمات پیش فرض کارخانه برگردانید.Apple TV را بازنشانی کنید
  6. در حالی که Apple TV شروع به پاک کردن همه تنظیمات، داده ها، برنامه ها و ورود به شبکه و برگرداندن آنها به تنظیمات کارخانه می کند، نوار پیشرفت را مشاهده خواهید کرد. این فرآیند ممکن است کمی طول بکشد و Apple TV چندین بار راه اندازی مجدد می شود تا ریست کامل شود. علاوه بر این، اطمینان حاصل کنید که در طول کل فرآیند به منبع برق متصل می‌ماند.
  7. پس از اتمام بازنشانی، می‌توانید دوباره آن را تنظیم کنید. اگر قصد دارید دستگاه را بفروشید یا تحویل دهید، در این مرحله آن را خاموش کنید—کاربر دیگر آزاد خواهد بود که خودش آن را تنظیم کند.

همچنین قابل ذکر است که اگر 2 قدیمی داریدnd یا نسل سوم Apple TV، همچنین می توانید از رایانه و iTunes خود برای بازیابی Apple TV استفاده کنید. برای اینکه این گزینه کار کند، به یک کابل میکرو USB نیاز دارید.

استفاده از Apple TV شما

با Apple TV، می‌توانید بهترین سرویس‌های جریانی مدرن را تجربه کنید. با این حال، اگر دستگاه شما به درستی کار نمی کند، مراحل بالا به شما کمک می کند تا Apple TV خود را بازنشانی کنید و آن را دوباره کار کنید.

اگر آیفون دارید، می‌توانید از برنامه تلویزیون روی گوشی به عنوان کنترل از راه دور برای Apple TV خود استفاده کنید. و اگر تلفن شما در دسترس نیست، نحوه تعمیر از راه دور Apple TV را بررسی کنید. همچنین، نحوه بررسی میزان باتری کنترل از راه دور Apple TV را بیاموزید.

همچنین شایان ذکر است که می توانید بخشی از تجربه Apple TV را در دستگاه های دیگر دریافت کنید. به عنوان مثال، می توانید برنامه Apple TV را روی Roku و سایر دستگاه ها نصب کنید. و اگر محتوای شما خاموش به نظر می رسد، ممکن است لازم باشد وضوح صفحه نمایش Apple TV را در تلویزیون یا مانیتور خود تغییر دهید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *