چگونه 6Connex ترافیک خود را دو برابر کرد و CTR خود را تنها در یک سال 25٪ افزایش داد؟مقاله توسط سایت محتوا مارکتینگ

پلت فرم رویداد مجازی 6 کانکس در سال 2023 یک سال رشد خوب داشت و تغییرات چشمگیری در ترافیک وب، نرخ کلیک، تعامل و موارد دیگر تجربه کرد. آنها بخش عمده ای از موفقیت خود را مدیون تولید محتوا از طرف این شرکت می دانند WriterAccess، بازار محتوای محتوا مارکتینگ و تیم با استعداد آن از نویسندگان تحصیل کرده صنعت.

بیشتر و بیشتر پلتفرم های رویداد مجازی به جست و جوی جایگاه خود در دنیای متاورز، آنلاین و در چارچوب شرکت ها ادامه دهند، استفاده از تولید محتوا برای افزایش رتبه بندی صفحات و بینندگان ضروری است.

خوشبختانه برای 6Connex، استراتژی محتوای آن‌ها همراه با تلاش‌های شبکه استعداد WriterAccess به بهبود جایگاه آن‌ها در رقابت کمک کرده است.

چالش های قبل از محتوای راک

WriterAccess محتوا مارکتینگ بخشی جدایی ناپذیر از رشد مداوم و بیننده 6Connex بوده است.

کورتنی فیلیپس، هماهنگ کننده بازاریابی 6Connex، در مصاحبه اخیر با تیم محتوا مارکتینگ گفت: “وقتی شروع کردم [working at 6Connex] در ژوئن…محتوای وبلاگ بسیار سطح بالا، در بالای قیف و کوتاه، تقریباً بین 1000 تا 1500 کلمه بود. در حالی که محتوا عالی بود، با استراتژی سئوی ما مطابقت نداشت.

ما می‌خواستیم با ارائه اطلاعات عمیق زیادی به خوانندگان خود که می‌توانند از آنها استفاده کنند، در صنعت رویدادها قدرت بیشتری کسب کنیم، اینجاست که ما به تغییر نیاز داشتیم. همانطور که ما در حال ارزیابی عملکرد وبلاگ‌هایمان بودیم و استراتژی سئوی خود را به گونه‌ای تنظیم می‌کردیم که عملکرد بهتری داشته باشند، تصمیم گرفتیم که وبلاگ‌های طولانی را ترکیب کنیم.

فقدان عمق و طول به این معنی بود که 6Connex ممکن است در تلاش‌های سئوی خود عقب بماند، اگر نمی‌توانست وبلاگ‌هایی با فرم طولانی‌تر و با اعتبار بالا ترکیب کند.

فیلیپس و تیمش تصمیم گرفتند وبلاگ‌های زمانی خود را به سازندگانی در WriterAccess که متخصص در حوزه برنامه‌ریزی رویداد بودند برون سپاری کنند. در حالی که این وبلاگ ها طولانی تر بودند، این حرکتی حیاتی بود که 6Connex باید انجام می داد تا از موفقیت و رتبه بندی پلت فرم خود اطمینان حاصل کند.

تغییرات فوری با WriterAccess راک محتوا

به عنوان یک متخصص بازاریابی، جهش به سمت برون سپاری برای فیلیپس طبیعی بود. او گفت: «زمانی که در ابتدا وارد صنعت رویدادها می‌شدم، تکیه بر WriterAccess برای محتوا واقعاً مفید بود. زمانی که من برای اولین بار در 6Connex شروع به کار کردم، KPIهایی داشتم که با انتشار محتوای بسیار در ماه می توانستم به آن ضربه بزنم. اینجاست که Writers Access وارد می شود.

برای من واقعاً مفید بود که با برون سپاری تولید محتوا از طریق افراد دیگری که تجربه و دانش را داشته اند و تحقیق انجام داده اند شروع کنم.

مانند بسیاری از متخصصان تازه کار در تولید محتوا، فیلیپس متوجه شد که ایجاد وبلاگ در داخل خانه بدون کمک یک تیم حرفه ای برون سپاری چقدر دلهره آور است.

ادغام کلمات کلیدی، ویرایش، اطمینان از دقت، و اطمینان از قدرت بالا کمی زمان می برد، به خصوص برای شخصی مانند فیلیپس، که نیاز به تمرکز بر پروژه ها و سرمایه گذاری های دیگر 6Connex داشت.

خوشبختانه، در کمال تعجب فیلیپس و با خوشحالی بقیه اعضای تیم و رهبری او، WriterAccess نه تنها محتوای طولانی با کیفیت بالا ایجاد کرد، بلکه این کار را در همان مدت زمانی که برای ایجاد وبلاگ‌های کوتاه‌تر صرف شد، انجام داد.

افزودن 1000 کلمه به وبلاگ ها بدون افت کیفیت ممکن است بدون کمک یک تیم برون سپاری غیرممکن باشد.

آیا وبلاگ های طولانی تفاوت ایجاد کردند؟

وبلاگ های طولانی امکان پیوند داخلی و خارجی، ادغام کلمات کلیدی و اطلاعات معتبر را فراهم می کنند. فیلیپس گفت که گنجاندن وبلاگ های طولانی در استراتژی محتوای 6Connex نتایج شگفت انگیزی به همراه داشت. تجزیه و تحلیل آنها پیشرفت های زیر را نشان می دهد:

  • ترافیک دو برابری به وب سایت ها (فوریه 2022: 7352 جلسه در مقابل فوریه 2023: 14030 جلسه)
  • رتبه 1 برای KWs مربوط به فضای Metaverse، چیزی جدید حتی برای 6Connex
  • CTR 20% تا 25%
  • کیفیت بر کمیت برای پست های وبلاگ

علاوه بر این، فیلیپس یک استراتژی تولید محتوای جالب را به اشتراک گذاشت که ثابت کرده است در نوع خود موفق است.

این شرکت در حال حاضر تقریباً 100 پست وبلاگ از سال 2022 دارد. به جای تکرار محتوا، تیم 6Connex، از جمله فیلیپس، راهی برای استفاده از این پست‌های وبلاگ قبلی برای ارتقای بیشتر رتبه خود ارائه کرده است.

فیلیپس گفت: «در حال حاضر، ما در حال تغییر کاربری محتوای موجود و ایجاد پست‌های وبلاگ بلندمدت هستیم که هم آموزنده و هم برای سئو بهینه شده است.» یک پست وبلاگ اخیر با تمرکز بر مجازی در مقابل. رویدادهای فیزیکی توجه فیلیپس را به خود جلب کرد. او این مقاله را با افزودن کلمات کلیدی بیشتر، پیوندهای داخلی، تصاویر و اطلاعات مفید تغییر داد.

فیلیپس با ایجاد تغییرات جزئی در پست وبلاگ با کیفیت بالا که توسط WriterAccess ارائه شده بود، توانست آن را به یک نسخه تکامل یافته تبدیل کند که از صفحه 65 به صفحه اول در SERP گوگل صعود کرد. این نتیجه موفقیت‌آمیز تنها یک نمونه از مزایای مداومی است که 6Connex به لطف تیم ماهر متخصصان ایجاد محتوا در WriterAccess تجربه می‌کند.

6Connex تاکنون چه فکری می کند؟

این شرکت در یک سال و نیم گذشته به استفاده از خدمات محتوا مارکتینگ ادامه داده است. به گفته فیلیپس، «استفاده از WriterAccess از همان ابتدا بسیار آسان بود. این پلتفرم کاربر پسند است، شما واقعاً نمی توانید اشتباه کنید.

زمانی که موضوع بسیار خاص بود از تماس‌های ارسالی استفاده می‌کردند و از الگوهایی برای ثابت نگه داشتن محتوا استفاده می‌کردند. فراخوان‌های بازیگری تابلوهای شغلی هستند که نویسندگان با تجربه در صنایع خاص می‌توانند استعدادهای خود را مطرح کنند و برای وبلاگ نویسی و سایر مشاغل نویسندگی درخواست دهند.

«الگوهای سفارش واقعاً به ما کمک کردند تا تولید محتوای خود را با یکپارچگی مقیاس بندی کنیم، لازم نبود هر بار همان خلاصه خلاقانه را دوباره بنویسیم. ما یک فرم کوتاه، یک قالب فرم طولانی و یک الگوی بازخوانی محتوا ایجاد کردیم، بنابراین داشتن این گزینه واقعاً خوب بود.

فیلیپس به‌عنوان یک تازه‌وارد، همچنین از زمان‌های چرخش سریع راک محتوا، حمایت مداوم آن‌ها در ایجاد فهرست‌های عشق، قرار دادن فیلیپس در معرض نویسندگان مختلف و سهولت استفاده از آن‌ها قدردانی می‌کند. از بارگذاری قالب‌ها تا تولید مقیاس‌بندی، WriterAccess راک محتوا بهترین بستر برای 6Connex برای ایجاد مطالب نوشتاری بوده است.

سرمایه گذاری های آینده

فیلیپس گفت: «اگر به محتوای جدید برای موضوعات دیگر نیاز داشته باشیم، با WriterAccess تماس خواهیم گرفت. همین امر در مورد کتاب‌های الکترونیکی ما نیز صدق می‌کند، اگرچه ما محتوای کاملاً اصلی را برای آن‌ها ایجاد خواهیم کرد.

نوشتن کتاب‌های الکترونیکی جدید نیز کاری است که در آینده قصد انجام آن را داریم.» از کتاب‌های الکترونیکی گرفته تا پست‌های وبلاگ، 6Connex همچنان منتظر کار سریع با کیفیت بالا از تیم تولید محتوای محتوا مارکتینگ است. آیا شما نیز به دنبال تقویت حضور آنلاین شرکت خود و جذب مخاطبان بیشتر هستید؟ از 6Connex پیروی کنید و با محتوا مارکتینگ شریک شوید.

بازدید کنید وب سایت WriterAccess امروز و یک آزمایش رایگان را شروع کنید تا مزایای آن را برای خودتان تجربه کنید!محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *