می‌توانید از ویژگی Find My اپل برای پیدا کردن ایرپادهای خود استفاده کنید، اما اگر فقط یک ایرپاد گم شده باشد، چه؟ ما در اینجا به شما نشان خواهیم داد که چگونه یک AirPod گم شده را پیدا کنید.

ایرپادهای اپل کوچک هستند و به راحتی در جای خود قرار می گیرند و گم می شوند. وقتی فقط یکی از این جفت را از دست می دهید، آزاردهنده تر است. شاید آنها در کوسن های کاناپه شما مکیده شوند، زیر تخت شما بیفتند یا سگ شما یکی از آنها را بردارد – اوه!

دلیل گم شدن ایرپاد شما هرچه باشد، حتی اگر فقط یکی از آنها باشد، ما مراحل پیدا کردن و بازگرداندن آنها را به صورت جفت به شما نشان خواهیم داد.

به شرطی که ایرپاد با گوشی شما جفت شده باشد، می توانید از اپلیکیشن Find My یا iCloud در هر مرورگری برای پیدا کردن یک ایرپاد گمشده با استفاده از مراحل زیر استفاده کنید.

چگونه یک ایرپاد گم شده را پیدا کنیم

یک راه ساده برای یافتن AirPod استفاده از آن است پیدا کردن من ویژگی. به شرطی که AirPods را به برنامه Find My اضافه کرده باشید و بلوتوث فعال باشد، می توانید از این ویژگی برای مکان یابی هر دو یا یک ایرپاد استفاده کنید.

می‌توانید از Find My در ایرپادهای نسل دوم و بالاتر، AirPods Pro و AirPods Max استفاده کنید – با این حال، یا هدست را پیدا خواهید کرد یا خیر.

برای پیدا کردن ایرپاد گم شده خود، موارد زیر را انجام دهید:

 1. راه اندازی کنید پیدا کردن من برنامه در آیفون شمایک ایرپاد گمشده را پیدا کنید
 2. وقتی برنامه Find My راه اندازی شد، روی آن ضربه بزنید دستگاه ها گزینه در پایین صفحه نمایشیک ایرپاد گمشده را پیدا کنید
 3. روی خود ضربه بزنید AirPods از لیست دستگاه های موجود در لیست همچنین به شما می گوید که AirPods در داخل یا خارج از کیس قرار دارد، که هنگام تلاش برای پیدا کردن آنها مفید است.یک ایرپاد گمشده را پیدا کنید
 4. منوی زیر گزینه ای را برای ایرپاد چپ یا راست شما، از جمله مکان آن، نمایش می دهد. روی موردی که گم شده ضربه بزنید.
 5. اگر AirPod شما در محدوده بلوتوث باشد، موقعیت فعلی آن را روی نقشه خواهید دید. اگر نزدیک است، روی آن ضربه بزنید پخش صدا دکمه.
 6. روی ضربه بزنید پخش صدا هنگامی که صفحه اعلان ظاهر می شود را فشار دهید.یک ایرپاد گمشده را پیدا کنید
 7. صدایی با صدای نور از AirPod که در تلاش برای پیدا کردن آن هستید منتشر می شود. روی ضربه بزنید متوقف کردن هنگامی که ایرپاد را که گم کرده اید پیدا می کنید یا اگر دیگر نیازی به پخش صدا از ایرپاد ندارید را فشار دهید.

هنگامی که ایرپاد گم شده گم شد، می توانید در خانه یا محل کار خود قدم بزنید و به صدای بیپ گوش دهید تا آن را پیدا کنید. شایان ذکر است که صدای بوق (یا صدای زنگ) بلندترین نیست، بنابراین باید با دقت گوش کنید.

صدا به مدت دو دقیقه پخش می شود و با صدای بوق به مدت دو دقیقه به تدریج بلندتر می شود. اگر ظرف دو دقیقه آن را پیدا نکردید، دوباره روی دکمه Play Sound در iPhone یا iPad خود ضربه بزنید. همچنین، توجه به این نکته ضروری است که اگر ایرپاد در جعبه شارژ باشد، هیچ صدایی پخش نمی کند.

چگونه یک ایرپاد گمشده را از طریق iCloud پیدا کنیم

اگر آیفون یا آی‌پد خود را آماده ندارید، می‌توانید از iCloud در رایانه‌تان برای یافتن ایرپادهای گمشده استفاده کنید.

برای پیدا کردن ایرپاد گمشده با iCloud، از این مراحل استفاده کنید:

 1. یک مرورگر را در دستگاه خود راه اندازی کنید (Mac، PC، Chromebook).
 2. وب سایت iCloud را باز کنید و اگر قبلاً وارد نشده اید وارد شوید.
 3. خود را انتخاب کنید AirPods از منوی کشویی در بالای صفحه نمایش.یک ایرپاد گمشده را پیدا کنید
 4. کلیک کنید بر روی پخش صدا دکمه از منو
 5. اگر فقط باید یکی را پیدا کنید، روی گزینه بی صدا کردن ایرپاد چپ یا راست ضربه بزنید. اگر گمشده‌ای را پیدا کردید، می‌توانید از پخش آن جلوگیری کنید.

پیدا کردن ایرپادهای گمشده خود

اگر فقط باید یک ایرپاد گم شده را پیدا کنید، ویژگی Find My برای پیدا کردن آن در مواقع گم شدن بسیار خوب عمل می کند. بنابراین حتی اگر ایرپادهای شما در محدوده ای قرار نگیرند که تلفن شما صدا ایجاد کند، همچنان باید آخرین مکان شناخته شده آنها را روی نقشه ببینید.

متأسفانه، اگر ایرپادها درست باشند، احتمال یافتن آنها بسیار کاهش می یابد. اما به احتمال زیاد، آخرین مکان آنها را روی نقشه نخواهید دید یا گزینه ای برای پخش صدا ندارید.

AirPods Max یک هشدار دارد که در صورت وجود متفاوت است. به عنوان مثال، شما می توانید آنها را تا 18 ساعت در صورت وجود و تا 72 ساعت برای اتصال و ایجاد صدا پیدا کنید.

کسب اطلاعات بیشتر از AirPods

اگر AirPods خود را دوست دارید، مطمئن شوید که آنها را به برنامه Find My اضافه کنید. این باعث می‌شود وقتی گم یا گم شده‌اند، پیدا کردن آن‌ها بسیار آسان‌تر شود.

بعد از اینکه AirPods شما موجود شد و حساب شد، درباره استفاده از آنها بیشتر بیاموزید. گوش دادن به پادکست ها و موسیقی (استفاده از آنها به عنوان هدفون) تنها کاری نیست که می توانید با AirPods انجام دهید. بنابراین، برای مثال، می‌توانید با Spatial Audio در AirPods تجربه صوتی بهتری داشته باشید. همچنین، برای یک تجربه شنیداری همهجانبه، حذف نویز را فعال کنید یا آهنگ ها را با AirPods رد کنید.

اگر آنها متوقف می شوند یا همانطور که انتظار می رود کار نمی کنند، AirPods خود را بازنشانی کنید. اگر آنها در حال مکث هستند، این پنج راه حل برای توقف موقت AirPods را بررسی کنید.

Apple AirPods با دستگاه های دیگر نیز کار می کند. و می توانید AirPods را به Roku متصل کنید یا آنها را به رایانه شخصی ویندوز 11 پیوند دهید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *