چگونه پینگ بالا را در یک شبکه محلی رفع کنیم


هنگامی که از فرآیندهای با پهنای باند فشرده در شبکه خود استفاده می کنید، ممکن است لازم باشد برای بهترین نتیجه، پینگ بالا را در شبکه محلی تعمیر کنید. در اینجا چگونگی آن است.

اگر در حین بازی یا پخش محتوای ویدیویی متوجه تاخیر شدید، ممکن است مشکل از پینگ زیاد در شبکه محلی باشد. پینگ شما ثابت نمی ماند و معمولاً میانگینی وجود دارد که به شبکه، دستگاه ها و سروری که به آن متصل می شوید بستگی دارد.

اگر پینگ بالا را در یک شبکه محلی برطرف نکنید، می تواند بالاتر از حد متوسط ​​باشد (پینگ یا پینگ بالا) و بر تجربه محاسباتی شما تأثیر منفی بگذارد.

در حالی که پینگ بالا معمولاً هنگام بازی یا پخش رسانه قابل توجه است، می تواند سایر عملکردهای محاسباتی را مختل کند.

چه چیزی باعث افزایش پینگ در یک شبکه محلی می شود؟

پینگ اشاره به رفت و برگشتی است که بسته داده در هنگام ارسال سیگنال توسط رایانه شما انجام می شود. بنابراین، اگر سرعت اینترنت واقعاً بالایی دارید (مثلاً گیگابیت یا بالاتر)، باید منجر به انتقال سریعتر داده شود. “باید” کلمه کلیدی در آن قیاس است، اما همیشه اینطور نیست.

علاوه بر سرعت اینترنت شما، چندین عامل دیگر نیز وجود دارد که می تواند باعث افزایش پینگ شود. مشکلات ممکن است ناشی از ISP، روتر، تنگناهای رایانه شخصی، برنامه‌های پس‌زمینه دارای پهنای باند و موارد دیگر باشد.

بیایید به موارد مختلفی که می توانید برای رفع پینگ بالا بررسی و عیب یابی کنید، نگاه کنیم.

یک تست پینگ را اجرا کنید

برای به دست آوردن یک اندازه گیری پایه، یک تست پینگ را روی یک سرور محبوب اجرا کنید و میانگین پینگ را دریافت کنید.

برای اجرای تست پینگ از این مراحل استفاده کنید:

 1. را فشار دهید کلید ویندوز، نوع پاورشل، و انتخاب کنید به عنوان Administrator اجرا شود در سمت راستویژگی های پشتیبانی شده پاور کامپیوتر در ویندوز 11 را بررسی کنید
 2. تایپ کنید ping domain.com و ضربه بزنید وارد. به عنوان مثال، در اینجا ما دستور زیر را تایپ می کنیم:
  ping www.yahoo.com
 3. اگر همه چیز کار می کند، آزمایش پینگ را در سرور انتخابی خود مشاهده خواهید کرد. به طور معمول، اگر میانگین پینگ شما باشد، اتصال خوبی دارید 68 میلی‌ثانیه.پینگ بالا را در شبکه محلی رفع کنید

DNS را شستشو دهید

شستشوی DNS می تواند به حل مشکلات پینگ بالا کمک کند. جایگزین فایل های باگ بالقوه می شود و فضایی برای فایل های تازه باقی می گذارد. توجه داشته باشید که این کار باعث بازنشانی اتصال شما نیز می شود.

برای شستشوی DNS:

 1. باز کن PowerShell به عنوان مدیر.ویندوز 11 پاورشل را به عنوان مدیر اجرا می کند
 2. دستورات زیر را به ترتیب تایپ کرده و بعد از هر کدام Enter را فشار دهید:
  ipconfig /flushdns
  ipconfig /registerdns
  ipconfig /release
  ipconfig /renew
  netsh winsock reset

پس از اجرای دستورات، کامپیوتر خود را مجددا راه اندازی کنید و ببینید آیا مشکل پینگ بالا حل شده است یا خیر.

پینگ بالا را در شبکه محلی رفع کنید

سرعت اینترنت خود را دوباره بررسی کنید

اگر در عملیات رایانه خود با تاخیر مواجه هستید، بررسی سرعت اینترنت خود نقطه خوبی برای شروع است. به طور دوره‌ای، بررسی سرعت اینترنت خود برای اطمینان از دریافت سرعتی که برای آن پرداخت می‌کنید، مهم است.

می‌توانید از ابزارهایی مانند fast.com از Netflix یا (که مسلما بهترین ابزار) Speedtest.net است استفاده کنید.

پینگ بالا را در شبکه محلی رفع کنید

به عنوان مثال، زمانی که یکی از اتصالات خود را بررسی کردیم، فقط نیمی از سرعتی را که برای آن پرداخت می‌کردیم، ارائه داد. ما با ISP خود تماس گرفتیم و آنها مجبور شدند بیرون بیایند و تجهیزات معیوب را جایگزین کنند.

پس از تکمیل تست‌ها، نتایج تاخیری را نیز ارائه می‌کنند که می‌تواند به رفع پینگ بالا هنگام خواندن نتایج تست کمک کند.

پینگ بالا را در شبکه محلی رفع کنید

پینگ روتر خود را بررسی کنید

روترهای مدرن باید دارای تنظیمات از پیش پیکربندی شده باشند که برای چندین دستگاه به خوبی کار کنند و اتصالات محکمی را بین دستگاه ها ایجاد کنند.

با این حال، اگر چند دستگاه از داده های زیادی مانند سرویس های استریم استفاده کنند، می تواند بر پینگ شما تأثیر منفی بگذارد.

قبل از تغییر تنظیمات، پینگ بین روتر و رایانه خود را بررسی کنید.

برای بررسی پینگ روتر خود:

 1. را فشار دهید کلید ویندوز، نوع پاورشل، و کلیک کنید به عنوان Administrator اجرا شود در سمت راست
 2. وقتی ترمینال باز شد، ping را تایپ کنید IP روتر شما و ضربه بزنید وارد.
  توجه داشته باشید: IP روتر شما معمولا چیزی شبیه به این است 192.1681.1 یا 192.168.0.1. اگر از آدرس IP آن مطمئن نیستید، نحوه یافتن IP روتر خود را بررسی کنید، یا همیشه می توانید به اسناد روتر مراجعه کنید.پینگ بالا را در شبکه محلی رفع کنید

اگر پینگ پینگ بین رایانه شخصی و روتر خود پیدا کردید، به احتمال زیاد مشکل مربوط به شبکه داخلی داخلی شما است. از طرف دیگر، اگر پینگ پایینی دارید، احتمال اینکه مشکل شما روتر نباشد، کمتر است.

روتر را مجددا راه اندازی و به روز کنید

اگر مشکوک هستید که مشکل پینگ بالا مربوط به روتر شماست، اولین کاری که باید امتحان کنید راه اندازی مجدد آن است. به یاد داشته باشید که هر روتر متفاوت است، بنابراین مراحل راه اندازی مجدد شما متفاوت خواهد بود.

یک مرورگر باز کنید و وارد روتر خود شوید. گزینه های پیشرفته یا مدیر را پیدا کنید، گزینه راه اندازی مجدد را انتخاب کنید و هنگامی که آماده راه اندازی مجدد روتر شدید روی آن کلیک کنید. منتظر بمانید تا روتر راه اندازی مجدد شود و ببینید آیا مشکل پینگ حل شده است یا خیر.

در حالی که بهتر است از رابط نرم افزاری روتر برای راه اندازی مجدد روتر خود استفاده کنید، می توانید راه اندازی مجدد سخت را نیز انجام دهید. سیم برق را از روتر جدا کنید، چند ثانیه صبر کنید و دوباره آن را وصل کنید. صبر کنید تا به طور کامل راه اندازی شود.

اگر به ندرت روتر خود را راه‌اندازی مجدد می‌کنید، راه‌اندازی مجدد می‌تواند بسیاری از مشکلات شبکه را برطرف کند، از جمله مشکل پینگ بالا در شبکه محلی.

پینگ بالا را در شبکه محلی رفع کنید

راه اندازی مجدد کل شبکه

پس از راه اندازی مجدد روتر هنوز پینگ بالایی را تجربه می کنید؟ می توانید کل شبکه خود را راه اندازی مجدد کنید. روتر، مودم خود را خاموش کنید و کامپیوتر خود را خاموش کنید. همه کابل های اترنت را در حالی که همه چیز خاموش است، دوباره وصل کنید.

پس از سه تا پنج دقیقه، مودم و سپس روتر را مجددا راه اندازی کنید و در نهایت کامپیوتر خود را روشن کنید.

به روز رسانی سیستم عامل روتر

یکی دیگر از تنظیمات مهمی که باید هنگام ورود به روتر خود بررسی کنید، سیستم عامل آن است. به‌روزرسانی میان‌افزار روتر می‌تواند باگ‌هایی را که باعث پینگ بالا می‌شوند برطرف کند، امنیت را افزایش دهد و ویژگی‌ها را بهبود بخشد. پیدا کن سیستم عامل برای بررسی و نصب به‌روزرسانی‌ها، روی دکمه کلیک کنید.

از اتصال اترنت استفاده کنید

Wi-Fi راحت است و برای خیلی چیزها خوب است. با این حال، زمانی که سیگنال‌های دستگاه دیگر تداخل دارند، دیوارهایی که سیگنال‌ها را متوقف می‌کنند، قرارگیری ضعیف دستگاه و سایر مشکلات، می‌تواند منجر به عملکرد ضعیف شود. می‌توانید با سیم‌کشی اتصال اترنت به رایانه خود تأخیر را بهبود بخشید و پینگ را کاهش دهید.

مطمئن شوید که کامپیوتر با پینگ بالا به سیگنال منبع نزدیک است و یک کابل اترنت را مستقیماً در آن اجرا کنید. سیگنال سریعتر و افت سیگنال کمتری خواهید داشت.

پینگ بالا را در شبکه محلی رفع کنید

مدیریت برنامه های پس زمینه

اکثر برنامه ها تمایل دارند هنگام جمع آوری داده ها در پس زمینه اجرا شوند. این برنامه‌ها می‌توانند پهنای باند زیادی را بخورند و نتایج پینگ بالایی را در رایانه شما ایجاد کنند. بنابراین، شما می خواهید اجرای برنامه های پس زمینه را متوقف کنید.

قبل از توقف همه برنامه‌های پس‌زمینه، می‌توانید تعیین کنید که کدام یک از آنها بزرگ‌ترین متخلفان پهنای باند هستند.

برای مشاهده افکت شبکه یک برنامه در ویندوز:

 1. در ویندوز، روی آن راست کلیک کنید شروع کنید را فشار دهید و انتخاب کنید Task Manager.پینگ بالا را در شبکه محلی رفع کنید
 2. انتخاب کنید شبکه را برگه و آن را به مکانی بکشید که دیدن آن آسان است. می توانید برنامه ها را با استفاده از بیشترین پهنای باند به ترتیب صعودی یا نزولی مرتب کنید.

اگر متوجه شدید که برنامه ای از پهنای باند زیادی استفاده می کند، آن را ببندید و از اجرای آن در پس زمینه جلوگیری کنید. به یاد داشته باشید که مجرم می تواند همان بازی باشد که شما در حال انجام آن هستید، بنابراین احتمالاً می خواهید آن را رها کنید. با این حال، اگر پهنای باند زیادی دارد، ممکن است یک باگ باشد و راه اندازی مجدد بازی می تواند به پینگ بالا کمک کند.

حالت بازی را فعال کنید

گزینه دیگری که می توانید امتحان کنید حالت بازی در ویندوز 10 یا 11 است. حالت بازی تجربه بازی شما را در اولویت قرار می دهد و از نصب به روز رسانی های ویندوز و به روز رسانی درایور جلوگیری می کند.

برای روشن کردن آن، باز کنید تنظیمات > بازی و روی حالت بازی تعویض.

رفع پینگ زیاد با ویندوز

اگر نرخ پینگ بالا را تجربه می کنید، از گزینه های بالا برای رفع پینگ بالا در یک شبکه محلی استفاده کنید. وقتی فقط گاهی اوقات با آن مشکل دارید، معمولاً یکی از گزینه های خط فرمان مشکل را حل می کند.

با این حال، اگر دائماً مشکل دارید، باید شبکه خود را تنظیم مجدد کنید یا ISP خود را برای جایگزینی تجهیزات شبکه در خانه خود دریافت کنید.

گاهی اوقات شما بهترین سرعت اینترنت را در ویندوز 11 دریافت نمی کنید. خوشبختانه، گزینه هایی وجود دارد که می توانید برای رفع کندی اینترنت در ویندوز 11 از آنها استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد شبکه، محدودیت استفاده از داده در ویندوز 11 یا نحوه فراموش کردن شبکه Wi-Fi را بررسی کنید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *