نحوه ارسال لیست پخش در یک بطری در Spotify


کمی حفظ حریم خصوصی در اینستاگرام می تواند به شما کمک کند تا مقداری کنترل بر آنچه که آنلاین به اشتراک می گذارید را به دست آورید. نحوه مخفی کردن پست های خود در اینستاگرام را در این راهنما بیاموزید.

آیا پست هایی منتشر کرده اید که ترجیح می دهید کسی نبیند؟ یک گزینه عالی برای آن امکان مخفی کردن پست های خود در اینستاگرام است.

متأسفانه اینستاگرام قابلیت خاصی برای مخفی کردن برخی پست ها ندارد. در عوض، همه فالوورهای شما می توانند هر چیزی را که در اینستاگرام پست می کنید، ببینند. با این حال، راه‌حل‌هایی وجود دارد که می‌توانید از آنها برای محدود کردن دید پست‌های خود استفاده کنید.

می‌توانید به چند روش، پست‌ها را از مشاهده پنهان کنید، مانند مسدود کردن یک کاربر، پنهان کردن استوری‌ها از افراد خاص یا خصوصی کردن حساب خود. برای مخفی کردن پست های خود در اینستاگرام، مراحل زیر را دنبال کنید.

چگونه یک کاربر را بلاک کنیم تا پست های اینستاگرام خود را مخفی کند

یکی از روش های ساده و موثر برای مخفی کردن پست های اینستاگرام، بلاک کردن کاربر است. البته این کار باعث می‌شود که آنها نتوانند کل حساب شما را ببینند.

برای بلاک کردن شخصی در اینستاگرام:

 1. برنامه اینستاگرام را روی گوشی یا تبلت خود راه اندازی کنید و اگر قبلاً وارد نشده اید وارد شوید.پست های خود را در اینستاگرام مخفی کنید
 2. به صفحه نمایه ای که می خواهید مسدود کنید بروید و روی آن ضربه بزنید منوی سه نقطه دکمه.
 3. وقتی منو ظاهر شد، روی ضربه بزنید مسدود کردن گزینه.پست های خود را در اینستاگرام مخفی کنید
 4. وقتی پیام تأیید ظاهر شد، روی ضربه بزنید مسدود کردن “نام کاربری” و سپس را انتخاب کنید مسدود کردن دکمه.

توجه داشته باشید: همچنین می‌توانید حساب‌های دیگری را که ممکن است کاربر ایجاد کرده باشد مسدود کنید، اگر می‌خواهید مطمئن شوید که همه مواردی از گزینه‌های کاربر برای مشاهده پست شما پنهان است. اگر می خواهید در آینده آنها را رفع انسداد کنید، به همان منو بروید و آن را انتخاب کنید رفع انسداد گزینه.

پست های خود را در اینستاگرام مخفی کنید

چگونه استوری های اینستاگرام خود را مخفی کنیم

اگر از طرفداران ویژگی Stories در اینستاگرام هستید، می‌توانید افرادی را انتخاب کنید که نمی‌خواهید محتوا را ببینند. این یک راه عالی برای پنهان کردن داستان های خود از بینندگانی است که نمی خواهید.

برای مخفی کردن استوری های اینستاگرام:

 1. برنامه اینستاگرام را روی گوشی خود اجرا کنید و روی نماد نمایه خود در پایین ضربه بزنید.
 2. روی ضربه بزنید دکمه منو در صفحه پروفایل شماپست های خود را در اینستاگرام مخفی کنید
 3. انتخاب کنید تنظیمات گزینه زمانی که منو ظاهر می شود.
 4. انتخاب حریم خصوصی گزینه ای از منوی ظاهر شده
 5. ضربه زدن داستان از منوی Privacyپست های خود را در اینستاگرام مخفی کنید
 6. در منوی داستان، روی ضربه بزنید مخفی کردن داستان از گزینه.
 7. اکنون، در “پنهان کردن داستان از“، افرادی را که می خواهید استوری های خود را از آنها پنهان کنید، انتخاب کنید.
 8. اینستاگرام به طور خودکار تنظیمات شما را بدون نیاز به انتخاب دکمه جداگانه اجرا و ذخیره می کند. پس از اتمام، روی ضربه بزنید انجام شده را فشار دهید، و همه چیز آماده است.

اکانت اینستاگرام خود را خصوصی کنید

یکی دیگر از گزینه هایی که می توانید برای مخفی کردن پست های خود در اینستاگرام استفاده کنید، خصوصی کردن حساب خود است. وقتی حساب اینستاگرام خود را خصوصی می کنید، فقط فالوورهایی که تأیید می کنید می توانند پست ها و سایر محتوای شما را در نمایه شما مشاهده کنند.

خوشبختانه، خصوصی کردن حساب اینستاگرام شما ساده است و نیاز به روشن یا خاموش کردن یک سوئیچ دارد.

برای خصوصی کردن حساب اینستاگرام خود:

 1. باز کن اینستاگرام و وارد شوید
 2. خود را کلیک کنید نماد نمایه در پایینپست های خود را در اینستاگرام مخفی کنید
 3. در صفحه نمایه، روی دکمه منو در گوشه سمت راست بالا
 4. روی ضربه بزنید تنظیمات گزینه زمانی که منو ظاهر می شود.پست های خود را در اینستاگرام مخفی کنید
 5. روی ضربه بزنید حریم خصوصی گزینه ای از منوی تنظیمات
 6. زیر حریم خصوصی حساب بخش را تغییر دهید حساب خصوصی تنظیم برای خصوصی کردن حساب شما.پست های خود را در اینستاگرام مخفی کنید
 7. یک پیام تأیید ظاهر می شود. توضیح می دهد که وقتی حساب خود را روی خصوصی تنظیم می کنید چه اتفاقی می افتد. اگر موافق هستید، روی آن ضربه بزنید به خصوصی تغییر دهید دکمه.

وقتی حساب شما روی Private تنظیم شده است، فقط آن دسته از دنبال کنندگانی که به آنها اجازه می دهید نمایه شما را دنبال کنند می توانند پست های شما را ببینند.

خصوصی ماندن در اینستاگرام

در حالی که اینستاگرام دکمه یا سوئیچ برای مخفی کردن پست‌های منتخب از فالوورها ندارد، می‌توانید از یکی از راه‌حل‌های بالا برای رسیدن به نتیجه مشابه استفاده کنید. استفاده از یکی از این گزینه‌ها می‌تواند افراد را از مشاهده هر فرد یا همه پست‌های شما در شبکه اجتماعی محدود کند.

برای استفاده حداکثری از تجربه اینستاگرام خود، یک کاربر تایید شده شوید و احراز هویت دو مرحله ای (2FA) را آسان تر کنید. همچنین، ممکن است موقعیت مکانی خود را با پست‌ها درج کنید. برای حفظ حریم خصوصی بیشتر، با غیرفعال کردن موقعیت مکانی خود در اینستاگرام آشنا شوید.

اگر برنامه اینستاگرام شما کند است یا مشکلات عملکرد دیگری دارد، کش اینستاگرام را پاک کنید تا تجربه برنامه بهبود یابد. اگر تلفن خود را در دسترس ندارید، یاد بگیرید که چگونه محتوای اینستاگرام را در رایانه خود مشاهده کنید. و اگر سال‌ها در اینستاگرام بوده‌اید، می‌توانید نحوه دانلود یک کپی از داده‌های اینستاگرام خود را بررسی کنید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *