نحوه ارسال لیست پخش در یک بطری در Spotify


زمانی که در اینستاگرام هستید، ممکن است نخواهید سایر کاربران بدانند چه زمانی آنلاین هستید. با استفاده از این راهنما، نحوه مخفی کردن وضعیت خود در اینستاگرام را بیاموزید.

وقتی از اینستاگرام استفاده می‌کنید، می‌توانید فعالیت و وضعیت آنلاین دیگران را ببینید. وقتی وضعیت فعالیت اینستاگرام شما فعال است، حساب هایی که دنبال می کنید و کاربرانی که پیام می دهید می توانند وقتی آنلاین هستید ببینند.

با این حال، اگر کسی ببیند شما آنلاین هستید اما به پست یا پیام او پاسخ نداده اید، ممکن است بخواهید وضعیت خود را در اینستاگرام مخفی کنید. برای جلوگیری از هر گونه ناراحتی، می توانید وضعیت آنلاین اینستاگرام خود را مخفی کنید.

البته شایان ذکر است که وضعیت فعالیت آنلاین سایر دوستان نیز از شما پنهان خواهد بود. با این حال، اگر می خواهید وضعیت خود را در اینستاگرام مخفی کنید، برای شروع مراحل زیر را دنبال کنید.

نحوه مخفی کردن وضعیت خود در اینستاگرام در موبایل

وضعیت فعالیت اینستاگرام شما همچنین آخرین باری که در سایت رسانه های اجتماعی فعال بوده اید را نشان می دهد. علاوه بر این، دارای یک نشانگر تایپ است که فرد مقابل می تواند هنگام تایپ پاسخ یا نظر مشاهده کند.

برای مخفی کردن وضعیت خود در اینستاگرام در تلفن:

 1. راه اندازی کنید اینستاگرام برنامه در iPhone، iPad یا دستگاه Android شما.وضعیت خود را در اینستاگرام مخفی کنید
 2. روی ضربه بزنید نماد نمایه در گوشه پایین سمت راستوضعیت خود را در اینستاگرام مخفی کنید
 3. انتخاب منوی همبرگر در آیفون یا سه نقطه نماد اندروید در گوشه سمت راست بالا.وضعیت خود را در اینستاگرام مخفی کنید
 4. ضربه زدن تنظیمات در منوی ظاهر شده
 5. انتخاب کنید حریم خصوصی در منوی زیروضعیت خود را در اینستاگرام مخفی کنید
 6. به پایین اسکرول کنید و ضربه بزنید وضعیت فعالیت از منوی زیر
 7. در حال حاضر، در زیر وضعیت فعالیت بخش، روی دکمه کنار ضربه بزنید نمایش وضعیت فعالیت برای خاموش کردن آن
 8. توجه داشته باشید که وقتی خاموش می کنید نمایش وضعیت فعالیت گزینه، نمایش زمانی که با هم فعال هستید گزینه نیز غیر فعال خواهد شد.وضعیت خود را در اینستاگرام مخفی کنید

پس از خاموش کردن قابلیت Activity Status، فالوورها و حساب‌هایی که دنبال می‌کنید دیگر نمی‌توانند وضعیت آنلاین بودن شما را در اینستاگرام ببینند.

چگونه وضعیت فعالیت خود را در اینستاگرام در دسکتاپ مخفی کنیم

علاوه بر مخفی کردن وضعیت فعالیت خود در اینستاگرام از تلفن یا رایانه لوحی خود، می توانید این کار را از برنامه وب در مرورگر پیش فرض دسکتاپ خود انجام دهید.

برای مخفی کردن وضعیت فعالیت در اینستاگرام از دسکتاپ:

 1. مرورگر پیش فرض خود را روی دسکتاپ خود راه اندازی کنید، به وب سایت اینستاگرام بروید و اگر قبلاً این کار را نکرده اید، وارد شوید.
 2. خود را کلیک کنید مشخصات گزینه ای از پنل سمت چپوضعیت خود را در اینستاگرام مخفی کنید
 3. کلیک کنید بر روی تنظیمات (نماد چرخ دنده) را در بالا فشار دهید و وقتی منو ظاهر شد، روی آن کلیک کنید حریم خصوصی و امنیت گزینه.
 4. در حال حاضر، در زیر وضعیت فعالیت بخش، علامت کادر کناری را بردارید نمایش وضعیت فعالیت.وضعیت خود را در اینستاگرام مخفی کنید

تغییر شما فوراً ذخیره می‌شود و دکمه ذخیره یا پیام تأییدی برای کلیک کردن وجود نخواهد داشت.

در اینستاگرام زیر رادار پرواز کنید

پس از خاموش کردن وضعیت فعالیت خود در اینستاگرام، می توانید بدون اینکه سایر کاربران بدانند چه زمانی در این سرویس هستید، به تجارت روزانه خود بپردازید. گاهی دوست دارید تنها بمانید و پست های جالب را تماشا کنید و نظر بگذارید.

اینستاگرام متعلق به شرکت مادر فیس بوک، متا است، و همچنین می توانید وضعیت خود را در فیس بوک غیرفعال کنید. کارهای جالب دیگری نیز وجود دارد که می توانید در اینستاگرام انجام دهید. به عنوان مثال، یاد بگیرید که چگونه اولین عکسی را که دوست دارید ببینید، یا اگر به طور تصادفی پیامی ارسال کردید، می توانید پیام را در اینستاگرام لغو ارسال کنید.

در حالی که به طور کلی یک برنامه و پلتفرم قوی است، گاهی اوقات همه چیز به درستی کار نمی کند. به عنوان مثال، ممکن است لازم باشد موسیقی اینستاگرام کار نمی کند. و اگر با کند بودن برنامه مشکل دارید، یاد بگیرید که با پاک کردن فایل‌های کش اینستاگرام، عملکرد را بهبود ببخشید.

سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *