چگونه محتوای با کیفیت بالا برای مشتریان صنایع مختلف ایجاد کنیم؟  راز InfoStream WriterAccess استمقاله توسط سایت محتوا مارکتینگ

از 2008، راه حل های InfoStream به شرکت‌ها و سازمان‌ها کمک می‌کند تا برندسازی آنلاین خود را با بازاریابی دیجیتال تخصصی، سئو، طراحی وب و خدمات تولید سرنخ بسازند و بهبود بخشند. با حدود 30 مشتری که طیف وسیعی از صنایع را نمایندگی می کنند، InfoStream اغلب وظیفه ارائه کپی وب، پست های وبلاگ و سایر محتوای مکتوب را به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی دیجیتال هر مشتری دارد.

در ژانویه 2020، InfoStream تصمیم گرفت که کار با WriterAccess را آغاز کند و فرآیندهای تولید محتوای خود را کاملاً متحول کند و اعتبار خود را در فضای تولید محتوا افزایش دهد. و آنها به گذشته نگاه نکرده اند—با تکیه بر WriterAccess برای حداکثر 25 سفارش جدید در ماه.

ما اخیراً خوشحالیم که با مدیر عملیاتی خود InfoStream (COO) صحبت کنیم. آندریا سیمونز. در مصاحبه خود، چالش‌های منحصربه‌فردی را که InfoStream را به WriterAccess سوق داد، آنچه که WriterAccess را از دیگر پلتفرم‌ها متمایز می‌کند و نتایجی که InfoStream در نتیجه به دست آورده است، مورد بحث قرار دادیم.

چالش ایجاد محتوای با کیفیت در سراسر صنایع

سیمونز قبل از کار با WriterAccess راک محتوا، چالش‌هایی را که InfoStream در ارائه محتوای با کیفیت و تخصصی به مشتریان در طیف متنوعی از صنایع با آن مواجه بود، توضیح می‌دهد. محتوا یک عنصر کلیدی در کار آنها است – چه آنها در حال ساخت یک وب سایت باشند، چه در حال توسعه برنامه های بازاریابی دیجیتال برای رسانه های اجتماعی، یا مقابله با SEO.

قبل از WriterAccess، InfoStream تیمی از نویسندگان داخلی بسیار با استعداد داشت. با این حال، همانطور که سیمونز بحث می کند، “مهم نیست چقدر ماهر هستیم [in-house] نویسندگان محتوا، امکان نداشت در همه صنایع تجربه داشته باشند. این امکان برای آنها وجود نداشت که مشتریان ما یا صنایع مشتری ما را بشناسند.

در نتیجه، نویسندگان داخلی InfoStream زمان زیادی را صرف انجام تحقیقات برای محتوای صنعتی خاص می کردند. منجر به تاخیر در زمان بندی پروژه و ناامیدی می شود. در همین حال، سیمونز توضیح می‌دهد: «ما اعتبار خود را نزد مشتریانمان از دست می‌دادیم، زیرا، بله، ما نویسنده‌ای داشتیم – اما به اندازه کافی از کسب و کار آن‌ها اطلاع نداشتیم».

WriterAccess را وارد کنید: خدمات مدیریت شده، نویسندگان تخصصی، و کنترل کیفیت داخلی

با مواجهه با این چالش ها، تیم InfoStream شروع به بررسی گزینه های دیگر برای ایجاد محتوا کرد. آن‌ها به نویسندگانی نیاز داشتند که بتوانند محتوای باکیفیت را برای هر صنعتی به‌عنوان وسیله‌ای برای افزایش اعتبار و اعتماد مشتریان خود و در عین حال حفظ پروژه‌ها در مسیر درست ایجاد کنند.

آنها پلتفرم‌های فریلنسر متفاوتی مانند Freelancer و Fiverr را امتحان کردند، اما به سرعت دریافتند که یافتن نویسندگان از طریق این پلتفرم‌ها به همان اندازه زمان‌بر است، زیرا آنها نیاز به غربالگری و انتخاب نویسندگان تخصصی برای هر مشتری (و گاهی اوقات برای هر پروژه) داشتند.

در نهایت، InfoStream به طور تصادفی به WriterAccess برخورد کرد و متوجه شد که این پلتفرم همه چیزهایی را دارد که آنها به دنبال ایجاد محتوای با کیفیت برای مشتریان خود در هر صنعت قابل تصور بودند. همانطور که سیمونز توضیح می دهد، تمایز اصلی WriterAccess است. خدمات مدیریت شده، یک گزینه عضویت که الف نقطه تماس اختصاصی، مدیریت گردش کار، و استعدادهای دستچین شده برای نیازهای منحصر به فرد یک شرکت.

ما برای صرفه جویی در زمان و انرژی و همچنین اعتماد به این موضوع بسیار جذب آن شدیم [the] تولید – محصول. میشل از زمانی که شروع کردیم ارائه دهنده خدمات مدیریت شده ما بوده است و فوق العاده بوده است. […] من شخصاً در ابتدا با او کار کرده‌ام و اکنون او با همه مدیران پروژه کار می‌کند، اما من و او همچنان با توسعه روابط و حجم کاری که انجام می‌دهیم، پایه را لمس کرده‌ایم.»

کار با WriterAccess نه تنها فرآیند یافتن نویسندگان متخصص را برای پایگاه مشتری متنوع InfoStream ساده کرده است. اما زمان ارزشمندی را آزاد کرده و کنترل کیفیت را بهبود بخشیده است. با WriterAccess، InfoStream و مشتریان آن می‌توانند محتوای منحصربه‌فرد و قابل‌اعتماد را با زمان برگشت سریع دریافت کنند.

نتایج: خدمات نگارش قابل اعتماد و سئو

از زمان شروع WriterAccess در ژانویه 2020، InfoStream بیش از 2200 سفارش داده است و در حال حاضر قادر به ارائه خدمات قابل اعتماد نوشتن و سئو به روشی معتبر و پایدار برای همه آن است مشتریان داشتن خدمات مدیریت شده نگرانی های مربوط به کنترل کیفیت را کاهش می دهد و ثباتی را ارائه می دهد که رابطه و شهرت آنها را با مشتریان بهبود می بخشد.

در همین حال، اعضای تیم InfoStream دیگر نیازی به صرف وقت با ارزش خود برای نوشتن شرح شغل و قرار دادن تبلیغات برای نویسندگان فریلنسر جداگانه برای برآورده کردن نیازهای محتوای خود ندارند. در عوض، آنها می توانند به سادگی آنچه را که به دنبال آن هستند به ارائه دهنده خدمات مدیریت شده خود منتقل کنند و به سرعت به استعدادهای واجد شرایط و دستچین شده دسترسی داشته باشند.

به همین ترتیب، از آنجایی که از WriterAccess استفاده می شود، هر یک از مشتریان Infostream از خدمات نوشتن شرکت استفاده می کند – و این تیم می تواند خدمات SEO معتبری را نیز به مشتریان ارائه دهد. این امر باعث تنوع بخشیدن به پیشنهادات آنها و تقویت بیشتر شهرت InfoStream در حوزه بازاریابی دیجیتال شده است.

و علیرغم روند فعلی روی آوردن به پلتفرم های هوش مصنوعی مانند ChatGPT برای تولید محتوا، سیمونز معتقد است که ارزش واقعی محتوای بازاریابی در اصالت و توانایی آن در صحبت با نکات دردناک مشتری است. همانطور که او توضیح می‌دهد، «ما معتقدیم زمانی فرا خواهد رسید که محتوای معتبر در رتبه‌بندی بالاتری نسبت به محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی قرار می‌گیرد. […] ما به اصالت اعتقاد داریم زیرا در گذشته شاهد این پیروزی بوده ایم.»

با WriterAccess، شرکت هایی مانند InfoStream معتبر و به خوبی تحقیق می شوند، کیفیت محتوایی که می توانند از ارائه آن به مشتریان خود احساس غرور کنند. و این چیزی است که آن را از هر چیزی که توسط یک ربات چت ایجاد می شود متمایز می کند.

خط پایین

زمانی که InfoStream به مجموعه متنوعی از نویسندگان نیاز داشت تا بتواند طیف وسیعی از نیازهای محتوایی مشتریان خود را برآورده کند، WriterAccess توانست ارائه دهد. در همین حال، پلتفرم WriterAccess و ارائه خدمات مدیریت شده با تقریباً 25 دارایی محتوای جدید هر ماه برای Infostream ایجاد می شود. حالا برای چه کاری می توانیم انجام دهیم شما? برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید یا با یک نسخه آزمایشی رایگان شروع کنید امروز.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *