چگونه عکس ها یا فیلم ها را در آیفون کپی کنیم


قبل از ایجاد تغییرات در ویدیو یا عکسی که در آیفون خود گرفته اید، ممکن است بخواهید ابتدا آن را کپی کنید. این راهنما توضیح می دهد که چگونه.

قبل از ایجاد تغییرات در یک عکس یا یک ویدیو، ممکن است بخواهید ابتدا عکس ها یا ویدیوها را در آیفون خود کپی کنید. خبر خوب این است که این یک روند ساده است.

دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است بخواهید یک عکس را کپی کنید. شاید در حال برش دادن یک عکس یا حاشیه نویسی یک اسکرین شات با دستورالعمل برای کاربر دیگری هستید. یا ممکن است لازم باشد یک ویدیو را ویرایش کنید و آن را کوتاه کنید و دلایل دیگر.

قبل از ویرایش عکس یا ویدیو، شاید کوتاه کردن آن، ابتدا کپی کردن نسخه اصلی می تواند یک مزیت باشد. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

چگونه عکس ها یا ویدیوها را در آیفون یا آیپد کپی کنیم

دلایل زیادی وجود دارد که چرا نیاز دارید یا می خواهید از یک عکس یا ویدیو در iPhone یا iPad خود کپی کنید. یعنی، اگر قصد دارید آن را ویرایش کنید، همچنان فایل اصلی را برای بازگشت به آن خواهید داشت.

متأسفانه، روند کپی کردن عکس ها یا ویدیوها نسبت به نسخه های قبلی iOS تغییر کرده است و ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را در جدیدترین نسخه iOS 16 انجام دهید.

برای کپی کردن عکس یا ویدیو در آیفون:

  1. راه اندازی کنید عکس ها برنامه در iPhone یا iPad خود را از صفحه اصلی.

عکس ها یا ویدیوهای تکراری در آیفون

  1. ورق بزنید و عکس یا ویدیویی را که می‌خواهید کپی کنید پیدا کنید.
  2. در حالی که تصویر روی صفحه باز است، روی آن ضربه بزنید گزینه ها (سه نقطه) دکمه در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش.

عکس ها یا ویدیوهای تکراری در آیفون

  1. روی ضربه بزنید تکراری گزینه ای از منوی کشویی که ظاهر می شود.

  1. یک کپی از عکس یا ویدیویی که برای تکرار انتخاب کرده‌اید به کتابخانه عکس شما اضافه می‌شود.

عکس ها یا ویدیوهای تکراری در آیفون

از اینجا، می‌توانید عکس را درست مانند سایر عکس‌های مجموعه خود ویرایش یا تغییر دهید. علاوه بر این، می توانید فرآیند تکراری را برای هر عکس یا ویدیوی دیگری در مجموعه خود تکرار کنید.

چگونه چندین عکس یا ویدیو را در آیفون کپی کنیم

همچنین ذکر این نکته ضروری است که می‌توانید چندین عکس یا ویدیو را نیز انتخاب کنید و همه آنها را یکباره کپی کنید.

برای کپی کردن گروهی از عکس‌ها یا ویدیوها در آیفون:

  1. باز کن عکس ها برنامه و کلیک کنید انتخاب کنید دکمه در گوشه بالا سمت راست

  1. برای انتخاب عکس‌ها یا ویدیوهایی که می‌خواهید کپی کنید، ضربه بزنید. هنگامی که عکس انتخاب می شود، علامت آبی را در مربع پیش نمایش آن خواهید دید.

عکس ها یا ویدیوهای تکراری در آیفون

  1. روی ضربه بزنید گزینه ها دکمه (سه نقطه) در گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش.

عکس ها یا ویدیوهای تکراری در آیفون

  1. انتخاب کنید تکراری گزینه زمانی که منو ظاهر می شود.

  1. تمام عکس‌هایی که انتخاب می‌کنید تکراری خواهند بود و هر یک از کپی‌ها برای استفاده بعدی در کتابخانه عکس شما قرار خواهند گرفت.

پس از کپی کردن چندین عکس یا ویدیو، می توانید آنها را برای آنچه نیاز دارید ویرایش یا تغییر دهید.

ایجاد محتوای بصری چشمگیر در iPhone یا iPad

کپی کردن عکس ها یا ویدیوها به شما امکان می دهد آنها را کپی کنید تا بتوانید یکی را ویرایش کنید و همچنان نسخه اصلی را داشته باشید. به یاد داشته باشید، آنها در کتابخانه عکس شما نشان داده می شوند، بنابراین اگر تعداد زیادی عکس تکراری دارید، ممکن است لازم باشد آنها را در iCloud مدیریت کنید.

می‌توانید از سایر ویژگی‌های ضروری استفاده کنید تا بیشترین بهره را از عکس‌های خود ببرید. برای مثال، می‌توانید عکس‌های iCloud را به Google Photos منتقل کنید، اما نسخه‌های محلی را نگه دارید یا عکس‌ها را در iPhone فشرده کنید تا به دستگاه و فضای iCloud کمک کنید.

همچنین، اگر عکس‌های حساسی دارید که نمی‌خواهید دیگران آن را ببینند، می‌توانید عکس‌ها را در آیفون خود قفل کنید. علاوه بر این، ممکن است به یک ویژگی مخفی علاقه مند باشید که به شما امکان می دهد عکس هایی با نوردهی طولانی در آیفون خود بگیرید. و یکی دیگر از کارهایی که می توانید انجام دهید این است که اشیاء موجود در عکس های خود را با iPhone یا iPad خود جستجو کنید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *