برای به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش خود در سرور Discord، به سرور خود دسترسی پیدا کرده و وارد یک کانال صوتی شوید، سپس گزینه “Share Your Screen” را انتخاب کنید، تنظیمات پخش را پیکربندی کنید و به صورت زنده پخش کنید. می‌توانید با تماس صوتی با شخص، سپس گزینه «اشتراک‌گذاری صفحه نمایش خود» را انتخاب کنید.

چه بخواهید مهارت های بازی خود را به دوستان خود نشان دهید، چه بخواهید پنجره برنامه شما را ببینند، اشتراک گذاری صفحه نمایش خود از طریق Discord آسان است. می توانید صفحه نمایش خود را در سرور یا DM (پیام مستقیم) در دستگاه های Windows، Mac، Linux، Android، iPhone و iPad خود به اشتراک بگذارید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه.

توجه داشته باشید: اگر صفحه نمایش خود را در یک کانال سرور به اشتراک بگذارید، همه کاربران آن کانال می توانند صفحه نمایش شما را ببینند. با این حال، اگر اشتراک‌گذاری صفحه را در DM انجام دهید، فقط شرکت‌کنندگان آن مکالمه می‌توانند پنجره برنامه شما را ببینند.

مربوط: چگونه صفحه نمایش خود را در یک جلسه زوم به اشتراک بگذارید

صفحه نمایش خود را در Discord برای دسکتاپ یا وب به اشتراک بگذارید

همه کلاینت‌های دسکتاپ Discord (ویندوز، مک، لینوکس، وب) از اشتراک‌گذاری صفحه پشتیبانی می‌کنند، به این معنی که می‌توانید از هر یک از رایانه‌های خود استفاده کنید تا به دیگران اجازه دهید محتویات صفحه شما را ببینند.

اگر از ویندوز استفاده می کنید، Discord به طور خودکار صدای رایانه شخصی شما را هنگام اشتراک گذاری صفحه به اشتراک می گذارد. در مک، باید به تنظیمات کاربر Discord > منوی صدا و ویدیو بروید و روی «نصب» در بخش «اشتراک‌گذاری صفحه» کلیک کنید تا ابزاری را نصب کنید که به شما امکان می‌دهد صدای دستگاهتان را با برنامه به اشتراک بگذارید. با این حال، Discord در لینوکس به هیچ وجه از اشتراک‌گذاری صدا پشتیبانی نمی‌کند.

اشتراک گذاری صفحه در سرور Discord

با این کار، فرآیند اشتراک‌گذاری صفحه را با راه‌اندازی Discord در رایانه خود شروع کنید. در نوار کناری سمت چپ برنامه، روی سروری که می‌خواهید صفحه خود را در آن به اشتراک بگذارید، کلیک کنید.

سرور Discord را انتخاب کنید.

پس از انتخاب سرور، به یک کانال صوتی در سرور دسترسی پیدا کنید.

یک کانال صوتی انتخاب کنید.

در زیر فهرست کانال خود، اکنون بخش «واژه متصل» را خواهید دید. در اینجا، روی گزینه “Share Your Screen” (یک نماد یک مانیتور با یک فلش در آن) کلیک کنید.

نکته: اگر نماد «اشتراک‌گذاری صفحه خود» خاکستری است، اجازه اشتراک‌گذاری صفحه نمایش در کانال خود را ندارید. در این صورت از ادمین سرور خود بخواهید که مجوز لازم را به شما بدهد.

انتخاب کنید "صفحه نمایش خود را به اشتراک بگذارید"

کادر “اشتراک گذاری صفحه” باز می شود. در اینجا، برای به اشتراک گذاشتن کل صفحه خود، روی برگه “صفحه نمایش” کلیک کنید و صفحه نمایش خود را انتخاب کنید.

برای به اشتراک گذاشتن یک پنجره برنامه خاص (به عنوان مثال یک پنجره فایرفاکس)، سپس به برگه «برنامه ها» دسترسی پیدا کنید و پنجره برنامه خود را انتخاب کنید. ما با این گزینه پیش خواهیم رفت.

پس از انتخاب پنجره ای برای اشتراک گذاری، گزینه های اشتراک گذاری صفحه نمایش بیشتری را مشاهده خواهید کرد. در اینجا، Discord هر دو گزینه “What You’re Streaming” و “Streaming Channel” را از قبل پر کرده است. در بخش «کیفیت جریان»، روی منوی کشویی کلیک کنید و یک نوع کیفیت را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید: شما فقط می توانید محتوای خود را با کیفیت 720p و حداکثر 30 فریم در ثانیه استریم کنید. برای پخش جریانی Full HD و 60 FPS، به اشتراک Discord Nitro نیاز دارید.

برای شروع به اشتراک گذاری صفحه نمایش خود، در گوشه سمت راست پایین کادر باز، روی Go Live کلیک کنید.

یک پنجره شناور که محتوای برنامه انتخابی شما را نمایش می دهد روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود. این محتوایی است که Discord در حال حاضر در کانال انتخابی شما به اشتراک می گذارد.

به اشتراک گذاری صفحه در برنامه دسکتاپ Discord.

برای توقف اشتراک‌گذاری صفحه، نشانگر خود را روی پنجره شناور نگه دارید و «X» را در گوشه سمت راست پایین پنجره انتخاب کنید.

انتخاب کنید "ایکس" در گوشه سمت راست پایین پنجره شناور.

و بس.

صفحه نمایش خود را در یک گفتگوی خصوصی Discord به اشتراک بگذارید

اگر می خواهید صفحه نمایش خود را در یک مکالمه DM به اشتراک بگذارید، سپس به آن چت دسترسی پیدا کنید و روی گزینه “تماس صوتی” یا “تماس تصویری” کلیک کنید.

انتخاب کنید "تماس صوتی" یا "تماس تصویری" گزینه.

هنگامی که تماس شما وصل شد، گزینه “Share Your Screen” را انتخاب کنید و تنظیمات پخش را پیکربندی کنید. سپس، با کلیک روی «Go Live» به اشتراک گذاری را شروع کنید.

انتخاب کنید "صفحه نمایش خود را به اشتراک بگذارید"

و شما تمام شده اید.

مربوط: نحوه پخش جریانی Netflix در Discord

صفحه نمایش خود را با Discord در اندروید یا آیفون به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری صفحه نمایش آیفون، آی پد یا دستگاه اندرویدی خود با Discord به آسانی استفاده از رایانه رومیزی است.

اشتراک گذاری صفحه در سرور Discord

برای شروع به اشتراک گذاری صفحه نمایش خود در یک سرور، برنامه Discord را در تلفن یا رایانه لوحی خود راه اندازی کنید و سروری را که می خواهید در آن پخش جریانی کنید انتخاب کنید. یک کانال صوتی را انتخاب کنید و سپس روی “Join Voice” ضربه بزنید.

انتخاب کنید "به Voice بپیوندید."

پس از پیوستن به یک کانال صوتی، انگشت خود را از پایین صفحه به بالا بکشید و روی «اشتراک‌گذاری صفحه نمایش خود» ضربه بزنید.

انتخاب کنید "صفحه نمایش خود را به اشتراک بگذارید"

اگر از اندروید استفاده می کنید، روی «Start Now» ضربه بزنید. در iPhone یا iPad، روی «Start Broadcast» ضربه بزنید.

انتخاب کنید "الان شروع کن."

Discord شروع به اشتراک‌گذاری صفحه نمایش تلفن شما در کانال انتخابی شما می‌کند. اکنون می توانید Discord را کوچک کنید و از برنامه های دیگر برای نمایش آنها در کانال خود استفاده کنید.

وقتی می‌خواهید اشتراک‌گذاری صفحه نمایش خود را متوقف کنید، به برنامه Discord برگردید و روی «توقف اشتراک‌گذاری» ضربه بزنید.

انتخاب کنید "توقف به اشتراک گذاشتن."

همه چیز آماده است.

اشتراک‌گذاری صفحه در DM در Discord

اگر می‌خواهید صفحه خود را در یک چت پیام مستقیم در Android یا iPhone به اشتراک بگذارید، به آن مکالمه خاص دسترسی پیدا کنید و روی گزینه «تماس صوتی» یا «تماس ویدیویی» ضربه بزنید.

انتخاب کنید "تماس صوتی" یا "تماس تصویری."

هنگامی که تماس شما وصل شد، انگشت خود را از پایین صفحه گوشی خود به بالا بکشید و روی “اشتراک گذاری صفحه نمایش” ضربه بزنید تا شروع به اشتراک گذاری صفحه نمایش تلفن خود شود.

انتخاب کنید "صفحه نمایش خود را به اشتراک بگذارید"

و این همه است.


آیا می دانستید که می توانید از Discord برای تماشای فیلم با دوستان خود استفاده کنید؟ چه بخواهید نتفلیکس را با هم استریم کنید یا یک پلتفرم استریم دیگر، لذت بردن از دیسکورد آسان است.

مربوط: نحوه استفاده از Discord برای تماشای فیلم با دوستان

سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *