واسرتاین

اگر به دنبال پوشش تصویری دیوار به دیوار (یا حصار به حصار) از خانه یا حیاط خود بدون سوراخ کردن همه چیز هستید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

چرا از حفاری اجتناب کنیم؟

اگرچه سوراخ کردن یک پایه ایمن برای دوربین های امنیتی هوشمند استاندارد طلایی امنیت و پایداری است، اما مطمئناً می توانیم بفهمیم که چرا ممکن است نخواهید سوراخ ها و لنگرها را در خانه خود فرو کنید.

واضح‌ترین دلیل این است که شما اجاره می‌دهید، و بر خلاف قرارداد اجاره‌تان (یا حداقل سپرده‌تان را در معرض خطر قرار می‌دهد) به هر چیزی در داخل یا خارج از خانه‌تان نفوذ کنید.

وصله کردن کمی دیوار خشک یک چیز است، اما اکثر صاحبخانه‌ها با اخم کردن روی شما اخم می‌کنند که یک دسته سوراخ در قسمت دیوار ایجاد کنید – این یکی از دلایل محبوبیت این پایه‌های زنگ ویدیویی بدون مته است.

اما حتی اگر مالک هستید، شاید به همین دلیل نمی خواهید چیزهایی را دریل نصب کنید: اگر روکش آلومینیومی قدیمی شما هنوز محکم است، چرا یک چیز خوب را با سوراخ کردن آن خراب کنید؟ همین امر در مورد آجرکاری های زیبا یا چوب های تزئینی قدیمی نیز صدق می کند. یا شاید شما نمی خواهید به مکان خاصی برای دوربین خود متعهد شوید. بسیاری از پیشنهادات نصب که در زیر به آنها اشاره می کنیم، نه فقط بدون مته هستند، بلکه انتقال آنها به مکان جدید نیز بسیار آسان است.

بنابراین، چه از ترس گم شدن وجه کیف پول شما را آزار دهد و چه غرور شما را از نظر حفظ ظاهر بیرونی منزلتان در شرایط مناسب، می توانید از حفاری صرف نظر کنید و از این روش های جایگزین برای نصب دوربین های امنیتی هوشمند خود استفاده کنید.

شما می توانید در مورد هر چیزی نوار چسب بزنید

با در نظر گرفتن همه چیز، دوربین های امنیتی هوشمند واقعا سبک هستند. درست مانند زنگ های ویدئویی خانه هوشمند، می توانید از نوار چسب باکیفیت برای محکم کردن آن ها استفاده کنید.

اگر دوربین را در داخل خانه نصب می‌کنید، می‌توانید با استفاده از نواری که کمتر تهاجمی‌تر است، کنار بیایید، زیرا نیازی به مقاومت در برابر عناصر ندارد. در داخل خانه ممکن است نوارهای بزرگ 3M Command را پیدا کنید که برای نگه داشتن پایه دوربین در جای خود کافی است، اگرچه ما مطمئناً توصیه می کنیم ابتدا آن را با چیزی نرم برای افتادن دوربین در صورت از کار افتادن نوار تست کنید (سبد لباسشویی با بالش در داخل باید این کار را انجام دهد).

در خارج از منزل، در حالی که می‌توانید نوارهای نوار فرمان 3M درجه‌بندی شده در فضای باز را امتحان کنید، استاندارد طلایی برای نصب کاملاً مستحکم مبتنی بر نوار در فضای باز، نوار چسب بسیار بالا (VHB) 3M است. اگر RVها به اندازه کافی خوب هستند که پانل های خورشیدی را روی سقف RV خود محکم کنند، پس قطعاً به اندازه کافی خوب است که یک دوربین با وزن چند اونس را به خانه خود بچسبانید.

اگر پایه نصب موجود دارای سطح نسبتاً صاف و صاف باشد، نصب دوربین هوشمند با نوار بسیار آسان تر است. اگر پایه‌ای که همراه دوربین شما ارائه می‌شود قرار است به دیوار پیچ شود، ممکن است فضای خالی زیادی داشته باشد و یک حفره توخالی دنده‌ای داشته باشد که سطح کمی را برای خرید نوار فراهم می‌کند.

ممکن است متوجه شوید که باید به دنبال یک پایگاه شخص ثالث باشید. در برخی موارد، حتی می‌توانید پایه‌هایی را پیدا کنید که برای چسباندن قرار داده شده‌اند یا مانند این پایه مغناطیسی برای دوربین‌های Arlo، که قبلاً یک دیسک از نوار 3M VHB در کیت وجود دارد.

البته نکته منفی نوار چسب این است که باید نوار را بدون آسیب رساندن به سطح جدا کنید. و حتی اگر به سطح آسیب نرسانید، باید چسب را شل کنید و به نحوی آن را تمیز کنید – دقیقاً به همین دلیل است که پایه‌های تخصصی در بخش بعدی بسیار جذاب هستند.

از پایه های مخصوص برای ناودان ها، درها و موارد دیگر استفاده کنید

نمونه دیگری از دوربین های هوشمند نصب شده بر روی ناودان.
واسرشتاین

تعداد قابل توجهی از دوربین‌های خانگی هوشمند موجود در بازار، از جمله دوربین‌های Arlo، Blink، Eufy، Ring و Wyze، از یک سوراخ استاندارد برای نصب پیچ استفاده می‌کنند.

این سوراخ نصب پیچ برای هر عکاسی آشنا خواهد بود زیرا از پیچ نصب 1/4-20 موجود در سه پایه استفاده می کند – قطر آن 1/4 اینچ است و 20 چرخش نخ در هر اینچ طول دارد.

این امر خرید لوازم جانبی نصب را بسیار آسان می کند. در صورت تمایل، همچنان می‌توانید نام‌های تجاری خاصی را جستجو کنید، اما به محض اینکه تشخیص دادید که آیا مارک دوربین خاص شما از پایه «عکاسی» استاندارد استفاده می‌کند یا خیر، در تجارت هستید و می‌توانید هر پایه را بخرید – از صدها و صدها نفر که از آن پشتیبانی می کنند – در بازار. حتی می توانید دوربین خانه هوشمند را دقیقاً روی یک سه پایه واقعی قرار دهید.

بیایید نگاهی به انواع پایه‌های دوربین هوشمندی بیندازیم که از این سازگاری بهره می‌برند.

ناودان

ناودان ها مکان بسیار مناسبی برای نصب دوربین هوشمند هستند. آنها مستحکم هستند، از خانه بیرون می آیند، و لبه آن باعث می شود که اتصال پایه نصب را بسیار آسان کند.

این کیت براکت نصب ناودان ارزش زیادی دارد و شامل یک پایه پیچ 1/4-20 و همچنین یک صفحه تخت است که به پایه پیچ متصل می شود. بنابراین می‌توانید دوربین را مستقیماً به پایه بچسبانید یا از نوار VHB برای اتصال آن به صفحه استفاده کنید، اگر نقطه نصب روی دوربین شما وجود ندارد.

همچنین برای نصب لوازم جانبی دوربین مانند کیت شارژ پنل خورشیدی، مانند پنل خورشیدی حلقه، شارژر پنل خورشیدی Arlo یا یکی از بسیاری از پنل های خورشیدی شخص ثالث، بسیار مفید است، اگر می خواهید دوربین را در یک مکان قرار دهید و پنل خورشیدی در مکانی آفتابی تر در نزدیکی.

با این حال، اگر قصد دارید دوربین و پنل خورشیدی را در یک مکان قرار دهید، ممکن است به این پایه 2 در 1 که شامل دو نقطه نصب روی یک براکت است، علاقه بیشتری داشته باشید.

درها

گاهی اوقات شما واقعاً در جایی که می توانید یک پایه بدون مته وصل کنید محدود هستید. اگر در آپارتمانی هستید که ناودان در دسترس نیست و می‌خواهید از چسباندن نوار VHB به دیوار مشترک بیرون آپارتمان خودداری کنید، ممکن است نصب درب مناسب باشد.

آنها درست مانند چوب لباسی و سایر چیزهای روی در مانند جاکفشی در کمد کار می کنند. براکت فلزی را از بالای در می‌کشید و پیچ کشش را محکم می‌کشید و سپس دوربین خود را روی میله پیچ قرار می‌دهید.

نرده

می‌توانید از همان نوع پایه‌هایی که برای آبچکان یا درهای نرده استفاده می‌کنید، استفاده کنید، زیرا اکثر براکت‌هایی که در بازار برای هر دو منظور به فروش می‌رسند، فاصله نسبتاً وسیعی دارند.

همان براکت‌هایی که برای ناودان‌ها توصیه می‌کنیم برای نرده‌ها نیز کار می‌کنند (البته اگر بالای نرده‌ها به‌خصوص پهن است، ممکن است مجبور شوید براکت را روی بالیسترها نصب کنید و نه ریل بالایی).

سایدینگ

بیشتر سایدینگ ها دارای طراحی به هم پیوسته هستند که در آن قسمت بالا و پایین هر نوار سایدینگ در یکدیگر قرار می گیرد. می‌توانید با خرید پایه‌های سایدینگ با یک قطعه همسان که به طور تمیز با قسمت به هم پیوسته سایدینگ شما جفت می‌شود، از این طرح بهره ببرید.

گزینه های بسیار کوچک و سبک وزنی را خواهید دید که برای دوربین های هوشمند کوچک مانند دوربین های ارائه شده توسط Blink در نظر گرفته شده است.

گزینه های قوی تری نیز وجود دارد که از دوربین های بزرگتر مانند دوربین های هوشمند Ring و Nest پشتیبانی می کنند.

در صورت شک، ایده بدی نیست که با پایه‌های بزرگ‌تر همراه شوید، زیرا دارای یک پایه 1/4-20 یکپارچه هستند (گیره‌های سایدینگ واقعاً ریز معمولاً از شما نیاز دارند که پایه دوربین اصلی را به گیره پیچ کنید و کمی پایدارتر هستند. به دلیل اندازه آنها).

سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *