چگونه در هنگام تماشای Disney+ داده ها را ذخیره کنیم


اگر عاشق برنامه نویسی Disney+ هستید اما باید مراقب میزان مصرف داده خود باشید، چند راه وجود دارد که می توانید داده های خود را در پلتفرم ذخیره کنید. این راهنما توضیح می دهد که چگونه.

آیا نمایش‌های مورد علاقه‌ای از دنیای مارول، جنگ ستارگان و پیکسار دارید که در دیزنی پلاس از آن‌ها سیر نشوید؟ در حالی که تماشای آن برنامه های اختصاصی از روی کاناپه شما آسان است، اما اگر در حال حرکت باشید، داستان متفاوت است.

فشرده کردن چند ساعت از محتوای دیزنی در تلفن خود با یک برنامه داده محدود می تواند چالش برانگیز باشد. حتی با یک برنامه نامحدود، ممکن است نمایش‌های خود را بافر پیدا کنید و به دلیل پخش جریانی HD متوقف شوید.

خوشبختانه، می‌توانید هنگام تماشای Disney+ در تلفن همراه، داده‌ها را ذخیره کنید. فقط از نکات و ترفندهای زیر استفاده کنید تا در هر کجا که هستید از Disney+ لذت ببرید.

نحوه مدیریت استفاده از داده های سلولی Disney+

اگر می‌خواهید داده‌ها را ذخیره کنید، می‌توانید استفاده از تلفن همراه Disney+ را کاهش دهید. تصاویر خیره‌کننده‌ای را که در تلویزیون خود روی تلفن یا رایانه لوحی خود می‌بینید، دریافت نخواهید کرد، اما قابل عبور است و به شما امکان می‌دهد با استفاده از داده‌های کمتر، برنامه‌های مورد علاقه خود را تماشا کنید.

برای مدیریت استفاده از داده تلفن همراه Disney+، از این مراحل استفاده کنید:

 1. راه اندازی کنید اپلیکیشن دیزنی + روی گوشی یا تبلت خود وارد شوید و وارد شوید.هنگام تماشای دیزنی پلاس، داده ها را ذخیره کنید
 2. روی خود ضربه بزنید نماد نمایه در گوشه سمت راست پایین برنامه
 3. روی ضربه بزنید تنظیمات برنامه گزینه از لیست زیر ویرایش پروفایل ها بخش.هنگام تماشای دیزنی پلاس، داده ها را ذخیره کنید
 4. زیر پخش ویدیو بخش، روی استفاده از داده های تلفن همراه گزینه ای از لیست
 5. انتخاب کنید ذخیره داده ها گزینه در صفحه زیر – یک علامت در کنار آن ظاهر می شود.هنگام تماشای دیزنی پلاس، داده ها را ذخیره کنید

ویدیوهای شما اکنون از داده کمتری استفاده می کنند اما کیفیت پایین تر خواهد بود. این یک معامله است، اما اگر بتوانید کیفیت پایین‌تر ویدیو را بپذیرید، در مقایسه با تنظیمات پیش‌فرض، داده‌های زیادی را ذخیره خواهید کرد.

چگونه ابتدا محتوای Disney+ را از طریق Wi-Fi دانلود کنیم

گزینه دیگر دانلود محتوایی است که می‌خواهید قبل از بیرون رفتن از طریق Wi-Fi تماشا کنید. علاوه بر صرفه جویی در داده های تلفن همراه، این گزینه می تواند به شما در تماشای Disney+ در هنگام سفر به خارج کمک کند.

برای دانلود دیزنی + cنفوذ از طریق Wi-Fi:

 1. راه اندازی کنید اپلیکیشن دیزنی + در حالی که به یک شبکه وای فای محلی متصل هستید.
 2. به فیلمی که می خواهید ذخیره کنید بروید و روی آن کلیک کنید نماد دانلود از صفحه فرود فیلم
 3. برای دریافت یک نمایش یا برنامه فردی، به بخش قسمت ها بروید و روی آن ضربه بزنید نماد دانلود در کنار یکی(های) مورد نظر شماهنگام تماشای دیزنی پلاس، داده ها را ذخیره کنید

هنگامی که ویدیوها را از دیزنی پلاس دانلود می کنید، می توانید فیلم یا برنامه مورد علاقه خود را در حین حرکت تماشا کنید و هیچ داده تلفن همراه استفاده نخواهد شد.

نحوه مدیریت استفاده از داده Wi-Fi در Disney+

اگر در وای فای خود محدودیت داده دارید، ممکن است بخواهید داده های مورد استفاده برای پخش جریانی محتوا را به تلفن یا رایانه لوحی خود کاهش دهید.

برای مدیریت تنظیمات داده Wi-Fi در Disney+:

 1. باز کن دیزنی + برنامه روی گوشی یا تبلت شما
 2. روی خود ضربه بزنید نماد نمایه در گوشه سمت راست پایین منو.
 3. انتخاب کنید تنظیمات برنامه از منوی زیرهنگام تماشای دیزنی پلاس، داده ها را ذخیره کنید
 4. زیر پخش ویدیو بخش، ضربه بزنید استفاده از داده Wi-Fi از منوهنگام تماشای دیزنی پلاس، داده ها را ذخیره کنید
 5. انتخاب ذخیره داده ها گزینه ای برای پخش جریانی ویدیوی شما با کیفیت استاندارد برای استفاده از کمترین مقدار داده.

نحوه ذخیره داده ها با تماشای Disney+ روی دسکتاپ

علاوه بر ذخیره داده ها در حین تماشای Disney+ در دستگاه تلفن همراه خود، می توانید دسکتاپ و برنامه وب را برای ذخیره داده تنظیم کنید. به عنوان مثال، اگر اتصال داده Wi-Fi محدودی دارید، کاهش داده ها روی دسکتاپ می تواند شما را از مشکلات بیش از حد نجات دهد.

همچنین اگر اتصال نامناسبی دارید می تواند کمک کند. کیفیت ویدیو پایین تر خواهد بود، اما به شما کمک می کند تا محتوای مورد علاقه خود را مشاهده کنید.

برای ذخیره داده ها در نسخه وب یا دسکتاپ Disney+:

 1. یک مرورگر راه اندازی کنید، به وب سایت Disney+ بروید و سپس وارد شوید.
 2. خود را کلیک کنید نماد نمایه در گوشه سمت راست بالای صفحه
 3. انتخاب کنید تنظیمات برنامه از منو
 4. زیر استفاده از داده ها بخش، بین را انتخاب کنید خودکار، در حد متوسط، یا ذخیره داده ها گزینه ها و کلیک کنید صرفه جویی دکمه.هنگام تماشای دیزنی پلاس، داده ها را ذخیره کنید

نحوه کنترل کیفیت دانلود در Disney+

همچنین شایان ذکر است که می توانید کیفیت دانلود محتوای دانلود شده را مدیریت کنید. بنابراین، اگر Wi-Fi شما دارای محدودیت داده است، ممکن است بخواهید کیفیت را کاهش دهید. از طرف دیگر، اگر اتصال وای فای شما باز و نامحدود باشد، می توانید کیفیت محتوای دانلود شده را بهبود ببخشید.

برای مدیریت کیفیت دانلود در Disney+:

 1. راه اندازی کنید دیزنی + برنامه در دستگاه تلفن همراه شما
 2. روی خود ضربه بزنید نماد نمایه از منوی پایین سمت راست
 3. انتخاب کنید تنظیمات برنامه گزینه از ویرایش پروفایل ها منو.هنگام تماشای دیزنی پلاس، داده ها را ذخیره کنید
 4. زیر دانلود بخش، روی کیفیت ویدیو گزینه ای از منو
 5. اکنون سطح کیفیت ویدیویی مورد نظر خود را انتخاب کنید. شما می توانید یکی را انتخاب کنید استاندارد (سریعترین و کمترین ذخیره سازی) متوسط (دانلود سریعتر و فضای ذخیره سازی کمتر)، و بالا (کندترین، بیشترین ذخیره سازی و بهترین کیفیت).هنگام تماشای دیزنی پلاس، داده ها را ذخیره کنید

ذخیره داده با تماشای دیزنی پلاس

اگر در یک شبکه داده محدود هستید، گزینه‌های بالا به ذخیره داده‌ها در هنگام تماشای Disney+ در تلفن همراه کمک می‌کنند. کیفیت ویدیو پایین تر خواهد بود و به شما امکان می دهد محتوای مورد علاقه خود را تماشا کنید.

علاوه بر این، اگر مشکل بافر دارید، کاهش مصرف داده به مشاهده محتوا در هنگام اتصال ناقص کمک می کند. هنگامی که آن مشکل را حل کردید، ممکن است لازم باشد کنترل‌های والدین خود را در این سرویس به‌روزرسانی کنید.

یا، ممکن است علاقه مند به یادگیری نحوه پخش جریانی Disney+ در Discord باشید، یا شاید علاقه مند به هدیه دادن اشتراک Disney+ با یک کارت هدیه باشید. یا به نحوه غیرفعال کردن پخش خودکار در برنامه Disney+ نگاهی بیندازید.

مشترک فعلی نیستید؟ اشتراک دیزنی پلاس فقط 7.99 دلار در ماه برای نسخه اصلی پشتیبانی شده از آگهی و 10.99 دلار در ماه برای بدون آگهی است. می‌توانید با دریافت بسته Disney+ که شامل Hulu و ESPN+ است، کمی بیشتر صرفه‌جویی کنید و بسته Duo از ۹.۹۹ دلار در ماه شروع می‌شود.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *