آیا تا به حال دوست داشته اید که DM های شما به طور خودکار مانند اسنپ چت در اینستاگرام ناپدید شوند؟ در اینجا نحوه فعال یا غیرفعال کردن حالت ناپدید شدن در اینستاگرام آورده شده است.

 

وقتی از کسی پیامکی دریافت می‌کنم، معمولاً می‌خواهم آن را تا زمانی که تصمیم به حذفش بگیرم، نگه دارم. از سوی دیگر، مواقعی وجود دارد که می‌خواهم پیام پس از خوانده شدن ناپدید شود، مانند پیام‌هایی که به ماموریت غیرممکن ، اتان هانت در حال خود تخریبی است. حتی اگر آنقدرها هم دراماتیک نیست، این جایی است که دانستن نحوه فعال یا غیرفعال کردن حالت Vanish در اینستاگرام مارکتینگ مفید است.

در حالی که می‌توانید وضعیت خود را پنهان کنید تا مردم را از اینکه در حال چت کردن فعالانه در اینستاگرام هستید جلوگیری کنید، ممکن است گاهی اوقات این حریم خصوصی کافی نباشد. چه در حال برنامه ریزی یک مهمانی غافلگیرکننده برای کسی باشید، چه ایده های هدایایی ایده بگیرید، یا به دلایلی کاملا متفاوت، ممکن است بخواهید پیام های اینستاگرام شما پس از مشاهده به طور خودکار ناپدید شوند. اجازه دهید به شما نشان دهم چگونه از حالت Vanish Mode برای تحقق آن استفاده کنید.

اکنون شما آن را می بینید، اکنون نمی بینید: استفاده از حالت ناپدید شدن در اینستاگرام

ناپدید شدن پیام‌ها مختص اینستاگرام نیست، توجه داشته باشید. اسنپ ​​چت ما را با این ایده آشنا کرد. واتس‌اپ این اجازه را می‌دهد، و من مطمئن هستم که افراد دیگری هستند که پیام‌هایی دارند که پس از خواندن خود حذف می‌شوند.

همانطور که گفته شد، اینستاگرام یک راه نسبتا منحصر به فرد برای روشن و خاموش کردن این ویژگی دارد. به طور هوشمندانه، توسعه دهندگان این را در iPhone و Android یکسان کرده اند.

نحوه فعال کردن حالت ناپدید شدن پیام ها در اینستاگرام

 1. در برنامه اینستاگرام، به پیام‌های خصوصی خود بروید و موضوعی را که می‌خواهید در آن حالت Vanish Mode را فعال کنید، انتخاب کنید.
  روی نماد پیام ها در اینستاگرام ضربه بزنید
 2. در چت به سمت بالا بکشید.
 3. در پایین چت پیامی خواهید دید که به شما نشان می‌دهد چقدر بیشتر باید انگشت خود را به سمت بالا بکشید تا زمانی که برنامه حالت Vanish Mode را فعال کند.
  برای فعال کردن حالت ناپدید شدن در اینستاگرام، روی چت به سمت بالا بکشید
 4. وقتی Release برای روشن کردن حالت ناپدید شدن را می‌بینید ، می‌توانید انگشت خود را بردارید.
 5. صفحه تغییر می کند و به شما اطلاع می دهد که حالت ناپدید شدن را روشن کرده اید. پس زمینه سیاه می شود و همه پیام های قبلی شما به طور موقت ناپدید می شوند. تا زمانی که آن را غیرفعال نکنید، همه پیام‌های بعدی به محض اینکه همه افراد در چت آن‌ها را ببینند ناپدید می‌شوند.
  حالت ناپدید شدن فعال شد
 6. توجه داشته باشید که پیام‌ها همچنان می‌توانند به اینستاگرام گزارش شوند، حتی اگر دیگر قابل مشاهده نباشند.

چگونه پیام های اینستاگرام خود را به حالت عادی برگردانیم

آیا آماده‌اید به حالت عادی پیام‌هایتان برای همیشه ادامه دهید؟ غیرفعال کردن حالت ناپدید شدن به آسانی روشن کردن آن است.

 1. مجدداً، در برنامه اینستاگرام در دستگاه تلفن همراه خود، به چتی بروید که می خواهید حالت ناپدید شدن را در آن غیرفعال کنید.
 2. در چت به سمت بالا بکشید تا Release را مشاهده کنید تا حالت ناپدید شدن خاموش شود .
  وقتی کارتان تمام شد، حالت ناپدید شدن را غیرفعال کنید
 3. چت شما به حالت عادی بازخواهد گشت و همه پیام های رد و بدل شده قبل از حالت ناپدید شدن دوباره ظاهر می شوند.

یک ویژگی مفید، اما ایمنی آنلاین شما در برابر قلدری ایمن باقی می ماند

من فکر می‌کنم بهترین بخش نحوه اجرای حالت مخفی و خصوصی اینستاگرام این است که به زورگویان آنلاین این آزادی را نمی‌دهد که شما را به وحشت بیاندازند. همین امر در مورد هنرمندان کلاهبردار، کلاهبرداران و غیره صدق می کند.

نحوه عملکرد صفحه نمایش حالت ناپدید شدن

 

از آنجایی که می‌توانید حتی پیام‌های ناپدید شده را در گزارش‌ها بگنجانید، همچنان می‌توانید به قدرت‌هایی که در اینستاگرام هستند، زمانی که شخصی از این پلتفرم سوء استفاده می‌کند اطلاع دهید. با افزایش زیاد آزار و اذیت سایبری، حفظ این قابلیت بسیار مهم است. اما، داشتن قابلیت پیکربندی پیام‌ها برای ناپدید شدن به روشی مشابه با برنامه امن پیام‌رسان سیگنال، یک ویژگی امنیتی عالی است.

سایت محتوا مارکتینگ

مطالب سخت افزار و نرم افزار

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *