چگونه تاریخچه جستجو را در هوش مصنوعی بینگ چت پاک کنیم


اگر از هوش مصنوعی Bing Chat مایکروسافت استفاده می کنید و نگران حفظ حریم خصوصی هستید، می توانید تاریخچه جستجوی خود را در Bing Chat AI به سرعت پاک کنید. در اینجا چگونه است.

Bing Chat AI یک ابزار محبوب هوش مصنوعی (AI) است که توسط مایکروسافت ایجاد شده است که یک رویکرد مکالمه را برای جستجوهای جستجو ارائه می دهد.

ربات چت برای تعامل با کاربران با استفاده از پردازش زبان طبیعی و یادگیری ماشینی برای درک و پاسخ به سوالات طراحی شده است. در حالی که یک تجربه خوشایند هوش مصنوعی است، سوالات شما را به عنوان بخشی از تاریخچه جستجو در Bing جمع آوری و ذخیره می کند.

اگرچه ممکن است داده‌های خود را در جعبه چت واقعی نبینید، ممکن است از ذخیره سابقه استفاده آن قدردانی نکنید. نحوه پاک کردن تاریخچه جستجو در هوش مصنوعی بینگ چت را در زیر بیاموزید.

چگونه تاریخچه جستجو را در هوش مصنوعی بینگ چت پاک کنیم

سرویس هوش مصنوعی Bing Chat شامل جستجوهای داستانی به عنوان بخشی از تاریخچه جستجو در Bing می شود. درخواستی که ذخیره می کند عبارت کلیدی است که در کنار گزینه «جستجو برای» نمایش داده می شود. همچنین مهم است که توجه داشته باشید که Bing Chat AI همه پرس و جوها را حفظ نمی کند. برای بهبود هوش مصنوعی یک “نمونه برداری” لازم است.

با این حال، اگر در حین استفاده از ربات چت نگران حفظ حریم خصوصی هستید، می توانید تاریخچه جستجوی خود را در Bing Chat AI پاک کنید.

برای حذف سابقه جستجو در Bing Chat AI:

  1. کلیک کنید بر روی دکمه منو در گوشه سمت راست بالای صفحه Bing Chat AI.تاریخچه جستجو را در هوش مصنوعی بینگ چت پاک کنید
  2. انتخاب کنید تاریخچه جستجو گزینه ای از منوی ظاهر شده
  3. از فعالیت بخش، پرس و جوهای فردی را با کلیک کردن بر روی آن پاک کنید سطل زباله نماد کنار آنتاریخچه جستجو را در هوش مصنوعی بینگ چت پاک کنید
  4. اگر پیامی برای تأیید اعتبار حساب خود دریافت کردید، روی آن کلیک کنید تایید اعتبار را فشار دهید، و از شما خواسته می شود که وارد حساب مایکروسافت خود شوید.
  5. هر کدام را که می خواهید حذف کنید انتخاب کنید و روی آن کلیک کنید پاک کردن دکمه حذف چند عبارت جستجو.
  6. همچنین می توانید روی گزینه کناری کلیک کنید پاک کردن را فشار دهید تا همه پرس و جوها را انتخاب کنید و روی آن کلیک کنید پاک کردن دکمه.
  7. همچنین ممکن است بخواهید تمام عبارات جستجو را در یک لحظه پاک کنید. بنابراین، روی دکمه Clear all در زیر کلیک کنید تاریخچه خود را مدیریت و پاک کنید جعبه در بالاتاریخچه جستجو را در هوش مصنوعی بینگ چت پاک کنید
  8. کلیک کنید بر روی همه را پاک کن هنگامی که پیام تأیید ظاهر می شود را فشار دهید.
  9. هنگامی که سابقه جستجوی خود را در Bing Chat AI پاک کردید، ممکن است بخواهید آن را روشن کنید جستجوهای جدید را در اینجا نشان دهید تغییر دهید تا سابقه جستجوی خود را زیر نظر داشته باشید.
  10. اگر ترجیح می دهید آن را پنهان کنید، به جای آن سوئیچ را خاموش کنید.تاریخچه جستجو را در هوش مصنوعی بینگ چت پاک کنید

ایمن ماندن در ویندوز و مایکروسافت اج

اگر می‌خواهید از چت ربات بینگ استفاده کنید اما حریم خصوصی خود را حفظ کنید، عاقلانه است که تاریخچه جستجوی خود را در هوش مصنوعی بینگ چت پاک کنید. به نوبه خود، پاک کردن تاریخچه شما، درخواست ها را از حساب مایکروسافت شما حذف می کند.

توجه داشته باشید که هوش مصنوعی بینگ چت در زمان نگارش این مقاله در پیش نمایش محدود است. با این حال، پس از دسترسی به آن، می‌دانید که چگونه تاریخچه جستجو را از هوش مصنوعی مایکروسافت حذف کنید. این برنامه مشابه ChatGPT کار می کند اما با یک تجربه مکالمه بیشتر. همچنین در مرورگر مایکروسافت اج تعبیه شده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ایمن ماندن با استفاده از هوش مصنوعی یا آنلاین، نحوه انصراف از جمع آوری داده ها در ChatGPT را بررسی کنید. همچنین، ممکن است بخواهید نحوه مسدود کردن crapware در Microsoft Edge را یاد بگیرید یا در مورد استفاده از احراز هویت دو مرحله ای (2FA) برای همه حساب های آنلاین خود که از آن پشتیبانی می کنند یاد بگیرید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *