با آخرین ویژگی های اضافه شده به وردپرس VIP آشنا شوید.

وردپرس VIP متعهد است که به شما کمک کند با اصطکاک کمتر به دستاوردهای بیشتری برسید. به همین دلیل است که ما به طور مداوم ویژگی‌ها و ابزارهای جدیدی را به داشبورد VIP وردپرس خود اضافه می‌کنیم تا کنترل و جزئیات بیشتری را بر روی داده‌هایتان به شما ارائه دهیم.

مدیران محصولات VIP Simon Wheatley و Lucas Radke با Joane Lee رهبر مهندسی ملاقات کردند تا شما را از آخرین ویژگی‌ها راهنمایی کنند و به شما کمک کنند تا کنترل بیشتری بر کار خود با WordPress VIP داشته باشید.

بهبود داشبورد VIP وردپرس

داشبورد VIP وردپرس کنترل پنل پلتفرم VIP است.

ما جزئیات دسترس‌پذیری و قابلیت استفاده را بهبود بخشیده‌ایم، مرکز راهنما را ایجاد کرده‌ایم و قابلیت‌هایی برای دانلود کارآمدتر پایگاه داده و فایل‌های رسانه‌ای شما اضافه کرده‌ایم.

دسترسی

داشبورد VIP شما اکنون حتی بیشتر در دسترس است. به‌عنوان بخشی از تلاش‌های دستورالعمل‌های دسترسی به محتوای وب (WCAG)، تجربه را به‌روزرسانی کرده‌ایم، که فراتر از دسترسی معمولی صفحه‌خوان است و شامل موارد زیر است:

  • رنگ ها و فونت های واضح تر و قابل خواندن تر، در هر دو حالت روشن و تاریک
  • جابجایی سریع‌تر زمینه و دسترسی سریع‌تر به برنامه‌ها و سازمان‌های شما با ناوبری سطح بالا
  • انعطاف‌پذیری بیشتر با جایگزین‌های جدولی برای نمودارها، به شما امکان کپی و جای‌گذاری داده‌ها را می‌دهد

پیمایش فقط صفحه کلید اضافه شده است تا به شما کمک کند تا در داشبورد VIP طبق شرایط خود پیمایش کنید. سازگاری کلی در فیلدهای فرم، اطلاعیه‌ها و سایر کنترل‌ها در داشبورد بهبود یافته‌اند که امکان کارایی بیشتر و جهت‌گیری بهتر بین صفحه‌های مختلف را فراهم می‌کند.

داشبورد VIP وردپرس

مرکز کمک

منابع

ابزار داشبورد مرکز راهنمایی پشتیبانی، ابزار، مستندات و راهنمایی را برای انجام کار شما ارائه می‌کند. برگه های قابل پیوند در مرکز راهنمایی را می توان با تیم شما به اشتراک گذاشت یا برای مراجعات بعدی نشانک گذاری کرد.

جستجوی اسناد را در بالای صفحه در برگه منابع خواهید یافت. در زیر این ویژگی پیوندهای شروع به کار برای راهنمایی شما و تیمتان به مفاهیم کلیدی در پلتفرم VIP، به علاوه پیوندهایی به اخبار و پورتال بازخورد محصول وجود دارد.

حمایت کردن

شما دسترسی سریع به پشتیبانی از تیم VIP وردپرس خود از طریق تب پشتیبانی مرکز راهنمایی دارید. در اینجا می‌توانید به پیوندهای مخاطبین کلیدی هم از وردپرس VIP و هم از سازمان خودتان دسترسی داشته باشید. برای رسیدگی و حل سریع مشکلات، بلیط‌های راهنما ارسال کنید.

برای راه اندازی آماده شوید

زمان راه اندازی برای تیم شما حیاتی است. برگه آماده‌سازی برای راه‌اندازی جایی است که توصیه‌ها، راهنمایی‌ها، ابزارها، چک لیست‌ها و اسنادی را برای اطمینان از راه‌اندازی روان پیدا خواهید کرد.

""

صادرات پشتیبان رسانه

اکنون کنترل‌های بیشتری برای تولید، سازمان‌دهی و آپلود فایل‌ها برای همه محیط‌ها با صادرات پشتیبان رسانه دارید. برای چند سایت وردپرس، می‌توانید پشتیبان‌گیری را طوری پیکربندی کنید که فقط فایل‌های یک سایت شبکه خاص را در چند سایت قرار دهد (در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح می‌دهیم).

هر نسخه پشتیبان را می توان مستقیماً دانلود کرد، یا مثلاً می توانید پیوند موجود در ترمینال را به عنوان ورودی به یک اسکریپت کپی کنید.

همه فایل‌های آپلود شده توسط کاربر برای یک برنامه وردپرس در پلتفرم VIP در سیستم فایل VIP وردپرس ما ذخیره می‌شوند، در مراکز داده مبدا توزیع می‌شوند و در CDN داخلی ما ادغام می‌شوند و طیفی از تبدیل‌های تصویر مشابه سرویس Jetpack را ارائه می‌دهند.

صادرات پشتیبان پایگاه داده

دانلود آسان داده های شما به دلایل مختلفی مهم است: تازه کردن داده ها در محیط های محلی، تجزیه و تحلیل داده های موقت و موارد دیگر. ویژگی صادرات پشتیبان پایگاه داده به شما امکان می دهد یک فایل زیپ SQL از داده های پشتیبان خود ایجاد کنید. این داده ها را می توان مستقیما دانلود کرد یا از طریق یک پیوند به اشتراک گذاشت. توجه: برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به داده ها، پیوند پس از 15 دقیقه منقضی می شود.

پشتیبان گیری از پایگاه داده در داشبورد VIP وردپرس

ارسال نسخه پشتیبان از پایگاه داده

صدور نسخه پشتیبان از پایگاه داده برای گرفتن یک کپی از داده های شما به صورت موقت بسیار عالی است، در حالی که

ارسال نسخه پشتیبان از پایگاه داده دسترسی راحت به پایگاه داده شما را با سرعت منظم ارائه می دهد. این ویژگی هر ساعت یا روز یک کپی از پایگاه داده شما را صادر می کند (بسته به اولویت) و آن را در یک سطل خدمات وب آمازون S3 می گذارد.

ما طیف گسترده ای از کاربردهای این ویژگی را دیده ایم، به ویژه:

  • دریافت داده ها در خط لوله هوش تجاری و تجزیه و تحلیل و افزودن نظرات به تجزیه و تحلیل.
  • افزودن سفارشات WooCommerce در تجزیه و تحلیل پایگاه داده شما.
  • فراهم کردن دسترسی راحت به داده برای کل تیم بدون نیاز به اجرای صادرات و دانلود پایگاه داده.
  • تکمیل الزامات تداوم کسب و کار با ذخیره یک کپی از پایگاه داده خارج از زیرساخت VIP وردپرس.

ابزارهایی برای چابکی توسعه دهندگان

“توسعه دهندگان در وردپرس VIP باید انجام کارهای خود را آسان کنند.”

– لوکاس رادکه، مدیر محصول، وردپرس VIP

وردپرس VIP باعث می‌شود توسعه‌دهندگان کار خود را سریع‌تر و با ناامیدی کمتر انجام دهند. ما به شما کمک می‌کنیم تا چرخه عمر بی‌پایان توسعه، اشکال‌زدایی، و استقرار را به لطف مجموعه‌ای از ابزارهای انتخاب شده که مسیر دستیابی به اهداف توسعه شما را هموار می‌کند، طی کنید.

گزارش های زمان اجرا

با استفاده از Runtime Logs، بینشی در مورد سلامت فعلی محیط خود دریافت کنید و مشکلات اشکال‌زدایی را انجام دهید، که یک نمای جمع‌آوری شده و تقریباً هم‌زمان را در گزارش‌های برنامه‌های اخیر ایجاد شده توسط برنامه‌های WordPress و Node.js ارائه می‌دهد. به راحتی از طریق پنل Health داشبورد VIP خود یا از طریق خط فرمان با استفاده از VPI-CLI به این گزارش ها دسترسی داشته باشید.

این گزارش‌ها می‌توانند خطاهای PHP، از جمله مرگ و میر، هشدارها و اعلان‌ها را برای برنامه‌های وردپرس با استفاده از تابع ()error_log گزارش کنند. برای برنامه های Node.js، به سادگی از کلاس کنسول موجود استفاده کنید.

استقرارها

ادغام تصادفی کد می تواند منجر به استقرار ناموفق شود. با بهبود گردش کار مبتنی بر درخواست کشش، قبل از ادغام کد خود در پایگاه کد، اعتبارسنجی توسط سیستم های ما دریافت خواهید کرد، که قابلیت اطمینان کلی را بهبود می بخشد و از مشکلاتی که می تواند از ساخت یا استقرار موفقیت آمیز جلوگیری کند جلوگیری می کند.

""

اعتبار سنجی استقرار CLI

با دستور VIP-CLI که اخیراً راه اندازی شده است، از قابلیت اطمینان بهبود یافته استقرار برنامه های Node.js خود لذت ببرید. این دستور مجموعه‌ای از بررسی‌های قبل از پرواز را در برابر پایگاه کد شما اجرا می‌کند، با تقلید از محیط Node.js پلتفرم VIP (بعد از ایجاد یک درخواست کشش جدید، به عنوان مثال، در نظرات درخواست‌های کشش GitHub، دیگر منتظر نتایج نیستید).

شما اکنون همان عملکرد را دارید اما با قابلیت اجرای آن به صورت محلی و درخواستی.

بازگشت به عقب

افزودنی جدید ما به استقرار Rollbacks به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد که به راحتی تغییرات کد اخیر را بدون نیاز به ایجاد یک اصلاح و استقرار کامل جدید برگردانند.

جستجوی سازمانی

جستجوی سازمانی دستخوش چندین پیشرفت شده است، از جمله:

  • امکان ارسال چندین درخواست انبوه در هر دسته سند، تنظیم اندازه آنها بر اساس پاسخ Elastic.
  • یک الگوریتم جستجوی پیش‌فرض جدید که مطابقت‌های دقیق، منطبق‌ها در یک زمینه، و منطبقات در فیلدهای مختلف را اولویت‌بندی می‌کند.
  • پشتیبانی از آرایه‌ای از تجمع‌ها در پارامتر aggs «WP_Query».

به داشبورد VIP وردپرس خود توجه داشته باشید زیرا ما به انجام به روز رسانی ها و ارائه ارتقاء به ویژگی جستجوی سازمانی ادامه می دهیم.

مدیریت نرم افزار

توسعه‌دهندگان اکنون این انعطاف‌پذیری را دارند که با بخش مدیریت نرم‌افزار جدید ما در داشبورد VIP بدون تماس با پشتیبانی، بین افزونه‌های PHP، WordPress، Must-Use (MU) و نسخه‌های Node جابه‌جا شوند. همچنین می‌توانید خود را به نسخه فعلی وردپرس پین کنید و با استفاده از VIP-CLI، به‌روزرسانی بعدی را به زمان مناسب‌تری به تعویق بیندازید.

""

تست پلاگین های VIP MU

شفافیت، پیش‌بینی‌پذیری و آزمایش‌پذیری بیشتر پایگاه کد پلتفرم اکنون برای پلاگین‌های «باید استفاده» (MU) ارائه شده است. وب سایت VIP وردپرس شما در حال حاضر با مجموعه ای از افزونه های MU از پیش تعریف شده ارائه شده و توسط کارشناسان ما آزمایش شده است. اکنون می‌توانید برنامه‌های خود را در برابر کد پلتفرم ما در محیط‌های غیرتولیدی قبل از برنامه‌ریزی‌های منظم سه‌شنبه‌های تولید و انتشار آزمایش کنید.

وردپرس چند سایت و بهبود سایت شبکه

ما می‌خواهیم مستقیماً از داشبورد VIP به نصب چند سایت خود دسترسی داشته باشید تا مدیریت سایت‌های پیچیده‌تان را آسان‌تر کنیم.»

– جوآن لی، مدیر مهندسی، وردپرس VIP

پیشرفت‌های جدید چند سایتی و شبکه‌ای ما به رفع اصطکاک کمک می‌کنند، چه نصب چند سایتی وردپرس داشته باشید (یا قصد ایجاد آن را داشته باشید)، چه در حال ترکیب چندین سایت تک وردپرس در یک نصب چند سایتی واحد.

پنل سایت های شبکه

پنل سایت های شبکه مدیریت سایت های شبکه شما را در نصب چند سایتی وردپرس آسان تر می کند. اکنون می توانید لیستی از تمام سایت های شبکه را مستقیماً در داشبورد VIP مشاهده کنید. از آنجا، سایت ها را بر اساس وضعیت راه اندازی فیلتر کنید، سایت شبکه خود را راه اندازی کنید و به مدیریت وردپرس هر سایت دسترسی پیدا کنید. سایت های شبکه را با شناسه وبلاگ یا آدرس خانه آنها جستجو کنید.

ابزار راه اندازی سایت های شبکه

ما جادوگر راه‌اندازی چند سایتی خود را که اکنون به عنوان سایت‌های شبکه شناخته می‌شود، اصلاح و اصلاح کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم تا سایت‌های شبکه فردی را تا حد امکان روان و آسان راه‌اندازی کنید.

قبلاً وضعیت راه‌اندازی سایت‌ها صرفاً بر اساس محیط بود. اکنون توسعه‌دهندگان قابلیت دید دقیق‌تری در سایت‌های شبکه دارند و می‌توانند بر اساس وضعیت راه‌اندازی فیلتر کنند و به‌طور مؤثر هر سایت را به‌صورت جداگانه مدیریت کنند. علامت‌گذاری سایت به‌عنوان «راه‌اندازی» نشان می‌دهد که سایت برای عموم قابل دسترسی است، و هشداری را برای ما ایجاد می‌کند تا نظارت را آغاز کنیم.

ما اکنون از راه اندازی چند سایت با ساختار زیر شاخه ای پشتیبانی می کنیم. هنگامی که سایت شما به یک دامنه جدید به‌روزرسانی شد، می‌توانید یک همگام‌سازی خودکار با Jetpack اجرا کنید تا امکان به‌روزرسانی یکپارچه سایت کش Jetpack خود را فراهم کنید و مقادیر قدیمی را حذف کنید.

در پانل دامنه‌های ابزار راه‌اندازی سایت‌های شبکه، بررسی‌های پیش از پرواز گواهی DNS و TLS گنجانده شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که دامنه وب‌سایت شما برای دریافت ایمن ترافیک در پلتفرم VIP آماده است.

""

پشتیبان گیری از پایگاه داده سایت شبکه

ما جداسازی داده‌ها از سایت‌های شبکه جداگانه را برای استفاده برای تجزیه و تحلیل، آزمایش و آماده‌سازی راه‌اندازی آسان‌تر کرده‌ایم. اگر یک چند سایت بزرگ و پیچیده با سایت های شبکه زیادی دارید و نمی خواهید کل پایگاه داده چند سایتی را دانلود کنید تا به صورت محلی روی آن کار کنید، داده ها را تجزیه و تحلیل کنید یا عملیات پشتیبان گیری دیگر را انجام دهید، از این ویژگی جدید قدردانی خواهید کرد.

همچنین می توانید یک نسخه از سایت اصلی خود، از جمله جداول جهانی چند سایتی خود را به همراه جداول مستقل خود دانلود کنید.

دانلود جداول خاص

دانلود جداول خاص یک سایت وردپرس یا چند سایت برای دستکاری داده ها برای آزمایش، اشکال زدایی محلی، تجزیه و تحلیل و آماده سازی راه اندازی مفید است. برای چند سایت وردپرس، این یک راه آسان برای دانلود جداول پایگاه داده از چندین سایت شبکه است.

به روز رسانی های امنیتی

آسیب‌پذیری‌ها و اسکن‌های به‌روزرسانی، که Codebase Manager را با ربات تحلیل کد VIP ادغام می‌کند، برای افزایش امنیت پایگاه کد در پلتفرم VIP اضافه شده‌اند.

آسیب پذیری و اسکن به روز رسانی

تمام درخواست های کشش در مخزن وردپرس VIP GitHub شما اسکن می شوند، از جمله هر افزونه و تم. آسیب‌پذیری‌های شناخته شده یا به‌روزرسانی‌های موجود گزارش می‌شوند و نتایج به همراه اقدامات توصیه‌شده در UI درخواست کشش نمایش داده می‌شوند.

برای یافتن ابزارهایی که می‌توانند به شما در رفع آسیب‌پذیری‌های کشف شده پس از استقرار کدتان کمک کنند، پانل پلاگین‌ها را در داشبورد VIP بررسی کنید.

توجه: افزونه ها به طور منظم برای آسیب پذیری های شناخته شده با استفاده از آخرین آسیب پذیری و داده های نسخه از WPScan اسکن می شوند. فیلترها همچنین می توانند بر اساس شدت آسیب پذیری یا به روز رسانی های موجود اعمال شوند. اگر افزونه به‌روزرسانی داشته باشد، گزینه «ایجاد درخواست کشش» را در فیلتر برای آسیب‌پذیری افزونه مشاهده خواهید کرد.

""

اخبار و اطلاعیه ها

وردپرس 6.2 راه اندازی شد

وردپرس 6.2 چندین ویژگی و پیشرفت جدید را با هدف افزایش تجربه ویرایش سایت و مسدود کردن کاربران سازمانی معرفی می‌کند، از جمله حالت نوشتن «بدون حواس‌پرتی»، تنظیمات بلوک ساده، و روشی بصری‌تر برای مدیریت منوها.

وضعیت VIP وردپرس

اخیرا نحوه گزارش سرویس و وضعیت مرکز داده خود را تغییر دادیم. ما اکنون یک صفحه وضعیت اختصاصی در wpvipstatus.com داریم. در اعلان‌ها از طریق ایمیل، RSS یا فید تقویم مشترک شوید. ما همه مشتریان خود را تشویق می کنیم که این پیوند مهم را نشانه گذاری کنند.

لابی

برای اخبار VIP وردپرس، به‌روزرسانی‌های پلتفرم، نگهداری برنامه‌ریزی‌شده، هشدارها، اعلامیه‌های ویژگی‌های جدید و به‌روزرسانی‌های PHP و Jetpack، لابی را بررسی کنید.

بهبود مستمر برای مشتریان VIP وردپرس

به طور خلاصه، از بهبود دسترسی تا ابزارهای سایت شبکه، این آخرین ارتقاء و ویژگی‌های جدید به معنای کنترل بسیار بیشتر بر داده‌های شما، گردش کار ساده و راه‌های بیشتر برای انجام بهترین کار است.

برای کسب اطلاعات بیشتر، با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید—ما برای کمک اینجا هستیم.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *