Google در 13 فوریه 2023 چرخ فلک پادکست را به طور کامل از جستجوی Google حذف خواهد کرد. در مدیر پادکست Google اطلاعیه ای در مورد از بین رفتن چرخ فلک پادکست وجود دارد.

هشدار. در این اطلاعیه آمده است: «توجه: جستجوی Google تا 13 فوریه نشان دادن چرخ فلک‌های پادکست را متوقف می‌کند. در نتیجه، کلیک‌ها و نمایش‌ها در نحوه یافتن نمایش شما توسط افراد پس از آن تاریخ به صفر می‌رسد.»

این هم یک اسکرین شات:

اطلاعیه مدیر پادکست Google 800x248

مگه قبلا از بین نرفت. چند هفته پیش، گروهی از سئوکاران که پادکست های محبوب را مدیریت می کنند یا دوست دارند پادکست مصرف کنند، متوجه شدند که چرخ فلک پادکست از بین رفت از نتایج جستجوی گوگل حدس می‌زنم تا 13 فوریه 100% از بین نرود.

واکنش. در اینجا برخی از واکنش ها در مورد از بین رفتن این ویژگی است:

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر یک پادکست و آن پادکست را مدیریت می‌کنید، ممکن است تعداد بازدیدها و کلیک‌های کمتری روی قسمت‌های خود از جستجوی Google مشاهده کنید. همچنین باید در نظر داشته باشید که داده‌های تاریخی خود را دانلود کنید، فقط در صورتی که Google آن داده‌ها را به مرور زمان حذف کند.


جدید در زمین موتورهای جستجو

تولید محتوا توسط محتوا مارکتینگ

بری شوارتز

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *